İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Para Çekme - TikTok Para Çekme Nasıl Yapılır?

tiktok-para-cekme-tiktok-para-cekme-nasil-yapilir-67

Tiktok para çekme nasıl yapılır? Tiktok para çekme işlemi nasıl yapılır? Tiktok para çekme sorunu, Tiktok para çekme şartları ve Tiktok para çekme işleme konulamadı! Tiktok para çekme işlemi yapılamadı gibi tüm soru ve sorunların çözümünü listeledik.

TikTok’ta Para Çekmek İçin Ne yapmalıyım?

Tiktok üzerinden çeşitli videolarınız ve eğlenceli içeriklerinizin sayesinde para kazanma şansımız olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki TikTok parası nasıl çekilir? Tiktok paramı nasıl çekerim? Tiktok'ta para nasıl çekilir? sorularının cevabı nedir? TikTok uygulamasından çeşitli canlı yayınlarınız ya da çektiğiniz videolar sayesinde kazandığınız paraları ve diğer kullanıcıların size hediye olarak göndermiş olduğu bakiyeyi çekerek hesabınıza aktarmak istiyorsanız; cüzdan kısmına banka ya da kredi kartınızı tanımlamanız gerekmektedir. Bu kısımdan paranızı rahatlıkla çekmeniz de mümkün olacaktır.

Eğer hesabınıza tanımlı bir banka bilginiz varsa, hesabınızla bağlantılı olan mail adresinize gönderilmiş olan kodu girmeniz ve banka hesap bilgilerini de doğrulamış olmanız gerekmektedir. Burada 20 Dolar oranında bir bakiye biriktiği zaman TikTok uygulaması videolarınızdan kazanmış olduğunuz paranızı sizin kişisel hesabınıza aktaracaktır.Fakat sizlere gönderilmiş olan hediyelerinizi çekerken %20 oranında bir komisyon sizden kesilecektir. Aynı zamanda canlı hediyeler kategorisinde de tiktok para çekme seçeneği bulunmaktadır. Buradan hediyelerinizi çekmeniz mümkündür. Hesabınızda 1 Dolar miktarında bakiye bulunduğu zaman söz konusu buton hemen aktif hale gelecektir.

Tiktok para çekme şartları;

Tiktok para çekme limiti; 30 Dolar'dır.

Tiktok para kazanma limiti; 1000 Tiktok Takipçidir.

Tiktok para çekme yaş limiti; 18'dir.

Sosyal medya üzerindeki popülaritesini her geçen gün arttırmaya devam eden TikTok uygulaması milyonlarca üyeye sahiptir. Belli bir sayıda takipçi kazandıktan sonra ise, uygulamada ne kadar aktif olduğunuzla doğru orantılı olarak, siteden para kazanmanız da mümkün olacaktır.

İnsanların keyifli bir şekilde vakit geçirmesini olanaklı hale getiren tiktok, aynı zamanda uygulama üzerinden çeşitli yöntemler ile para kazanılmasını da mümkün kılmaktadır. Pek çok insan, bu yöntemleri kullanarak aylık belirli miktarda kazanç elde etmektedir. Uygulama üzerinden kazanılan paraların belirli yöntemler dahilinde çekilmesi mümkündür. Birçok insan tiktok para çekme işlemi konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmakta olup hesapları üzerindeki paraları çekmek istemektedir. Peki ama tiktokta para kazanılıyor mu? Tiktok para çekme işlemleri belerdir?

Tiktok'tan Para Kazanılıyor mu?

Tiktok para nasıl kazanılır sorusu, uygulamaya yeni giriş yapan insanların merak ettiği hususlardan bir tanesidir. Öncelikle ifade etmek gerekir ki tiktok üzerinden farklı yöntemler ile para kazanmak olanaklıdır. Tiktok ile para kazanmak isteyen kişilerin hangi yöntemler ile para kazanacaklarını belirlemesi gerekmektedir. Yöntemin belirlenmesi sonrasında para kazanmak adına çeşitli adımların atılması gerekecektir. Bu adımlar ile birlikte aylık belirli miktarı bulan kazançlar elde edilebilmektedir. Peki tiktok para nasıl kazanılır? Ön plana çıkan tiktok para kazanma yöntemleri nelerdir?

Tiktok Para Kazanma Yolları

Tiktok para kazanma yolları oldukça çeşitlidir. Bu yollardan herhangi biri ile kazanç elde etmek olanaklıdır. Tiktok para kazanma konusunda ön plana çıkan yöntemleri aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

E-Ticaret: Kısa süreli videolar oluşturup bu videolarda ürün tanıtımı yapılabilmektedir. Özellikle çok sayıda takipçisi olan hesaplar, ürün tanıtımı konusunda çok başarılı olmaktadır. Çünkü paylaşılan videolar, bir anda pek çok kişiye ulaşmakta olup bu sayede ilgili ürün binlerce kişi tarafından tanınır hale gelmektedir.

Sponsor Bulmak: Tiktok para kazanma yolları bağlamında ön plana çıkan yöntemlerden bir diğeri de sponsor bulmaktadır. Sponsor bularak para kazanmak isteyen kişilerin en az 50 bin takipçisinin olması gerekmektedir. İlgili hesaba sponsor olmak isteyen markaların beklentileri minimum 50 bin takipçidir.

Sosyal Medya Hesaplarını Geliştirmek: Tiktok hesabını geliştiren kişi, binlerce takipçiye ulaştığı zaman hesabı üzerinden reklam alıp satabilmekte, bu sayede tiktok üzerinden gelir elde edebilmektedir.

Canlı Yayın: Tiktok üzerinde yer alan “Live” üzerinden canlı yayın yapılabilmektedir. Bu sayede pek çok kişiye ulaşılmakta ve hesabın gelişmesi sağlanacaktır.

Yukarıdaki yöntemler ile birlikte tiktok üzerinden para kazanmak olanaklıdır.

Tiktok Cüzdan Nedir?

Tiktok üzerinde canlı yayın açan ve belirli bir kitleye ulaşan kişiler aktif hale gelmekte ve çeşitli hediyeler ve jetonlar kazanmaktadır. Hediye ve jetonların biriktiği bölüm olarak bilinen tiktok cüzdan, aynı zamanda takipçilerin yaptıkları bağışların biriktiği bölümdür. Peki tiktok cüzdanı açmak isteyen kişilerin yapması gerekenler nelerdir?

Tiktok cüzdan açmak isteyen kişilerin aşağıdaki adımları sırası ile uygulaması gerekmektedir:

 • Tiktok uygulamasına giriş yapın.
 • Uygulama üzerinde yer alan profilinize giriş yapın.
 • Profil kısmında sağ üst alanda yer alan üç nokta işaretine dokunun.
 • “Cüzdan” yazan yere tıklayın.

Yukarıdaki adımlar sayesinde kişi cüzdanda yer alan hediye ve jetonları görebilmekte ve istedikleri işlemleri yapabilmektedir. Peki hesap üzerinde yer alan paraların çekilmesi için hangi yöntemler kullanılabilir?

Tiktok Para Çekme Yöntemleri

Bilindiği üzere hediye ile jetonlar, tiktok üzerinde yer alan cüzdan kısmında birikmektedir. Birçok insan, biriken paraları çekmek istemekte olup bu konuda çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Tiktok para çekme işlemi konusunda araştırma yapan ve paralarını uygun yöntemler dahilinde çekmek isteyen kişilerin atması gereken adımlar oldukça basittir. Bu adımlar genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 • Cüzdan üzerinde yer alan hediye ile jetonları çekmek için cüzdanda kredi kartı ya da banka kartı hesabı tanımlamış olmanız gerekmektedir.
 • Sizlere gelen hediyelerin %20’si komisyon olarak tiktok tarafından alınmaktadır.
 • Uygulama üzerinde yer alan “Canlı Hediyeler” alanında “Para Çek” butonu yer almaktadır. Para çekme işlemlerinin gerçekleşebilmesi için bu kısma tıklanması gerekmektedir.
 • Bakiyeniz 1 dolar olduğu zaman, “Para Çek” kısmı aktifleşmekte olup para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Para çekme işlemleri için banka hesabınız üzerinde yer alan mail adresinize bir kod gitmekte olup bu kodu girdiğiniz ve banka tarafından bilgileriniz doğrulandığı takdirde para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat para çekme işlemini gerçekleştirebilmeniz için hesabınızda 20 dolar olması gerekmektedir. Bu şartların yerine getirilmesi durumunda tiktok cüzdan üzerinde yer alan para, banka hesabınıza aktarılmaktadır.

TikTok'tan Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?

TikTok uygulaması, eğlencenin yanı sıra kullanıcılarına para kazandırmaya da başlamış bir uygulamadır. Özellikle de 18-25 yaş arası olan kullanıcıların sıklıkla kullandığı bu uygulamada ilgi çekebilmek için, oldukça eğlenceli, farklı ve kalite standartları yüksek olan videolar çekmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda videolarınızı paylaşırken yazmış olduğunuz başlıkların da “Viral” olması para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Çektiğiniz videolar aracılığıyla belirli bir takipçi sayısına ulaşmayı başardıysanız, açtığınız canlı yayınlara katılan izleyicileriniz sayesinde para kazanmaya da başlayabilirsiniz. Açtığınız canlı yayınlar sayesinde belli bir kesime hitap etmeye başladıysanız ve TikTok uygulamasını daha aktif bir şekilde kullanıyorsanız, TikTok Wallet kısmında sizler için bazı hediye seçenekleri ve jetonlar birikecektir. Aynı zamanda kendi kitlenizin size yapmış olduğu bağış oranları da bu hesapta birikecektir.

Tiktok'ta daha fazla kazanmak için dilerseniz ve ucuz bir şekilde takipçini yüksek sayılara ulaştır. ve video etkileşimini de aynı şekilde arttır.

TikTok Nasıl Bir Uygulamadır?

TikTok uygulaması özellikle de genç bir kitle olmak üzere, her yaş grubuna hitap eden bir uygulama çeşididir. Bu uygulama üzerinden anlık videolarınızı ve resimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kendi kısa videolarınızı oluşturduğunuzda arka fona müzik yüklemeniz de mümkündür. Aynı zamanda videolarınıza çeşitli efektler ya da farklı sesler de ekleyerek çektiğiniz içerikleri daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Tiktok'ta canlı yayın ile para kazanan kullanıcıların bu parayı hesabına aktarmaları mümkündür. Tiktok para çekme nasıl yapılır? Sorusunu soran kullanıcılarımız için Tiktok para çekme işleminin nasıl yapılacağınız sitemiz üzerinden ayrıntılı olarak açıkladık. Tiktok para çekme şartları ve Tiktok'ta para çekme yöntemi için sitemizi ziyaret edin.

TikTok Uygulaması Nasıl Kullanılıyor?

TikTok uygulamasına kaydolmak için, telefon numaranız, güncel olarak kullandığınız e-posta adresi ya çeşitli ağlarınız sayesinde kayıt yaptırabilirsiniz. Üyeliğiniz aktifleştikten sonra ise; profilinizin sol kısmında yer alan mercek kısmına dokunabilir ve birçok kişiyi ya da etiketi aratabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama üzerinden izlediğiniz kişilerin ve takip ettiğiniz hesapların videoları artık arama yapmanıza gerek kalmadan ana sayfanıza düşmeye başlayacaktır. Kendi videolarınızı çekmek ve insanlarla paylaşmak istiyorsanız ise; menü seçeneğinde “+” sembolüne dokunarak videolarınızı ya da fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Paylaşacağınız videoya müzik eklemek için ise; üstte yer alan “ses seçme” butonuna tıklayarak videonuza dilediğiniz müziği ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda profilinizin sağ altında yer alan menüyü kullanarak, galerinizde yer alan önceki videolarınızı da TikTok hesabınıza yüklemeniz mümkün olacaktır. TikTok uygulamasını kullanarak canlı yayın açmak isteyen kullanıcıların ise, belirli bir takipçi sayısına ulaşmış olması gerekmektedir. Bu sayı 1000 kişi olarak belirlenmiştir. Eğer bu sayıda takipçiye sahip bir kullanıcıysanız canlı yayın açmanız da mümkün olacaktır.

 • Tiktok para çekme nasıl yapılır?
 • Tiktok para çekme işlemi nasıl yapılır?
 • Tiktok para çekme sorunu
 • Tiktok para çekme şartları
 • Tiktok para çekme işleme konulamadı
 • Tiktok para çekme işlemi yapılamadı

İlgili Yazılar:

Sonraki tiktok içeriği; 
Önceki tiktok içeriği; 
Tüm tiktok içerikleri; 

Tiktok Para Çekme - TikTok Para Çekme Nasıl Yapılır? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar