İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Yeni İnstagram hesabı nasıl açılır

yeni-instagram-hesabi-nasil-acilir-19

Instagram kayıt olmak için ne yapılması gerektiğini anlattık. İstenildiğinde sosyal bağlantıyla giriş yapılabilir. Bu sayede tek hesaptan yönetilir.

Instagram hesabı ister bilgisayar üzerinden, ister mobil cihaz üzerinden kolay şekilde açabilirsiniz. Bazı okurlar bu tarz paylaşımları gereksiz bulsalarda, bu işlemleri bilmeyen veya yapamayan çok sayıda kullanıcı var.

 

Instagram; Mike Krieger ile Kevin Systrom ikilisi tarafından 2010 tarihinde San Francisco, California’ da kuruldu. 2 Yıl sonra Android sürümü yayınlandı. Kısa süre sonra yani 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı. 

 

Instagram kullanıcıları fotoğraf, video ve özel anlarını paylaştığı sosyal paylaşım sitesidir. Facebook’ un Instagramı satın almasıyla gelişmesi gayet hızlı oldu. Instagram satışından sonra ara ara yapılan güncellemelerle kullanıcı odaklı bir paylaşım sitesi oldu.

Uygulama cep telefonunuzda yüklü değilse cihazınızın resmi mağazasından, Instagram’ı indiriniz. instagram.com üzerinden işlemleri yapabilirsiniz. Detaylarına aşağıdaki resimli anlatımla devam edelim.

Instagram hesabı açma

E-posta ile instagram açma: Instagram uygulamasını açınız. “Hesabın yok mu? Kaydol.” seçeneğine dokununuz.

  • İster mevcut Facebook hesabınızla “Facebook ile Giriş Yap” seçeneği ile isterseniz de “Telefon veya E-postayla Kaydol” seçeneği ile devam ediniz. İşte bu bölümde telefondan instagram açma işlemi yapılabilir.
  • Instagram hesabınızı cep telefon numaranızla açacaksanız, telefon numaranızı yazınız. Ya da e-posta hesabınızı kullanacaksanız, “E-posta” seçeneğine dokununuz.
  • Şifresini bildiğiniz e-posta hesabınızı yazınız ve “İleri” yazısına dokununuz.
  • Instagram hesabını açarken kullanacağınız “Adı Soyadı” ve “Şifre” bölümlerini doldurunuz. Önerim gerçek bilgilerinizi kullanmanız. Instagram hesabınız çalındığında kimlik görüntüsü ile başvuru yapabilirsiniz.
  • Aşağıdaki kısımda “KULLANICI ADI OLUŞTUR”  seçeneğinde Instagram hesabınız için kullanıcı adı belirlemeniz gerekiyor. 
  • Facebook Arkadaşlarını Bul” bu seçenek ile Facebook hesabınız varsa, hesabınızı kullanarak arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. 
  • Kişileri Bul” başlığı altında yer alan “Kişileri Ara” seçeneğini kullanırsanız, rehberinizdeki kişilerin Instagram hesapları varsa kendi Instagram hesabınıza arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Bu seçeneği tercih etmiyorsanız, “Geç” seçeneğini kullanınız.

İsterseniz Instagram hesabına girerek Facebook ile bağlanma seçeneği ile de hesap oluşturabilirsiniz. 
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 01:37

Son Yazılar