İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ve Çözümü

tiktok-cok-hizli-takip-ediyorsun-hatasi-ve-cozumu-19

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ve çözümü oldukça basittir. Tiktok platformu diğer sosyal medya uygulamaları gibi belirli sınırlar koymuştur. Sınırlı sayıda beğeni yapabilir, sınırlı sayıda kişileri takip edebilirsiniz.

Bu algoritma instagram algoritmasına oldukça benzerdir. Spam takipleri engellemek adına tiktok algoritmaları çok hızlı takip etme işlemlerini sınırlandırmaktadır. Peki ‘’’’ kaldırılması yani çözümü mümkün olan bir hata mı? Elbette birden fazla yöntemi bulunan bir hatanın öncelikle nelerden kayanaklandığını inceleyelim.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatasının Sebepleri

  1. Profilden Takip Etme
  2. Hızlı Ve Spam Takip
  3. Canlı Yayında Spam Takip
  4. Sınırlama Ve Yasaklamalar

Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur; ‘’Takip Et’’ butonuna her 20 dakika da 20 defadan fazla basmamaktır. Yani her 20 dakika da bir 20 kişiyi takip ederseniz daha verimli ve sağlıklı şekilde etkileşim ve dönüşüm alarak büyümüş olursunuz.

Tiktok’ta fake hesapları, botları ve diğer programları sınırlamak adına tiktok algoritmaları bu gibi önlemler almıştır. Sizde bot, program veya benzeri gibi hareketler sergilediğinizde tiktok algoritmaları belirli sınırlamalar koymaktadır.

Çok fazla takip etmediğiniz halde bir engel geldiyse ‘’Tiktok Destek’’ hattından yetkililer ile irtibata geçebilirsiniz ve ‘’Çok fazla takip ediyorsun lütfen yavaşla’’ hatasına bir çözüm arayabilirsiniz.

Tiktok takip etme sınırı 20 kişidir. 20 kişiyi takip ettikten sonra bir müddet bekleyerek dinlenin. Ardından kısa bir süre geçince tekrar 20 kişiyi takip edebilirsiniz.

Tiktokta verimli ve etkileşim getirecek takipçi arttırmak için; canlı yayınlarda sohbete katılan kişileri takip ediniz. Bu kişilerde size anlık olarak geri dönüş sağlacaktır ve tiktok bunu spam olarak algılamayacaktır.

Tiktok Takip Etme Sınırı

Tiktok takip etme sınırı net bir sayı olmasa da dikkat etmemiz gereken asıl unsurları yukarıda belirttik. Sizde bir bot veya program gibi görünmeyecek şekilde kişileri doğal davranışlarla takip edebilirsiniz. Burada doğal davranış kavarmına dikkat etmelisiniz. Çünkü; tiktok doğal davranış sergilemeyen kullanıcılarını ödüllendirmez. Bu ödül videolarınızın keşfet alması olabilir, profil görünürlülüğünüz olabilir ve etkileşiminizi oldukça etkiler.

Sizde araya zaman koyarak kişileri takip edebilirsiniz. Örneğin yemek yemeden önce 20 kişiyi takip edip, yemekten sonra 20 kişiyi daha takip edebilirsiniz. Ardından gece uyumadan 20 kişiyi takip ederek sabah size geri dönüş yapan kısım haricinde ki kişileri takipten çıkabilirsiniz.

Belirli bir taban takipçi sayısına ulaştıktan sonra ve videolarınız süreklilik kazandığı taktirde tiktok sizi güzel konumlara getirecek ve bolca keşfette gösterecektir.

Keşfette görünmeye başladıysanız işiniz zaten çok daha fazla kolaylaşacaktır ve sizi keşfette gören kişiler takip edeceklerdir. Bu kişiler sizi takip ettikten sonra canlı yayın açarak daha farklı kişilerin yayınınıza gelmesini sağlamış olursunuz ve bu kişilerde sizi takip etmeye başlarlar. Yani her şey tiktok algoritmalarına uyumlu davranmak ve devamlılıktır.

Tiktok’ta veya başka bir sosyal medya mecrasında ya deli deli hareketler sergileyerek bir yere gelinir ya da çok çalışıp, sürekli emek verip kaliteli içerikler üreterek.. Siz deli olmayın, bize akıllısı lazım! J

Ayrıca tiktok hesabınız için takipçi, keşfet ekili izlenme veya beğeni almak isterseniz takipavm.com adresini inceleyebilir veya whatsapp canlı destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tiktok, youtube ve instagram takipçi satın almak için tıklayın:

Sorulan diğer sorular:

Tiktok takip edemiyorum hata veriyor. Ne yapmalıyım bu takip etme hatası için?

Titkok'ta takip etme engeli yedim. Ne zaman düzelir?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz yavaşlayın diye bir uyarı geldi ne yapmalıyım?

Tiktok takip edememe sorunu ve çözümü nedir?

Tiktok takip engeli ve çözümü nedir?

Tiktok takip edemiyorum ne yapabilirim?

İçindekiler;

  • Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ne zaman bitiyor?
  • Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü
  • Tiktok çok hızlı takip ediyorsun ne demek?
  • Tiktok çok hızlı takip ediyorsununuz ne zaman geçer?

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ve Çözümü | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar