İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Videosu Nasıl Paylaşılır?

tiktok-videosu-nasil-paylasilir-22

Tiktok videosu paylaş kısmına geldiğimizde, artık videomuz çoktan hazır demek oluyor. Yani, gerekli filtre ekleme işlemlerimizi dahi yapmışızdır. Geriye kalan tek şey şu anda bazı metin ya da görsel eklemeleri sonrasında, videoyu paylaşıma hazır hale getirmektir. Eğer özel efekt eklemek istemiyorsanız ya da metin eklemek istermiyorsanız ‘’İleri’’ tuşuna basabilirsiniz.

Paylaşım ekranına geldiğinizde bu kısımda videonuza özel olarak bir başlık ya da manşet ekleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra etiket olarak arkadaşlarınızı da videonuza dahil edebiliyorsunuz. Etiketleme olayı normal diğer sosyal medya uygulamalarındaki gibi benzer tekniklerle yapılmaktadır.

Tiktok Video Paylaşma

Paylaşımınızı yapmadan evvel dilerseniz videonuzun kapak görselini de değiştirebilirsiniz. Bunun için ‘’Kapak seç’’ kısmına gelmeniz yeterlidir. Karşınıza çok sayıda görsel çıkacaktır. Ya da bu görseli sizler belirleyebilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonrasında kapak görseliniz de ona göre değişim sağlayacaktır. Her şey tamamsa, sırada gizlilik ayarlarını gerçekleştirme kısmı yer almaktadır. Video ile ilgili gizlilik araçlarınızı değiştirirken şu şekilde seçeneklerde bulunabilirsiniz;

  1. Yoruma kapat/aç
  2. Düet veya tepki aç/kapat
  3. Videonu kimin izleyebileceğine karar ver (Bu tercihlerinizi yaparken, üç farklı seçenek bulunuyor. Özel-Herkese açık-Yalnızca arkadaşlara açık minvalinde ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz) 

Gerekli seçeneklerinizi kurduktan sonrasında dilerseniz diğer sosyal medya hesaplarınız ile entegre şekilde paylaşımınızı gündemde tutabilirsiniz. Ve bunun yanında ‘’Taslaklara Kaydet’’ şeklinde ekranda belirecek olan seçeneğe tıklayarak, film rulonuza çekmiş olduğunuz görselleri ekleyebilir, kaydedebilirsiniz.

Diğer arananlar;

  • Tiktok Video Paylaşma Nasıl Yapılır?
  • Tiktok Video Nasıl Paylaşılır?
  • Tiktok Bağlantı Nasıl Kopyalanır?
  • Tiktok Url Kopyalama Ve Paylaşma Nasıl Yapılır?
  • Tiktok Link Nasıl Paylaşılır?

Sonraki blog yazısı; 

Önceki blog yazısı; 

Tüm bloglar;

İlgili Yazılar:

Tiktok Videosu Nasıl Paylaşılır? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar