İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Youtube Etiketleri - En Popüler Türkçe Youtube Etiketleri

youtube-etiketleri-en-populer-turkce-youtube-etiketleri-80

Hashtag adıyla da bilinen etiket kullanımı, sosyal medya platformlarında gönderilerin daha fazla kişiye erişmesini mümkün hale getirir. Youtube için de geçerli olan etiketler, videolarınızın sonuç listelerinde daha önde olmasını sağlar. Eğer kaliteli videolar çektiğinizi ancak yükselemediğinizi düşünüyorsanız, etiketleri doğru kullanmıyor olabilirsiniz.

Peki, Youtube etiketler nasıl bulunur? Söz konusu etiketler oldukça dinamik olup, güncel olarak değişmektedir. Dolayısıyla güncel olmayan bir etiket kullanırsanız, aldığınız sonuç oldukça düşük olacaktır.

Bu sebeple bir Google araştırması yaparak, en güncel etiketleri keşfedebilirsiniz. Eğer videolarınızın izlenme sayısını arttırmak istiyorsanız, bunun yollarından biri olan Youtube etiketleri konusu ele aldığımız yazımızda tüm detayları alabilirsiniz.

Youtube Etiketleri Tespit Edilir?

Youtube etiketleri nasıl bulunur? Bunun için bakabileceğiniz ilk kaynak Google’dur. Eğer Youtube etiketleri şeklinde bir inceleme yaparsanız, tüm güncel sonuçlara erişilebilirsiniz. Ancak bunların her zaman geçmiş zaman olma ihtimali vardır. Dolayısıyla okuduğunuz kaynağın tarihine bakmanız gerekir.

Eğer gönderiden 2-3 ve daha fazla geçmişse bunların artık güncel olmaması muhtemeldir. Deneyebileceğiniz ikinci yöntem ise Youtube üzerinden incelemektir ve daha doğru sonuçlar sağlar. Bunun için yüksek popülariteye sahip kanalları araştırarak, hangi Youtube etiketleri kullandıklarını görmeniz gerekir.

Bu hesaplar abonelerini ve izlenmelerini arttırmak adına etiketlere dikkat ettiği için, son değişiklikleri de takip etmektedir.

Youtube Etiketleri Nelerdir?

Youtube popüler hashtag nelerdir?

Youtube'de kullanabileceğiniz popüler ve güncel etiketler;

 1. #youtube
 2. #subscribe
 3. #video
 4. #youtuber
 5. #music
 6. #takipavm
 7. #newvideo
 8. #linkinbio
 9. #youtubechannel
 10. #like4like
 11. #instagram
 12. #fitness
 13. #workout
 14. #fun
 15. #bodybuilder
 16. #motivation
 17. #aesthetic
 18. #fitnesslifestyle
 19. #dance
 20. #ty
 21. #sub4sub
 22. #youtubeitalia
 23. #malatidipalestra
 24. #gym
 25. #nevergiveup
 26. #lol
 27. #bodybuilding
 28. #aestheticotivation
 29. #kids
 30. #gymlifestyle

Burada verdiğimiz Youtube popüler hashtag seçenekleri en çok kullanılanlar listesindedir. Ancak bunların hepsi, her kanalda kullanıma uygun değildir. Örneğin bir kozmetik kanalıysanız, etiketlerinizi buna uygun seçmeniz gerekir. Zira botlar inceleme yaparken, uyumluluk olmasına dikkat eder.

Youtube popüler etiketler dışında, hizmetimizi denemek için tıklayabilirsiniz.

Youtube Oyun Etiketleri

Eğer kanalınız oyun kanalıysa, özellikle ünlü Youtuber oyuncuların videolarına bakarak, neleri kullanmanız gerektiğini bulmanız gerekir. Onların kullandığı etiketleri kendi videolarınız üzerine etiketlemeniz mümkündür.

Ayrıca yeni çektiğiniz videolarınıza kanala bakmaksızın #newvideo Youtube popüler hashtag kullanılabilir. Ek olarak bir youtuber olarak #youtuber, abonelik için #subscribe youtube etiketleri de seçenekler arasındadır.

Youtube Etiketler Nasıl Eklenir?

Peki, Youtube etiketler nasıl eklenir? Bunun için öncelikle yeni bir video paylaşmanız gerekir. Etiketler, videoya gömülü olmamalıdır.

Paylaşım esnasında video başlığı belirlemeye gelindiğinde, burada uygun bir etiket eklemeniz mümkündür. Ancak kötü duracağını düşünüyorsanız, bunun yerine detaylar kısmında da yazabilirsiniz. Eğer en az 300 kelimelik bir yazı girer, ilk 25 kelimede anahtar kelime kullanır ve doğru etiketler atarsanız, sıralamanızın yükseldiğini görebilirsiniz.

Youtube Etiketlerin Avantajları Nedir?

Youtube hazır etiketler, videolarınızı Youtube arama sonuçlarında yükseltir. Eğer kanalınız henüz yeniyse, kaliteli video çekseniz dahi daha keşfedilmediğiniz için yükselmeniz yavaş ve zor olacaktır.

Bunu arttırmanın en etkili yolu Youtube izlenme etiketleri kullanmaktır. Kanalınızın bulunduğu kategoriyle uyumlu ve güncel bir etiketleme yaparsanız, sonuçlarda daha yukarı çıkmanız mümkündür. Böylece abonelerinizin artma hızı da yükselecektir.

Ancak Youtube etiketleri 2020 hem her kategoride değişmekte hem de aydan aya farklılık göstermektedir. Dolayısıyla düzenli aralıklarla inceleme yaparak, değişiklikleri gözlemlemeniz önerilir. Böylece kendinizi ve kanalınızı güncel tutabilirsiniz.

 • Youtube etiketleri nasıl olmalı
 • Youtube etiketleri 2021
 • Youtube oyun etiketleri
 • Youtube pubg etiketleri
 • Youtube açıklama etiketleri
 • Youtube konu etiketi
 • Youtube etiket bulma
 • Youtube etiket bulmak

İlgili Yazılar:

Önceki içerik; 
İnstagram'da takipçi sayını arttırmak için, ucuz ve güvenilir .
Tüm bloglar için, kısmına gidebilirsiniz.
Sonraki blog; 

Youtube Etiketleri - En Popüler Türkçe Youtube Etiketleri | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar