İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

TikTok Canlı Yayın Açamıyorum Hatası Ve Çözümü

tiktok-canli-yayin-acamiyorum-hatasi-ve-cozumu-55

Son zamanların en gözde uygulamalarından biri olan TikTok, her geçen gün mevcut kullanıcı sayısını da arttırmaya devam ettirmektedir. Dünyanın her yerinde ilgi görmeyi başaran bu uygulama üzerinden hem keyifli vakit geçirebilir hem de belli bir takipçi sayısına ulaşmanın ardından para da kazanabilirsiniz.

TikTok'ta Nasıl Canlı Yayın Açılır?

TikTok uygulaması üzerinden canlı yayın açmak istiyorsanız, 1000 tiktok takipçi sayısına ulaşmanız gerekmektedir. hizmetimiz ile bu sınırı hemen aşabilirsin. Aksi takdirde canlı yayın açmanız maalesef mümkün olmayacaktır.

TikTok'ta canlı yayın açmak için;

  • Öncelikle TikTok uygulamasını açmanız ve burada karşınıza çıkacak olan “+” simgesine de tıklamanız gerekecektir.
  • Bu simgeye tıkladıktan sonra ise; ekranınızın hemen alt kısmında Live ve videolar sekmesi göreceksiniz. Bu sekmeyi gördükten sonra hemen ekranınızı sol tarafa çekmeniz canlı yayına girmenize sebep olacaktır.
  • Açmış olduğunuz canlı yayınınızı başlatabilmek için ise; öncelikle bir başlık eklemeniz gereklidir.
  • Başlığınızı da ekledikten sonra “Live olun” sekmesine tıklayabilir ve yayınınızı başlatabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayınları Neden Donuyor?

Özellikle de çok fazla takipçiye sahip olan TikTok kullanıcıları, canlı yayın açtıkları zaman bu yayınların donmasından sıklıkla şikâyet etmektedir. TikTok canlı yayınların donmasının sebebi ise, yayın sırasında çok aynanda çok kişinin girmesi olabildiği gibi sizin sahip olduğunuz yükleme hızının (yükleme hızı) az olmasından da kaynaklanmaktadır. Bu durum da takipçilerinizin yayını devamlı bir şekilde donarak izlemesine neden olmaktadır. Hiçbir kullanıcı, devamlı donan canlı yayınları izlemekten hoşlanmaz. Bu nedenle yayınlarınızı açmadan önce internet bağlantısını kontrol etmeniz ve internetinizin hızını güçlendirmeniz sizin işinizi de kolaylaştıracaktır.

TikTok Canlı Yayınlarından Para Kazanılır Mı?

TikTok canlı yayınlarınızı, sizi takip etmekte olan bütün kullanıcılarınız rahatlıkla izleyebilir. Aynı zamanda TikTok profiliniz açıksa sizi takip etmeyen kişiler de açtığınız yayınları rahatlıkla görüntüleyebilirler. TikTok üzerinden açacağınız canlı yayınların ise belirli bir süre sınırı yoktur. İnternetiniz elverişli olduğu sürece istediğiniz kadar canlı yayın açabilirsiniz.

TikTok uygulaması açıldıktan kısa bir süre sonra herkes tarafından kullanılmaya başlanmış ve çok hızlı bir yükselişe geçmiştir. Her yaş grubuna hitap eden bu uygulama üzerinden para kazanmanız da mümkündür. TikTok canlı yayın özelliği sayesinde, ürün tanıtımı ve satışı yapabilir ya da istediğiniz herhangi bir konu üzerinden yayın açabilirsiniz. Bu yayınlarınıza takipçileriniz bazı hediyeler gönderebilirler. Site gönderilen hediyelerin çevrimini yaptıktan sonra ise, bunları paraya çevirmeniz ve çekmeniz mümkün olacaktır. Fakat bu ücretleri çekmeniz için, hesabınıza tanımlı olan bir banka hesabınızın olması gereklidir. Kullandığınız banka ya da kredi kartı hesabı bilgilerinizi TikTok hesabınıza eklemeniz sahip olduğunuz parayı çekmeniz için de mümkün olacaktır. Ancak söz konusu hediyelerden gelen paraları çekmeniz için, en az 30 Dolar tutarında bir işlem yapmanız gerekmektedir. Hesabınızda bu miktarda ya da daha fazla bakiye varsa işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Site üzerinden çekeceğiniz paralar ise; 12 ila 15 gün arasında kartınıza yatırılacaktır.

TikTok Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

TikTok uygulaması üzerinden para kazanmak için, belli bir takipçi sayısına ulaşmanız zorunludur. Aynı zamanda sık sık video paylaşmanız ve kaliteli içeriklerle kullanıcıları buluşturmanız gerekmektedir. Paylaştığınız videoların birbirinden farklı olması da kullanıcıların ilgisini çekecektir. Bu faktörlere dikkat ettiğiniz zaman, TikTok hesabınız gelişmeye ve fark edilir bir hale gelmeye başlayacaktır. Aynı zamanda bu uygulama üzerinden ürün satışı yapmanız ve sponsor bulmanız da mümkün olacaktır. Ürün satışlarının en sık yapıldığı yer ise; TikTok üzerinden açılan canlı yayınlar olmuştur.

Tiktok canlı yayın açamıyorum hatası ve çözümü hakkında ayrıntılı bilgiye yazımız ile ulaşabilirsiniz. Tiktok canlı yayın açamıyorum hatası alan kullanıcıların Tiktok'ta canlı yayın açabilmeleri için gerekenler yukarıda listelenmiştir. Tiktok canlı yayın açamıyorum hatası ve çözümü sadece takipavm.com'da.

Cevaplananlar;

  • Tiktok canlı yayın açılmıyor
  • Tiktok canlı yayın açma sorunu
  • Tiktok canlı yayın açma butonu yok
  • Tiktok canlı yayın açamıyorum

İlgili Yazılar:

Sonraki blog; 
Önceki blog; 
Tiktok blogları;
Anasayfa; 

TikTok Canlı Yayın Açamıyorum Hatası Ve Çözümü | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar