İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Hediye Fiyatları - Tiktok Hediyeleri Kaç TL?

tiktok-hediye-fiyatlari-tiktok-hediyeleri-kac-tl-86

Tiktok hediye fiyatları ne kadar? Diyerek bu hediyelerin kaç tl'ye denk olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımız ile tiktok hediye fiyatları kaç tl? öğreneceksiniz. Tiktok kazanç hesaplama sistemini kullanmadan, manuel olarak gelen hediyeleri toplayarak tiktok hediyelerinden ne kadar para kazandığınızı hesaplayabileceksiniz.

Tiktok gül fiyatı, asa fiyatı veya spor araba fiyatını mı merak ediyorsunuz? Veya tiktok yat ne kadar? Tiktok gül fiyatı kaç tl? Gibi aramalar yaparak bu hediyelerin kaç tl ettiğine ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? Sizin için tüm hediyelerin ve jetonların kaç tl ettiğini sırayla açıklayalım.

Tiktok hediye fiyatları için tıklayın;

Tiktok'ta takipçi sayınızı arttırmak için tıklayın; 

Tiktok Gül Fiyatı Kaç TL?

Gül hediyeyi gönderen kişiye 25 kuruşa gelirken, hediyeyi alan kişiye 10 kuruş gitmektedir. Tüm hediyelerde tiktok aynı şekilde kesintiler yapmaktadır.

 • Tiktok Gül Fiyatı: 25 Krş

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta asa fiyatı, gönderen kişiye 17 TL’ye gelir. Hediye’yi alan kişiye ise tiktok 7 TL ödemektedir. Çok büyük bir kesinti öyle değil mi?

 • Tiktok Asa Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Öpücük Kaç TL?

Tiktok asa fiyatı ile aynı diyebiliriz. Tiktok’ta öpücük 17 TL’dir ve hediyeyi alan kişiye 7 TL ödenmektedir.

 • Tiktok Öpücük Hediyesi Fiyatı: 17 TL

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

 Tiktok’ta para yağmurunu bir başkasına göndermek isteyen kişi 105 TL ödemektedir. Hediyeyi alan şanslı kişi ise 65 TL ödeme almaktadır.

 • Tiktok Para Yağmuru Hediyesi Fiyatı: 105 TL

Tiktok’ta Yat Ne Kadar, Yat Kaç TL?

Tiktok’ta yat ne kadar? Sorusu en çok talep edilen bağış seçeneklerinden birisi olması açısından, pek çok Tik Tok kullanıcısının en çok merak ettiği konulardan birine işaret etmektedir. Canlı yayınlarda bu bağışların ortaya çıkması ve yaygınlaşmasıyla birlikte yayın yapan kişilerin ciddi paralar kazanması söz konusu olmuştur. Bu açıdan sevdikleri kişilere destek olmak isteyen pek çok kişi de hediyelerle jest yapma ihtiyacı duymaktadır. Bunlar içerisinden yat hediyesi önemli bir hediyedir ve avantajlı bir seçenektir.

Tiktok’ta yat hediyesi yapabilmek için klasik olarak hediye etme için gerekli olan adımların takip edilmesi gerekmektedir:

 • Öncelikle bağış yapılmak istenen kişinin canlı yayınına katılması gerekmektedir. Bunun ardından yayıncıyı takip et butonuna tıklanılır.
 • Alt bölümde yer alan hediye işaretine tıklanılır. Bu işarete tıklanılmasıyla birlikte tüm hediyelerin görüldüğü bir alan açılmaktadır. Tüm hediyeler içerisinden yat emojisi seçilir. Eğer hesapta bu hediyeyi göndermeye yetecek kadar jeton bulunuyorsa yayıncıya yat hediyesi direkt olarak gider ve kişinin gönderdiği görünür.

Tiktok’ta yat ne kadar? Sorusuna gelindiğinde ise öncelikle bu hediyenin 7499 jetona denk düştüğünü ifade etmek gerekmektedir. Oldukça yüksek bir jeton sayısı gerektirmekle birlikte hem yayıncıya fazla para gitmekte hem de bu hediyeyi ödeyecek olan kişinin önemli bir miktarda para ödemesi gerekli olmaktadır. Bu noktada emojiyi satın alacak olan kişi yaklaşık olarak 850 TL ödemektedir. Yayıncı ise bu hediyeden 350 TL gibi bir kazanç elde etmektedir. Bu nedenle Tiktok’ta yat hediyesi yayıncıların en çok talep ettiklerinden biridir.

Tiktok’ta yatı gönderen kişiye yat hediyesinin fiyatı 850 TL’dir. Tiktok’ta yat hediyesini alan şanslı kişi ise tiktoktan 350 TL ödeme almaktadır.

 • Tiktok Yat Hediyesi Fiyatı: 850 TL

Tiktok Spor Araba Fiyatı, Tiktok Spor Araba Kaç TL?

Tiktok’ta spor araba fiyatı, arabayı gönderen kişiye 3200 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan spor arabadan 1300 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Spor Araba Hediyesi Fiyatı: 3200 TL

Tiktok Gözlük Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta gözlük fiyatı, gözlüğü gönderen kişiye 23 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan gözlükten 10 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Gözlük Fiyatı: 23 TL

Tiktok'ta Ayıcık Ne Kadar?

Tiktok’ta ayıcık ne kadar? Sorusu özellikle merak edilmektedir. Bunun en önemli nedeni canlı yayınlarda en çok paylaşılan hediyelerden birinin ayıcık olmasıdır. Ayıcık gönderilmesinin yayıncılara ne kadar kazandığı ve gönderen kişinin hesabından ne kadar götürdüğü konusunda bilgi sahibi olmak istenmektedir.

Tiktok ayıcık hediyesi gönderebilmek için ilk olarak tiktok cüzdan hesabında 100 jeton olması gerekmektedir. Bunun ardından aşağıdaki adımların takip edilmesiyle birlikte yayıncıya ayıcık gönderebilmek olanaklı olmaktadır:

 • İlk olarak ayıcık hediye edilmek istenen yayıncının canlı yayınına girilir. Canlı yayına girilmesinin ardından alt bölgede bulunan hediye işaretine dokunulur.
 • Hediye kısmına tıklanılmasının ardından bütün hediyeler bölümünün açılması söz konusu olmaktadır.
 • Hediyeler içerisinden ayıcık emojisine tıklanılır ve gönderilir. Hediye et seçeneğien tıklanılmasıyla birlikte Ayıcık yayıncıya gider ve ekranın orta kısmında kocaman bir şekilde ortaya çıkmış olacaktır.

Tiktok’ta ayıcık ne kadar? Sorusuna gelindiğinde ise orta fiyatlı bir hediye olduğunu belirtmek gerekir. Bu açıdan en çok görülen hediyelerden biridir. Kullanıcı hesabından 100 jeton çekilmektedir. Dolayısıyla bu emojiyi satın alan kişi yaklaşık 12 TL’lik bir ödeme yapmalıdır. Bu emoji hediyesini alan kişi ise 5 TL kadar jeton elde etmektedir.

Tiktok’ta ayıcık fiyatı, ayıyı gönderen kişiye 12 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan ayıcıktan 5 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Ayıcık Fiyatı: 12 TL

Tiktok'ta Unicorn Kaç TL?

Tiktok unicorn ne kadar? denildiğinde canlı yayınlarda en fazla beklenen hediye seçeneklerinden biri anlaşılmaktadır. Yayıncıların talep ettiği, seven kişilerin ise en çok hediye etmek istediği hediye çeşitlerinden biri olan unicorn satın alan kişiler için yüksek bir ödemeyi gerektirmektedir. Bununla beraber önemli bir kısmı Tiktok tarafından alınsa da yayıncıya önemli bir ödemenin gitmesi söz konusu olmaktadır.

Canlı yayınları takip eden ve uygulamayı aktif kullananlar tarafından çokça merak edilen sorulardan biri olan Tiktok unicorn ne kadar? Sorusu konusunda bu hediyenin 5000 jeton ile alındığını söylemek mümkündür. Bu açıdan 480 TL civarında bir ödeme yapmak gerekmektedir. Hediye edilen kişiye ise yaklaşık 200 TL sağlanmış olmaktadır.

Tiktok’ta unicorn fiyatı, unicorn gönderen kişiye 480 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan unicorn'dan 200 TL kazanmaktadır.

 • Tiktok Unicorn Fiyatı: 480 TL

Tiktok'ta Görlemli Şato Ne Kadar?

Tiktok’ta görkemli şato fiyatı, görkemli şato gönderen kişiye 1900 TL’ye gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan görkemli şato'dan 900TL kazanmaktadır.

Tiktok Görlemli Şato Fiyatı: 1900 TL

 • Tiktok Hediye Fiyatları
 • Tiktok Hediyeleri
 • Tiktok Hediyeleri Kaç Para
 • Tiktok Hediye Gelirleri
 • Tiktok Hediye Fiyatları 2020 Ve 2021
 • Tiktok Hediye Puanı Kaç Tl
 • Tiktok Araba Hediyesi Ne Kadar
 • Tiktok Hediye Değerleri
 • Tiktok Hediye Fiyatları Ayıcık
 • Tiktok'taki Hediye Fiyatlari
 • Tiktok Hediye Hesaplama
 • Tiktok Hangi Hediye Kaç Para
 • Tikto Bağış Fiyatları
 • Tiktok Elmas Ne Kadar
 • Tiktok Emoji Fiyatları
 • Tiktok Canlı Yayın Hediye Fiyatları

Tiktok’ta Hediye Nasıl Satın Alınır?

Tiktok’ta hediye nasıl satın alınır? Sorusu pek çok aktif Tik Tok kullanıcısı tarafından merak edilen temel bir meseleye işaret etmektedir. Tik Tok üzerinden pek çok kişinin canlı yayın açtığı bilinmektedir. Diğer pek çok sosyal medya platformundan ayrı olarak bu uygulamada bağışlar büyük bir önem taşımakta ve sevilen kişilere destek olabilmek olanaklı hale gelmektedir.

Pek çok sosyal medya fenomeni özellikle canlı yayındaki bağışlar sayesinde gelir elde etmektedir. Bu bakımdan sevdikleri kişilere destek olmak isteyen kişiler, kendilerini bu bağışlarla göstermek isteyenler açısından Tiktok’ta hediye nasıl satın alınır? sorusu merak edilmektedir. Bu işlem son derece basit aşamalarla gerçekleştirilmektedir.

Tiktok üzerinden birine hediye atmak isteyen kişilerin öncelikle belli bir yaşta olması ya da ebeveynlerinden bu konuda gerekli izni almış olmaları gerekmektedir. Bunun en önemli nedeni hediyelerin internet üzerinden alınması ve dolayısıyla bir online ödeme yönteminin gerekmesidir. 18 yaşını tamamlamış ya da ebeveynlerinden izin alarak ödeme işlemini gerçekleştirecek olan kişilerin hangi hediye tercihini yapacaklarını belirlemesi ve buna uygun olarak satın alma işlemini gerçekleştirmesi de önem kazanmaktadır. Her bir hediyenin ayrı bir ücreti söz konusu olduğundan öncesinde doğru belirlemenin yapılması önem kazanmaktadır. Sevilen kişilere destek olmak amacıyla ya da profili gösterebilmek amacını içeren Tiktok’ta nasıl hediye satın alınır? Sorusuna dair tüm bilgileri yazımızın devamında sizlere anlatıyor olacağız.

Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar?

Tiktok hediye fiyatları hediyeden hediyeye göre değişiklik göstermektedir. Tiktok hediyeleri uygulamadaki yayıncılara takipçilerin destek vermesini sağlamaktadır. Tiktok hediye fiyatlarına bağlı olarak yayıncıların kazançları da değişmektedir. Uygulama üzerindeki temel kazanç yönteminin bu bağış sistemi olduğunu söylemek mümkündür. Yüksek fiyatlı hediyeler yayıncıların daha fazla kazanç sağlamasını olanaklı hale getirmektedir.

Tik Tok uygulamasında en çok kullanılan emoji fiyatları ve buradan fenomenlerin kaç para kazandığı konusunda belli bilgiler bulunmaktadır. Buna göre Tiktok üzerinden sağlanan kazançların %60 gibi bir oranına uygulamanın kesinti yaptığı bilinmektedir. Bu bağlamda Tik Tok ile gönderilen hediye ücreti kişilere %60 az olacak şekilde gitmektedir. Uygulamada jeton sistemi olduğundan Tiktok hediye fiyatları hesaplamasını jeton üzerinden yapmak doğru olmaktadır.

Tiktok Hediye Fiyatları Listesi

Tiktok finger heart hediye fiyatı: 5 jeton

Tiktok sunglasses hediye fiyatı: 199 jeton

Tiktok goodnight hediye fiyatı: 10 jeton

Tiktok öpücük hediye fiyatı: 150 jeton

Tiktok kalp hediye fiyatı: 10 jeton

Tiktok spor araba hediye fiyatı: 29999 jeton

Tiktok yüzük hediye fiyatı: 300 jeton

Tiktok konfeti ne kadar: 100 jeton

Tiktok roket hediye fiyatı: 20000 jeton

Tiktok altın spor araba hediye fiyatı: 29999 jeton

Tiktok gezegen hediye fiyatı: 15000 jeton

Tiktok şahin hediye fiyatı: 10999 jeton

Tiktok eşleşme kupası hediye fiyatı: 7999 jeton

Tiktok deniz köprüsü hediye fiyatı: 7499 jeton

Tiktok denizaltı hediye fiyatı: 5199

Tiktok korsan gemisi hediye fiyatı: 4888 jeton

Tiktok aslan hediye fiyatı: 29999 jeton

Tiktok özel jet hediye fiyatı: 4888 jeton

Tiktok unicorn hediye fiyatı: 5000 Jeton

Tiktok jet uçağı hediye fiyatı: 6000 jeton

Tiktok havuz hediye fiyatı: 4999 jeton

Tiktok dönme dolap hediye fiyatı: 3000 jeton

Tiktok süperstar hediye fiyatı: 2999 jeton

Tiktok müzik kutusu hediye fiyatı: 2399 jeton

Tiktok seyehat hediye fiyatı: 2888 jeton

Tiktok ağaç ev fiyatı hediye fiyatı: 1799 jeton

Tiktok oyun koltuğu hediye fiyatı: 1200 jeton

Tiktok elmas hediye fiyatı: 1099 jeton

Tiktok motorsiklet hediye fiyatı: 2988 jeton

Tiktok çarpışan arabalar hediye fiyatı: 1288 jeton

Tiktok makyaj kutusu hediye fiyatı: 1999 jeton

Tiktok atlıkarınca hediye fiyatı: 2020 jeton

Tiktok çelenk hediye fiyatı: 1500 jeton

Tiktok balon hediye fiyatı: 520 jeton

Tiktok havai fişek hediye fiyatı: 1088 jeton

Tiktok sürat teknesi hediye fiyatı: 1888 jeton

Tiktok şampiyon hediye fiyatı: 1500 jeton

Tiktok batmaz filamingo hediye fiyatı: 999 jeton

Tiktok havalı kedi hediye fiyatı: 499 jeton

Tiktok trophy hediye fiyatı: 500 jeton

Tiktok buz makinesi hediye fiyatı: 538 jeton

Tiktok topuklu ayakkabılar hediye fiyatı: 700 jeton

Tiktok aşk balonu hediye fiyatı: 699 jeton

Tiktok bravo hediye fiyatı: 600 jeton

Tiktok pikap hediye fiyatı: 600 jeton

Tiktok mercan hediye fiyatı: 499 jeton

Tiktok kuğu hediye fiyatı: 699 jeton

Tiktok para tabancası hediye fiyatı: 500 jeton

Tiktok inci hediye fiyatı: 800 jeton

Tiktok lale kutusu hediye fiyatı: 200 jeton

Tiktok taç hediye fiyatı: 199 jeton

Tiktok talent hediye fiyatı: 250 jeton

Tiktok tren hediye fiyatı: 899 jeton

Tiktok doğum günü pastası hediye fiyatı: 300 jeton

Tiktok müzik notası hediye fiyatı: 169 jeton

Tiktok tatlı rüyalar hediye fiyatı: 399 jeton

Tiktok ud hediye fiyatı: 300 jeton

Tiktok elmas yüzük hediye fiyatı: 300 jeton

Tiktok rüzgar dansözü hediye fiyatı: 300 jeton

Tiktok kilit ve anahtar hediye fiyatı: 199 jeton

Tiktok rockn roll hediye fiyatı: 299 jeton

Tiktok öpücük hediye fiyatı: 150 jeton

Tiktok kral tacı hediye fiyatı: 199 jeton

Tiktok boks eldivenleri hediye fiyatı: 299 jeton

Tiktok kelebek hediye fiyatı: 169 jeton

Tiktok asa hediye fiyatı: 150 jeton

Tiktok salıncak hediye fiyatı: 399 jeton

Tiktok gözlük hediye fiyatı: 199 jeton

Tiktok gerdanlık hediye fiyatı: 400 jeton

Tiktok kağıttan turna hediye fiyatı: 99 jeton

Tiktok çay hediye fiyatı: 50 jeton

Tiktok donat hediye fiyatı: 30 jeton

Tiktok ayna hediye fiyatı: 30 jeton

Tiktok baklava hediye fiyatı: 2 jeton

Tiktok başparmak hediye fiyatı: 2 jeton

Tiktok ayıcık hediye fiyatı: 100 jeton

Tiktok küçük taç hediye fiyatı: 99 jeton

Tiktok gamepad hediye fiyatı: 10 jeton

Tiktok el dalgası hediye fiyatı: 9 jeton

Tiktok hi hediye fiyatı: 5 jeton

Tiktok alkış hediye fiyatı: 9 jeton

Tiktok panda hediye fiyatı: 5 jeton

Tiktok ağırlık hediye fiyatı: 1 jeton

Tiktok çerez tabağı hediye fiyatı: 19 jeton

Tiktok mikrofon hediye fiyatı: 5 jeton

Tiktok dondurma külahı hediye fiyatı: 1 jeton

Tiktok gg hediye fiyatı: 1 jeton

Tiktok futboll topu hediye fiyatı: 1 jeton

Tiktok mini hoparlör hediye fiyatı: 1 jeton

Tiktok parmak kalp hediye fiyatı: 5 jeton

Tiktok nazar boncuğu hediye fiyatı: 5 jeton

Tiktok türk kahvesi hediye fiyatı: 5 jeton

Tiktok lolipop hediye fiyatı: 10 jeton

Tiktok çay saati hediye fiyatı: 1777 jeton

Tiktok universe hediye fiyatı: 34999 jeton

Tiktok parfüm hediye fiyatı: 20 jeton

Tiktok şapka hediye fiyatı: 99 jeton

Tiktok altın madeni hediye fiyatı: 1000 jeton

Tiktok kalp hediye fiyatı: 10 jeton

Tiktok sihirli mektup hediye fiyatı: 7 jeton

Tiktok büyücü şapkası hediye fiyatı: 177 jeton

Tiktok hazine kutusu hediye fiyatı: 20 jeton

Tiktok para yağmuru hediye fiyatı: 500 jeton

Tiktok konfeti hediye fiyatı: 100 jeton

Tiktok kalbin ellerimde hediye fiyatı: 100 jeton

Tiktok Hediyeleri Ne Kadar?

Tüm tiktok hediye fiyatları:

 • Tiktok finger 1 TL'dir.
 • Tiktok sunglasses 1.5 TL'dir.
 • Tiktok goodnight 2 TL'dir.
 • Tiktok öpücük 3 TL'dir.
 • Tiktok kalp 1 TL'dir.
 • Tiktok spor araba 700 TL'dir.
 • Tiktok yüzük 3 TL'dir.
 • Tiktok konfeti 1 TL'dir.
 • Tiktok roket 50 TL'dir.
 • Tiktok altın spor araba 1500 TL'dir.
 • Tiktok gezegen 300 TL'dir.
 • Tiktok şahin 200 TL'dir.
 • Tiktok eşleşme kupası 100 TL'dir.
 • Tiktok deniz köprüsü 95 TL'dir.
 • Tiktok denizaltı 100 TL'dir.
 • Tiktok korsan gemisi 86 TL'dir.
 • Tiktok aslan 500 TL'dir.
 • Tiktok özel jet 120 TL'dir.
 • Tiktok unicorn 124 TL'dir.
 • Tiktok jet uçağı 134 TL'dir.
 • Tiktok havuz 115 TL'dir.
 • Tiktok dönme dolap 90 TL'dir.
 • Tiktok müzik kutusu 65 TL'dir.
 • Tiktok seyehat 50 TL'dir.
 • Tiktok ağaç ev 15 TL'dir.
 • Tiktok oyun koltuğu 30 TL'dir.
 • Tiktok elmas 25 TL'dir.
 • Tiktok motorsiklet 75 TL'dir.
 • Tiktok çarpışan arabalar 100 TL'dir.
 • Tiktok makyaj kutusu 74 TL'dir.
 • Tiktok atlıkarınca 100 TL'dir.
 • Tiktok çelenk 99 TL'dir.
 • Tiktok balon 50 TL'dir.
 • Tiktok havai fişek 54 TL'dir.
 • Tiktok sürat teknesi 43 TL'dir.
 • Tiktok şampiyon 150 TL'dir.
 • Tiktok batmaz filamingo 102 TL'dir.
 • Tiktok havalı kedi 25 TL'dir.
 • Tiktok trophy 18 TL'dir.
 • Tiktok buz makinesi 125 TL'dir.
 • Tiktok topuklu ayakkabılar 143 TL'dir.
 • Tiktok aşk balonu 153 TL'dir.
 • Tiktok bravo 150 TL'dir.
 • Tiktok pikap 136 TL'dir.
 • Tiktok mercan 150 TL'dir.
 • Tiktok kuğu 300 TL'dir.
 • Tiktok para tabancası 275 TL'dir.
 • Tiktok inci 230 TL'dir.
 • Tiktok lale kutusu 164 TL'dir.
 • Tiktok taç hediyesi 12 TL'dir.
 • Tiktok talent 11 TL'dir.
 • Tiktok tren 427 TL'dir.
 • Tiktok doğum günü pastası 152 TL'dir.
 • Tiktok müzik notası 97 TL'dir.
 • Tiktok tatlı rüyalar 232 TL'dir.
 • Tiktok ud 123 TL'dir.
 • Tiktok elmas yüzük 126 TL'dir.
 • Tiktok rüzgar dansözü 129 TL'dir.
 • Tiktok kilit ve anahtar  64 TL'dir.
 • Tiktok rockn roll 74 TL'dir.
 • Tiktok öpücük 51 TL'dir.
 • Tiktok kral tacı 42 TL'dir.
 • Tiktok boks 25 TL'dir.
 • Tiktok kelebek 12 TL'dir.
 • Tiktok asa 10 TL'dir.
 • Tiktok salıncak 16 TL'dir.
 • Tiktok gözlük 4 TL'dir.
 • Tiktok gerdanlık 24 TL'dir.
 • Tiktok kağıttan turna 1 TL'dir.
 • Tiktok çay 1 TL'dir.
 • Tiktok donat 1 TL'dir.
 • Tiktok ayna 1 TL'dir.
 • Tiktok baklava 1 TL'dir.
 • Tiktok başparmak 1TL'dir.
 • Tiktok ayıcık 3 TL'dir.
 • Tiktok küçük taç 1 TL'dir.
 • Tiktok gamepad 1 TL'dir.
 • Tiktok el dalgası 1 TL'dir.
 • Tiktok hi 10 kuruş'tur.
 • Tiktok alkış 23 Kuruş'tur.
 • Tiktok panda 25 Kuruş'tur.
 • Tiktok ağırlık 10 Kuruş'tur.
 • Tiktok çerez tabağı 50 Kuruş'tur.
 • Tiktok mikrofon 25 Kuruş'tur.
 • Tiktok dondurma 10 Kuruş'tur.
 • Tiktok gg 10 Kuruş'tur.
 • Tiktok futboll topu 10 Kuruş'tur.
 • Tiktok mini hoparlör 1 TL'dir.
 • Tiktok parmak kalp 1 TL'dir.
 • Tiktok nazar boncuğu 1 TL'dir.
 • Tiktok türk kahvesi 1 TL'dir.
 • Tiktok lolipop 1 TL'dir.
 • Tiktok çay saati 76 TL'dir.
 • Tiktok universe 980 TL'dir.
 • Tiktok parfüm 1 TL'dir.
 • Tiktok şapka 1 TL'dir.
 • Tiktok altın madeni 100 TL'dir.
 • Tiktok kalp 1 TL'dir.
 • Tiktok sihirli mektup 1.2 TL'dir.
 • Tiktok büyücü şapkası 11 TL'dir.
 • Tiktok hazine kutusu 1 TL'dir.
 • Tiktok para yağmuru 100 TL'dir.
 • Tiktok konfeti 11 TL'dir.
 • Tiktok kalbin ellerimde 12 TL'dir.

Tiktok Hediye Fiyatları - Tiktok Hediyeleri Kaç TL? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar