İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Filigran Kaldırma - Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır?

tiktok-filigran-kaldirma-tiktok-filigran-nasil-kaldirilir-27

Tiktok filigram kaldırma ve tiktok filigran silme işlemini kolayca sizler için anlattık. Bu bilgiler ile hızlıca tiktok filigran kaldırabilir ve tiktok filigranını silebilirsiniz.

Tiktok filigran kaldırmak için, tiktok filigran kaldırma sitesi olan takipavm'yi deneyebilirsiniz. Tiktok filigranını hemen silebilir ve kaldırabilirsiniz.

TikTok filigran kaldırma, videoları indirdikten sonra yazısını kaldırmayı isteyen birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Bilindiği üzere TikTok, bir video indirildiğinde filigran eklemektedir.

TikTok içerisinde her gün milyonlarca paylaşım yapılmaktadır. Platform çok sayıda özellik sunmakla beraber, bunlardan bir tanesi de indirmedir. Gerek video sahibi, gerekse kullanıcılar bu videoları indirerek, sonradan izleme imkânı bulmaktadır.

Video sahipleri TikTok ile oluşturduğu videoyu genellikle farklı sosyal medya platformlarında da paylaşmaktadır. Böylece diğer platformlara, ayrı videolar çekme zahmeti de ortadan kalkmaktadır. Bununla beraber ekranda görülen filigran, birçok kişi tarafından rahatsız edici bulunmaktadır.

İzleyiciler için de bu bir odaklanma sorunu çıkarmaktadır. Zira filigran, dikkati videodan, kendi üzerine alabilmektedir. Peki, Tiktok filigranı nasıl kaldırılır?

BeeCut İle Tiktok Filigran Kaldırma

TikTok filigransız video indir için kullanabileceğiniz bir program BeeCut olmaktadır. Pratik bir kullanımla sunulan yazılım, masaüstünde çalışmaktadır. Bir video editörü olup, sayesinde görünmesini istemediğiniz bölümleri silip, gizleyebilirsiniz. Ayrıca program,

 1. Mozaik efekti
 2. Geçiş
 3. Metin
 4. Katman
 5. Filtre

Dâhil birçok özelliğe de sahiptir. Eğer daha önce bu tür programlar kullanmamışsanız, kolay arayüzü nedeniyle hiçbir zorluk olmaksızın yararlanmanız mümkündür. Desteklediği görüntü oranları,

 1. 9:16
 2. 3:4
 3. 1:1
 4. 4:3
 5. 16:9

Gibidir. Eğer siz TikTok filigranı nasıl kaldırılır sorusuna yanıt arıyorsanız, şu maddeleri izlemeniniz yeterlidir.

 1. Filigranı silinecek videoyu, ilk olarak bilgisayara geçirmeniz gerekmektedir. Eğer telefonunuzda yoksa önce video, telefona indirilmelidir.
 2. Telefona indirdiğiniz videoyu, bilgisayarınıza aktarın.
 3. BeeCut yüklü değilse, indirip kurun. Ardından kırpma işlemini kullanarak, kaldırın.

Bu sayede videoyu farklı platformlarda filigransız yükleyebilir, videolara daha net odaklanabilirsiniz.

Remove Logo Now İle Tiktok Filigran Kaldırma

Filigran kaldırma istiyorsanız, tercih edebileceğiniz bir diğer program da Remove Logo Now olmaktadır. Videolarda filigranları analiz ardından, kaldırmanıza olanak tanımaktadır. Programı kullanmak için, indirmeniz gerekmektedir.

Programı kurup, açtıktan sonra dosya ekle bölümüne tıklanır. Ardından kaldırmak istediğiniz filigranı buraya ekleyin. Eğer bu bir TikTok videosuysa, öncelikle TikTok üzerinden telefona indirmeniz, ardından da bilgisayara aktarmanız gerekmektedir.

Aktarma tamamlandıktan sonra logoyu bul seçeneğine tıklanmaktadır. Ardından otomatik olarak filigran algılanacaktır. Manuel seçenek de mevcut olup, isterseniz tercih edebilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken, filigranı kaldırmaktır.

Bununla beraber filigran çıkarma sonrasında videoda kalite çok küçük bir bozulma yaşamaktadır. Eğer program ile TikTok filigranı kaldıramazsanız, pro versiyonunu da tercih edebilirsiniz.

Watermark Removal İle Tiktok Filigran Kaldırma

Tik Tok yazısını kaldırma içinbir diğer seçenek de Watermark Removal kullanmanızdır. Android cihazlarda kullanılabilecek Watermark Removal ile TikTok videolarını, filigran olmadan indirmek mümkündür. Bunun için TikTok videosunun, URL adresini kopyalamanız gerekmektedir. Kullanım için şu aşamalara uymanız yeterlidir;

 1. Telefonunuzda App Store’a girerek, Watermark Removal indirin.

 2. TikTok mobil uygulamasına girin. İndirmek istediğiniz videoya gelerek, paylaş simgesine dokunun. Açılan seçeneklerden linki kopyalayın.
 3. Watermark Removal programını açın. İlgili yere linki yapıştırdıktan sonra indirin.

Böylece program, videoyu filigran olmaksızın indirecektir.

Apower Edit İle Tiktok Filigran Kaldırma

Tık Tok yazısını kaldırma için bir diğer program da Apower Edit olmaktadır. Programda,

 1. Video Kırpma
 2. Video Düzeltme
 3. Video Efekt Ekleme
 4. Video Katman Ekleme
 5. Video Filtre Efektleri
 6. Video'ya Metin Ekleme

Dâhil olmak üzere pek çok özellik bulunmaktadır. Ayrıca kırpma seçeneği, filigran kaldırmak için de tercih edilebilir. Arayüzü de oldukça pratik olup, zorluk çekmeden kullanmanız mümkündür.

Programı kullanmak istiyorsanız, ilk olarak indirmeniz gereklidir. İndirme tamamlanınca, kurulmalıdır. Eğer bilgisayarınıza filigranını kaldırmak istediğiniz TikTok videosunu almamışsanız, telefonunuzdan iligli videoyu indirip, bilgisayara aktarmanız gerekmektedir.

Ardından video, programa eklenmektedir. Sağ tıkladıktan sonra, proje ekle denilmektedir. Karşınıza gelen menüden, kırp seçilerek, filigran girintilerine uygulanmalıdır. Eğer arzuederseniz, kırpmayerine mozaik ekleme fırsatınız da bulunmaktadır.

Sonrasında tek yapmanız gereken, videoyu dışa aktarmaktır. Bunun için dışa aktar, ardından videoyu aktar seçenekleri kullanılmaktadır.

TikTok filigransız video indir için verdiğimiz bu dört program kullanılabilir. Eğer hepsini ayrı ayrı denerseniz, hangisinin en iyi sonucu verdiğini görebilir, ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede videonuzu filigransız farklı yerlerde paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda filigranı kaldırıp, video izleme keyfini daha yoğun şekilde yaşayabilirsiniz.

Tiktok filigran kaldırma için merak edilenler;

 • Tiktok filigran silme
 • Tiktok filigran yerini değiştirme
 • Tiktok filigran kaldırma
 • Tiktok filigranı kaldırma
 • Tiktok filigranı nasıl kaldırılır
 • Tiktok video filigran kaldırma

Önceki blog: 

Sonraki blog: 

İlgili Yazılar:

Tiktok Filigran Kaldırma - Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar