İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Videomu Kimler İzledi, Beğendi Ve Paylaştı?

tiktok-videomu-kimler-izledi-begendi-ve-paylasti-86

, kimler beğendi ve kimler paylaştı gibi sorular, TikTok uygulaması üzerinden düzenli olarak paylaşım yapan bireylerin merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Dünya üzerinde ve özellikle ülkemizde, TikTok uygulaması oldukça rağbet gören sosyal medya uygulamaları arasında görülmektedir. Pek çok ünlü ismin dahil paylaşım yaptığı bu uygulama, kullanıcılarına birçok özellik sunmaktadır ve bu sayede de oldukça beğenilmektedir.

TikTok uygulamasını düzenli olarak kullanan ve günlük olarak video paylaşan bireyler, paylaşımları konusunda pek çok detayı merak etmektedir. Paylaşılan videoları kimlerin izlediğini ve paylaştığını merak etmeleri nedeniyle bu konular hakkında sayısız araştırma yapmaktadırlar. Yapılan bu araştırmaların sonucunda da bu konular ile alakalı pek çok bilgiye erişim sağlayabilmektedirler.

TikTok videomu kimler izliyor sorusunun cevabı sizin tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. TikTok uygulamasına ilk kayıt olunduğu zaman bu konu ile alakalı güvenlik tercihleri size sorulmaktadır. Bu sorular arasında yer alan videoları izleyebilecek kişiler, kullanıcılar tarafından ayarlanabilecek bir durumdur. Eğer videolarınızın herkes tarafından izlenmesini isterseniz, paylaşımlarınız ana sayfaya eklenecektir ancak sınırlı kişilerin izlemesini istiyorsanız bunu uygulamanın gizlilik ayarlarından değiştirebilme hakkına sahipsiniz.

TikTok Videomu Kimlerin Beğendiğini Nasıl Görebilirim?

TikTok videomu kimlerin beğendiğini nasıl görebilirim sorusunu merak eden kişiler, bu uygulamaya yeni kayıt olmuş ve uygulama hakkında detaylı bilgilere sahip olmayan bireylerdir. TikTok uygulaması, video paylaşmaya yönelik bir temele sahiptir ve bu uygulamayı kullanan bireyler videolarına müzik, efekt gibi özellikler ekleyerek paylaşım yapabilmektedir.

Yapılan paylaşımlar, diğer TikTok kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için paylaşılan videoların sağ tarafında kalp simgesi yer almaktadır ve bu simgeye tıklanarak beğenme işlemi yapılabilmektedir. Videoyu paylaşan bireyler ise yaptıkları paylaşımlara gelen beğenilerin kimler tarafından yapıldığını merak etmektedir.

TikTok paylaşımlarına gelen beğeniler uygulamanın bildirim kutusunda görülebilmektedir. TikTok uygulamasına giriş yapıldıktan sonra ana sayfanın alt kısmında seçenekler yar almaktadır. Profil simgesinin yanında yer alan kısım bildirimleri görebileceğiniz sayfaya yönlendirmektedir. Bu sayfaya erişerek yaptığınız video paylaşımlarının hangi kullanıcılar tarafından beğenildiğini görebilirsiniz.

TikTok Videomu Kimler Paylaştı?

Günümüzde milyonların üzerine kullanıcıya sahip olan TikTok uygulaması hakkında TikTok videolarımı kimler paylaştı sorusu sıkça sorulmakta ve incelenmektedir. TikTok uygulaması üzerinden yapılan paylaşımlar, diğer pek çok TikTok kullanıcı tarafından görülebilmekte ve hatta paylaşılabilmektedir. Bu durumda da paylaşılan videoların kimler tarafından paylaşıldığı merak konusu olmaktadır.

Öncelikle TikTok kullanıcıları videolarının paylaşılmasını istiyorsa bunu gizlilik kısmından aktif hale getirmelidir. Videoların herkes tarafından paylaşılmasına izin verildiği anda yapılan paylaşımlar diğer kullanıcılar tarafından paylaşılabilir hale gelecektir. Ancak videolarının paylaşılmasını istemeyen kişiler de olacaktır. Bu durumda da yine aynı ayarlar kısmından bu özelliği devre dışı bırakabilme imkanı bulunmaktadır. Bu sayede de vidolarınızın sizin haricinizde başka kullanıcılar tarafından paylaşılamayacaktır.

Paylaşım yapılmasına izin veren kişiler videolarının kimler tarafından paylaşıldığını da oldukça merak etmektedir. Bu konu hakkında araştırma yapan bireyler, merak ettikleri sorunun cevabını hemen hemen her sitede bulabilmektedir. Yapılan video paylaşımları yine bildirim olarak kişilere bildirilmektedir. Uygulamanın bildirim sayfasından bu bilgiye ulaşabilen bireyler olduğu kadar ulaşamayan kişiler de vardır. Bildirim almadığını söyleyen bireyler, uygulamanın bildirim izinlerini kontrol etmelidir.

TikTok Profilimi Kimler Görüntüledi?

TikTok profilimi kimler görüntüledi sorusu da TikTok hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır. TikTok kullanan bireyler ve bu platform üzerinde düzenli paylaşım yapan kişiler, profillerinin kimler tarafından görüntülendiğini fazlasıyla merak etmektedir. TikTok uygulaması, bu sorunun cevabını vermekle birlikte oldukça kolay bir uygulama sayesinde profillerin kimler tarafından görüntülendiğini göstermektedir.

TikTok, profilleri görüntüleyen kişileri gösteren en az uygulamalardan birisidir ve bu özelliği sayesinde de kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Profilleri kimler tarafından görüntülendi diye merak eden bireyler aşağıdaki adımları uygulayarak bu sorunun cevabına rahatlıkla ulaşabilmektedir.

  • Öncelikle TikTok uygulamasının ana sayfasında yer alan gelen kutusuna girilmelidir. Bu işlem bildirim sayfasını açacaktır.
  • Bu sayfa sayesinde TikTok ile ilgili tüm bildirimlere ulaşabilirsiniz ve ayrıca bu kısımda yer alan Profilime kimler baktı kısmına da göz atabilirsiniz.
  • Bu liste sayesinde profilinizi görüntüleyen isimlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Profilinizi görüntüleyen kullanıcılara daha detaylı bakmak istiyorsanız ismine tıklayarak o kişinin profilini ziyaret edebilirsiniz.

TikTok Video İzleyicilerinin Sayısı Nasıl Görüntülenir?

TikTok içeriği üreten bireylerin merak ettiği TikTok video izleyicilerinin sayısı nasıl görüntülenir sorusu, bu kullanıcıların daha yararlı içerikler yüklemesine yardımcı olacak cevapları barındırmaktadır. Bu sorunun cevabına ulaşabilmek için izlenmesi gereken basit adımlar bulunmaktadır. Bu adımlar aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

  • Video izlenme sayısını merak eden bireyler öncelikle TikTok uygulamasına giriş yapmalıdır.
  • Daha sonra kendi profilinize erişebilmek için ana sayfanın sağ alt kısmında yer alan ben simgesine tıklayın.
  • Burada karşınıza çıkan videolarınızın sol alt köşesinde izlenme sayılarını göreceksiniz.
  • Bu izlenme sayıları sayesinde en çok hangi içeriğin beğenildiğini anlayabilir ve buna göre paylaşımlar yapabilirsiniz.

Sonraki Blog: 

Önceki Blog: 

İlgili Yazılar:

Tiktok Videomu Kimler İzledi, Beğendi Ve Paylaştı? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar