İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok İzlenme Gelmiyor, Beğeni Gelmiyor Hatası

tiktok-izlenme-gelmiyor-begeni-gelmiyor-hatasi-62

Tiktok İzlenmelerin Düşük Olmasının Nedenleri

Bazen insanlar tiktok videolarım neden izlenmiyor diye merak etmekte ve bu sorunun cevabını araştırmaya çalışmaktadır. Video paylaşım platformu olan tiktok’ta bu şekilde bir sorun yaşanması kişilerin ön planda olmalarına bir engel teşkil eder. Bu nedenle paylaştığı videoların izlenmediğini düşünen kişilerin gerekli adımları uygulayarak bu duruma bir çözüm bulması oldukça önemli. Peki tiktok videolarım neden izlenmiyor diyen kişiler için önerilebilecek çözümler nelerdir?

Aslında bu noktada önemli olan videoların izlenme oranlarında bir düşüş olduğu mu yoksa videoların 0 izlenmeye mi sahip olduğudur? Çünkü iki problem birbirinden oldukça farklıdır. Farklı olan problemlerin çözümü noktasında da belirgin farklılıklar ortaya çıkmaktadır.Tiktok izlenme 0 ise eğer bu durumda paylaştığınız videonun engel yemiş olması oldukça muhtemel. Yahut videonuz incelenmeye takılmış olabilir. Bu iki durum da tiktok izlenme 0 olmasına neden olur.

Öte yandan eğer videolarınızın izlenme sayılarında belirgin bir düşüş var ise bu durumda videolarınız büyük ihtimalle keşfete düşmemiştir. Bilindiği üzere tiktok’ta bir algoritma vardır. Bu algoritma sizlerin daha önce paylaşmış olduğunuz videoların izlenme oranlarına bakar. Eğer izlenme oranlarınız düşük ise yeni paylaştığınız videolar keşfete düşmeyecektir. Hesabınızı takip eden kişi sayısı da düşükse eğer bu durumda videolarınıza izlenme gelmeyecek, bu durumda videolarınız beğeni sayısı da düşük olacaktır.

Tiktok izlenme 0 olmamasına rağmen videolarınızı beğenen kişiler gözükmüyor ise bu durumda sistemsel bir sıkıntı olması muhtemel. Sistemsel problemlerde yetkili kişilerin problemi çözmesi gerekmektedir. Bu nedenle sizlerin bu noktada yapabileceğiniz bir şey olmadığı için sorunun çözülmesini beklemeniz gerekmektedir.

Tiktok'ta izlenme sayınızı ucuz ve keşfet etkili bir biçimde arttırmak için, güvenilir tiktok sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tiktok Videom İzleniyor Ama Beğeni Gelmiyor

Oldukça popüler sosyal medya mecralarından bir tanesi olan tiktok, birçok kişinin kısa videolar çekip yüklemesi ile faaliyet göstermektedir. Oldukça fazla kullanıcısı olan tiktok, akıllı telefon ve bilgisayarda kullanılabilen bir sosyal medya platformudur. Birçok kişinin tercih ettiği bu platformda videolar ile ilgili çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılardan bir tanesi tiktok’ta beğeniler neden gözükmüyor şeklindedir.

Birçok insan, tiktok’ta yaşadıkları bu probleme yönelik bir çözüm bulmak istediği için çeşitli araştırmalar yapıyor. Bunun yanı sıra insanların merak ettikleri konulardan bir diğeri de tiktok’ta videomu beğenenleri nasıl görürüm? Bu ve bunun gibi sorulara cevap vermeden önce tiktok’ta video çekmenin ne olduğuna cevap vermek gerekir.

, daha kolay ve daha hızlı keşfete çıkmanın tadını çıkar!

Tiktok’ta Video Çekme Nedir?

Milyonlarca insan tarafından kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olan tiktok, kullanıcıların video paylaşabildiği bir mecra olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişiler var olan videolarını platforma yükleyebildikleri gibi anlık video çekip bunun paylaşımını da yapabilmektedir. Oldukça fazla kişi tarafından kullanılan bu platform ile ilgili pek çok şikâyet de olmaktadır. Tiktok’ta beğeniler neden gözükmüyor şeklinde pek çok sorun yaşayan kişiler bu sorunların nasıl çözülmesi gerektiğini merak ediyor.

Bilindiği gibi tiktok’ta videoların keşfet bölümlerine düşmesi mümkün. Öte yandan istenilen videoya çeşitli yazılar da yazılabilmektedir. Bunların yanı sıra paylaştığınız videolara beğeni de alabilirsiniz. Fakat birçok kullanıcı beğeni noktasında sıkıntı yaşadıklarını ve bu sıkıntıları nasıl çözümleyeceklerini bilmediklerini ifade ediyor. Tiktok’ta beğeniler neden gözükmüyor şeklinde bir soruya sahip olan bu kişilerin tiktok’ta aktif bir şekilde yer alabilmesi için bu sorunların çözülmesi gerekmemektedir.

Tiktok’ta Videonun Kaç Kişi İzlendiği Nasıl Görülür?

Tiktok’ta paylaşılan videolar, farklı platformlarda olduğu gibi beğeni alabilir. Kişiler izledikleri videolardan hoşnut kalıyorsa eğer bunları beğenebilmekte. Beğeni almanın videoyu paylaşan kişi için oldukça fazla katkısı bulunmaktadır. Bu nedenle videoların yeterli kişi tarafından izlenmemesi, insanların sıkıntı yaşamasına neden oluyor. Birçok kişi tarafından tiktok’ta videomu beğenenleri nasıl görürüm? şeklinde sorulan soru, cevaplanması gereken mühim sorulardan bir tanesidir. Peki bir kişi tiktok’taki videosunu beğenen kişileri nasıl görebilir? Bu konuda yapılması gerekenler nelerdir?

Paylaştığınız videoları kimlerin izlediğini merak ediyorsanız eğer bu konuda şu şekilde bir açıklama yapmak mümkündür: Sizin izin verdiğiniz herkes, paylaştığınız videoları görebilmektedir. Bunun için ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Siz video paylaşmadan önce kimlerin videoyu izlemesi gerektiği sizlere sorulmakta. Video paylaşmadan önce yaptığınız ayarlamalar ile kimlerin videoları izlemesi gerektiğini belirleyebilirsiniz. Tiktok mecrasında yeni olan kişiler, tiktok’ta videomu beğenenleri nasıl görürüm şeklinde bir sorgulama içerisine giriyor.

Tiktok’ta videonuzu kimlerin izlediğini, paylaşım ya da düet yaptığını merak ediyorsanız eğer ilk önce videoları kimlerle paylaştığınıza bakmalısınız. Bunun yanı sıra videolarınızın başkaları tarafından paylaşılabilmesi için ayarlar kısmından buna izin vermiş olmanız gerekmektedir. Bazı kimseler, videolarını paylaşıma kapalı bir şekilde yayınlamış olabilmektedir. Bu sebeple videoların paylaşıma açık bir şekilde yayınlandığına emin olmalısınız. Peki tiktok’ta videomu beğenenleri nasıl görürüm şeklinde bir sorunuz var ise aşağıdaki basamakları uygulayarak video beğeni geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz:

  • Tiktok uygulamasına giriş yapmalısınız.
  • Sağ üst köşede yer alan “profil” sekmesine tıklamalısınız.
  • Profilin alt kısmına bulunan “kalp” işaretine tıklayarak beğeni geçmişinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Birçok insan bu noktada tiktok beğeniler neden gözükmüyor şeklinde bir soru sormaktadır. Bazen sistemsel problemler yüzünden paylaşılan videoları kimlerin beğendi görülmeyebilir. Sistemsel problemlerde bu sorunu yetkili kişilerin çözümlemesi gerekmektedir. Bu noktada sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Tiktok videolarım neden izlenmiyor sorusu için de detaylı bir şekilde cevap verilmesi gerekmektedir. Bazı durumlarda paylaştığınız videoları izleyen kişilerde bir azalma meydana gelebilir. Peki ama bunun nedeni nedir? Tiktok izlenme 0 nedir?

İlgili Yazılar:

Sonraki blog; 
Önceki blog; 
Diğer bloglar;

Tiktok İzlenme Gelmiyor, Beğeni Gelmiyor Hatası | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar