İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok’ta Nasıl Jeton Kazanılır? - Tiktok Jeton Kazanma

tiktok-ta-nasil-jeton-kazanilir-tiktok-jeton-kazanma-93

Tiktok jeton nedir diye başlamak istiyoruz. Konuya dair bilgisi olmayanların, Tiktok içerisinden para kazanabileceklerini bilmediklerini düşünüyoruz. Tiktok da, yapmış olduğu güncellemeler neticesinde, bünyesinden para kazanabilme imkanını açmıştır. Dolayısıyla, site içerisinde yer alırken bu konuyu göz önünde bulundurarak hareket etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bir nevi uygulama içi para olan jeton uygulaması sayesinde bağış yapma işlemlerinizi ya da hediye gönderme gibi olan işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tiktok cüzdan olarak site içerisinde yerini almış olan bu konuya biraz daha yakından bakmak gerekirse, kendi hesabınıza ait olan cüzdana şu şekilde erişim sağlayabiliyorsunu:

  • Öncelikli olarak uygulamaya giriş yapmalısınız
  • Bu alandan sonrasında profil bilgilerinize giriş yapıyorsunuz
  • Karşınıza sağ üst köşede bulunmakta olan üç nokta simgesi çıkacaktır, buraya tıklamalısınız
  • Hemen karşınıza Tiktok jeton cüzdan kısmını göreceksiniz. Bu alanı da açtığınızda karşınızda çeşitli jeton bilgilerini ve satın alma yöntemlerini bulacaksınız.

Tiktok jeton kazanma konusu ise şu şekilde gerçekleşmektedir:

  • Site içerisinde yer almakta olan canlı yayın panelinde yayın açmalısınız. Bu noktada sizleri uyarmamız gerekiyor. Çünkü site, 1000 takipçi sayısına erişim sağlamamış olan kişilere canlı yayın açma hakkı tanımamaktadır.
  • Takipçi sayısı sınırını aştıktan sonrasında ise diğer bir konu olan bağış seçeneğini açma konusunu da es geçmemelisiniz.
  • Canlı yayınları açtıktan sonrasında ise kullanıcıların sizlere hediye göndermesini sağlamalısınız. Gönderilen hediyeler sonrasında Tiktok jetonlarınız cüzdanınız içerisinde birikmeye başlamaktadır.
  • Sizler de kullanıcıların yayınlarına katılarak bu alandan çeşitli hediyeler seçerek gönderim yapabilirsiniz. Hediyeleri seçerken, her hediyenin kendisine has olan belirli bir jeton maliyeti olduğunu da unutmayın. Gönderimleriniz esnasında yapmış olduğunuz bu tercihler sizin cüzdanınızdan düşecektir.

Tiktok jeton bilgilerinizi cüzdanınız içerisinde görebilmiş olduğunuz gibi bunun yanında, gerçek para karşılığında da uygulama içi olan bu jetonlardan satın alabiliyorsunuz. Aynı ayarlar paneline giriş yapıyorsunuz ve bu alandan karşınızda çeşitli fiyatlandırmaların çıkacağını göreceksiniz. Farklı fiyatlandırmalar ve çeşitli jetonlar görmektesiniz. Bu alanlar içerisinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Peki, Tiktok jeton ne işe yarar diyebilirsiniz? Uygulama içi satın alma işlemlerinizi gerçekleştirme şansına erişiyorsunuz. Ancak ne yazık ki uygulama içi ticaret imkanının olup olmadığı kısmı biraz bulanık. Bu konuda Tiktok uygulaması henüz bir açıklama yapmadı, yenilik sunmadı.

Tiktok Jeton Kazanma Mümkün Müdür?

Tiktok jeton kazanma da artık biliyorsunuz ki çeşitli yöntemler sonrasında mümkün hale geldi diyebiliriz. Bunun ilk yöntemi olan jeton konusundan bahsetmiştik. Ama dilerseniz diğer detaylarla birlikte, bu konudan yeniden bahsedelim.

Tiktok Canlı Yayın Açarak Para Kazanmak;

Tiktok jeton kazanmak konusunda, herkesin en kolay şekilde yapabileceği para kazanma yöntemi, canlı yayın açarak para kazanmaktır. Jeton uygulaması sayesinde, gönderilecek olan hediyeler hesabınıza jeton olarak şeklinde eklenecektir. Elde etmiş olduğunuz jetonları, ufak bir kesinti sonrasında gerçek para şekinde bozdurup çekebilirsiniz. Ya da yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi diğer kullanıcılara bağış olarak sunabilirsiniz.

Sponsor Bularak Para Kazanmak;

Tiktok jeton kazanma yöntemleri içerisinde yer almakta olan diğer konu da sponsor bularak para kazanmaktır. Firmalar, özellikle takipçi konusunda yeterli olan çeşitli kullanıcılar sayesinde, daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedirler. Dolayısıyla bu noktada kullanıcılara belirli miktar bir pazarlama karşılığı olan para ödemesi yapılmaktadır. Ancak şunu ifade etmekte yarar var. Sponsorlarla bir arada çalışabilmek için tabii ki ilk başta 100.000 takipçi sayısını da aşmanız gerekmektedir.

Doğru Anahtar Kelime Tercihleriyle Marketing Sağlamak;

Bu yöntemimiz aslında daha çok işletmesi olanlara özel olacaktır. Eğer bir işletme sahibiyseniz, site içerisinde yer alırken, doğru etiketlendirmeleri ve anahtar kelimeleri kullanarak, yayınlamış olduğunuz ve olacağınız videolarınız sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşarak, alanınızı genişletebilirsiniz.

Tiktok Jeton Hilesi Nedir?

Tiktok jeton hilesi, uygulama içi gerçek para ile satın alınabilen ya da başka kullanıcıların bağış yapması ile elde edilebilecek olan jetonların kısa yoldan elde edilmesidir. Site içerisindeki jetonları ücretsiz bir şekilde elde edebilir, bağışlarda kullanabilirsiniz. Tabii ki şunu belirtmek istiyoruz. Tiktok gibi çok büyük yatırımların olduğu bir uygulama içerisinde bu tarz hileleri gerçekleştirebilmek pek de mümkün değildir. Tiktok jeton hilesi yapmak isteyenler, kısa bir araştırma sonrasında, hayal kırıklığı ile karşılaşabiliyorlar. Çünkü Tiktok zaten çok hızlı bir şekilde bünyesinde yer almakta olan her türlü açığı kapatmaktadır. Ve devamlı olarak gelen güncellemeler ile birlikte eski sürümdeki hatalar tamamen arkada bırakılarak, yeni sürüm üzerinden kullanıcılarla devam etmektedir.

Sonraki blog yazısı; 

Önceki blog yazısı; 

Tüm bloglar;

İlgili Yazılar:

Tiktok’ta Nasıl Jeton Kazanılır? - Tiktok Jeton Kazanma | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar