İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Favori Videolar Nerede?

tiktok-favori-videolar-nerede-91

Tiktok favori videolar hakkında çok fazla merak edilen konu bulunmaktadır. Tiktok favori videolar nerede, favorilere eklediklerime nereden ulaşabilirim? Gibi aranan tüm konulara sizler için değineceğiz. Tiktok'ta favori videolar nerede diyerek sizde merak ediyorsanız, içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

TikTok, günümüzde yoğun bir kullanıma ulaşmıştır. Kullanıcılarına zengin özellikler sunmasıyla beraber, her geçen gün akıllı telefonlarına bu uygulamayı yükleyen insanların sayısı artmıştır.

Platformda bulunan yeni kullanıcılar, birçok özelliğe de yabancı durumdadır. Bunlardan bir tanesi de favorilere video ekleme – eklenen videoları bulmadır. TikTok içerisinde her gün global çapta binlerce video paylaşılmaktadır. Dolayısıyla sevilen bir paylaşım eğer kaydedilmezse ve kullanıcı takip edilmezse, bir daha görülememektedir.

Burada devreye giren favorilere ekleme, kullanıcılara unutmak istemedikleri videoları, yeniden ve istediği zaman izleme seçeneği sunmaktadır. Peki, nerede? Eğer profil hesabınıza girerseniz, kısa sürede tüm favorilerinizi keşfe çıkabilirsiniz.

TikTok Favoriler Nedir?

Sosyal medya platformları, kullanıcılara ilk sunulduğu andan itibaren büyük bir popülerlik kazanmıştır. Böylece yoğun bir kullanım bulmuştur. TikTok, bunların arasında en yeni olanlardan bir tanesidir. Dinamik bir yapıya sahip olup, yaptığı güncellemeler ile birçok özelliğe sahip olmuştur.

Bunlardan bir tanesi de TikTok favorilerdir. TikTok’ta birçok kişi, izlediği videoyu kaydetmek, unutmamak ve defalarca görebilmeyi arzulamaktadır. Favoriler de kullanıcılara bu imkânı vermektedir.  Bir video favorilere eklenince, kişileri takip etmeden, ilgili paylaşımı izlemeniz mümkündür.

TikTok’ta Videolar Favoriye Nasıl Eklenir?

TikTok favorilerim oluşturmak istiyorsanız, tek yapmanız beğendiğiniz videoları favorilerinize almadır. Peki, bunu nasıl yapabilirsiniz?

TikTok’ta önceki dönemlerde bir videoyu yeniden izlemek için, paylaşan kişiyi takibe alma durumu bulunmaktaydı. Bununla beraber kişileri takip etmeden izlemek, birçok kişi tarafından arzu edilmekteydi.

Bunun sonucu getirilen özellik sayesinde, paylaşan kişiyi takip etmeden videoları yeniden izlemek mümkün hale getirilmiştir. Bunun için tek yapmanız gereken, kişiyi favorilerinize eklemektir.

Eğer bir videoyu çok beğenmişseniz, öncelikle açarak ekranda basılı tutmanız gerekmektedir. Ardından bir seçenekler kısmı çıkacaktır. Burada favorilere ekleme ve ilgilenmiyorum seçenekleri görülebilir. Bunlardan favorilerime ekle seçeneğini tercih ederseniz, anında çözüm bulabilirsiniz.

Tiktok Favorilere Eklenen Videolar Nerededir?

Peki, Tiktok favorilere eklenen videolar nerede? Platformda yeni olan birçok kullanıcı, özellikleri tam anlamıyla bilmediği bir takım ayarların, menülerin ve sekmelerin de henüz farkında değildir. Bunlardan bir tanesi de favoriye eklemedir.

Bir video’yu favorilere ekleyen birçok kullanıcı, yaptığı aramalar sonucunda neticeye ulaşamamaktadır. Böyle olunca TikTok favorileri görme sorusu da yoğun şekilde sorulmaktadır. Peki, eğer bir videoyu favori kısmına eklemişseniz nasıl görebilirsiniz?

Eğer aşağıdaki maddeleri tek tek uygularsanız, tiktok favori videolarınıza ulaşabilirsiniz:

  1. Akıllı telefonunuzdan, TikTok mobil uygulamasına girin.
  2. Şayet hesabınız kapalıysa, bilgilerinizi kullanarak giriş yapın.
  3. Ekran geldiğinde, kendi profilinize girin.
  4. Burada gördüğünüz “profili düzenle” butonunun, sağ tarafındaki bayrak simgesine dokunun.

Tüm bu işlemler sonucunda, TikTok favorilerim ekranı açılacaktır. Ardından tek yapmanız gereken aralarından tercihte bulunarak, tekrar izlemektir. Burada istediğiniz kadar izlemeniz mümkündür.

TikTok Favorileri Silme

Sosyal medya hesaplarında kullanıcılar, beğendikleri veya favorilerine ekledikleri paylaşımları görebilmektedir. Ancak bir süre sonra doğal olarak ona ilgisini kaybetmektedir. Bu gibi durumlarda bazen beğeniler geri alınmakta, favorilerden de silinmektedir.

Bu kapsamda TikTok favorileri silme de büyük bir soru işaretidir. Birçok kullanıcı favoriye aldığı bir videodan, kısa süre sonra sıkılabilmektedir. Böylece pek çok kullanıcı, onun artık orada görünmemesi gerektiği sonucuna ulaşmaktadır.

Her ne kadar favorileri silme kolay da olsa, platformu kullanmayı yeni öğrenenler için oldukça zor bir konudur.  Bunun için öncelikle favorilerinizden kaldırmak istediğiniz videoyu bulmanız gerekmektedir. Ardından da video açılarak, sağ taraftaki menüde görülebilecek olan paylaş düğmesine dokunulmalıdır. Böylece seçenekler kısmından, videonuzu kaldırmak mümkündür.

TikTok Favori Şarkılar Nerede?

Peki, TikTok favori şarkılar nerede? TikTok içerisinde kullanıcıların dinleyebileceği-kullanabileceği şarkılar mevcuttur. Kullanıcılar beğendikleri bir şarkıyı kaydederek, ileride kendisi de kullanmak istemektedir.

Bunun için tek yapmanız gereken, şarkıyı favorilere kaydetmektir. Video açıkken basılı tutarak, kolaylıkla favorilere eklenmektedir. Peki, şarkıları nerede bulabilirsiniz?

Bazı kullanıcılar favorilere eklenen şarkıların, farklı konumlara kaydedildiğini düşünmektedir. Özellikle favorilerine çok sayıda video ekleyenler, yeni eklediklerini hemen göremediği için bu sonuca varmaktadır.

Ancak TikTok favori şarkılar nerede, profili düzenle butonunun, yan tarafındaki bayrak simgesinden erişilmektedir. Dolayısıyla burada farklı herhangi bir uygulama yoktur. Eğer biraz incelerseniz, yeni eklediiniz videoyu görmek mümkündür.

Sonraki Blog: 

Önceki Blog: 

İlgili Yazılar:

Tiktok Favori Videolar Nerede? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar