İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

TikTok Banka Hesabı Nasıl Açılır? - TikTok Banka Hesabı Ekleme

tiktok-banka-hesabi-nasil-acilir-tiktok-banka-hesabi-ekleme-91

Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi de TikTok olmuştur. Büyük, küçük fark etmeksiniz birçok kullanıcı bu hesaplardan videolar çekerek paylaşmaktadır. Hem kadınların hem de erkeklerin severek kullandığı bu uygulama, belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra kullanıcılara para da kazandırmaya başlar. TikTok Hesabınız üzerinden para kazanmak için, en az 1000 takipçiye ulaşmanız gerekir. Aksi takdirde site üzerinden para kazanmanız mümkün olmayacaktır. TikTok üzerinden video çekerek para kazanmanız mümkün olduğu gibi canlı yayın açarak para kazanmanız da mümkün olacaktır.

TikTok üzerinden açtığınız canlı yayınlara, kullanıcılar hediye yollayacak ve bu hediyeler sizin hesabınıza tanımlanacaktır. Size gönderilen hediyeleri belli bir miktara ulaştıktan sonra çekmeniz mümkündür. Ancak TikTok üzerinden canlı yayın açma izni, yalnızca en az 1000 takipçisi olan kullanıcılara verilmektedir. Sizin de bu sayıda veya daha üzerinden takipçi sayınız varsa, canlı yayınlarınızı açarak para kazanabilmeniz mümkündür.

TikTok'ta Nasıl Banka Hesabı Açılır?

TikTok uygulaması üzerinden fenomen olan ve video çeken birçok kullanıcı hesaplarından kazandıkları parayı nasıl çekeceklerini sıklıkla sormaya devam etmektedir. TikTok hesabınızdan para çekebilmeniz için öncelikle bir banka ya da kredi kartı hesabınızın olması gerekmektedir. Aksi takdirde para kazanasınız bile bu parayı çekmeniz ve hesabınıza tanımlayabilmeniz de maalesef mümkün olmayacaktır.

TikTok'a Banka Hesabı Nasıl Ekleniyor?

TikTok para çekme işlemi yapmak istiyorsanız, kendinize ait banka hesabı ya da kredi kartı hesabı açmanız gerekecektir. Eğer böyle bir hesabınız varsa söz konusu hesabınızı TikTok sayfanıza da eklemelisiniz. Bu işlemi yapmak için ise yapmanız gerekenler şu şekildedir; mevcut banka hesabınızı TikTok uygulamasına eklemek istiyorsanız bu işlemi “Ayarlar” kısmından yapmanız mümkündür. Bu kısımda karşınıza, “Para Çekme Yöntemi Ekle” yazan bir seçenek çıkacaktır. Bu sekmenin alt kategorisinde ise, “Banka hesabını bağla” seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıklayarak hesabınızı eklemeniz mümkün olacaktır. Mevcut banka hesabınızı TikTok uygulamasına eklemek için telefonunuza 4 haneli bir hesap doğrulama kodu gelecektir. Size gönderilen kodu girdikten sonra, banka hesabınızı aktifleştireceğiniz bölüm karşınıza çıkacaktır.

Tiktok'tan para çekmek için girmeniz gereken bilgiler şunlardır;

 • BIC/SHIFT Kodu (Bu kod bankanızın sahip olduğu koddur. İnternet üzerinden ulaşmanız mümkün olacaktır.)
 • IBAN
 • Hak Sahibinin Adı
 • E-posta
 • Hak sahibinin adresi bilgilerini girmeniz gerekecektir.
 • Girdiğiniz tüm bilgileri onayladıktan sonra istediğiniz banka bilgilerini hesaba eklemiş olacaksınız.

TikTok'ta Para Çekme Nasıl Yapılır?

Öncelikle TikTok hesabınıza giriş yapmanız ve burada yer alan “Ayarlar” seçeneğine tıklamanız gereklidir. Daha sonra ise ayarlar kısmında bulunan “Bakiye” bölümüne giriş yapmalısınız. Buraya tıkladığınız zaman karşınıza “Canlı Yayın Hediyeleri” kısmı çıkacaktır. Burada yer alan parayı çekebilmeniz için, hesabınızda da en az 30 Dolar olması gerekmektedir. Bakiyenizin göründüğü yerin altında ise “Parayı Çek” yazan bir buton göreceksiniz. Buraya bastığınız zaman para çekme işleminiz onaylanacaktır. TikTok'ta para çekme işleminiz, onay verildikten 12 ila 15 gün arasında hesabınıza geçecektir. Paranız hesabınıza geçtikten sonra bankanızdan çekerek rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

TikTok Uygulaması Nasıl Kullanılır?

TikTok kullanıcısı olmak istiyorsanız, öncelikle kendinize bir hesap açmanız gerekecektir. Hesabınızı açmak için telefon numaranızı ve e-posta ya da bağlantılı bir hesabınızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise; çeşitli videolarınızı çekerek eğlenceli efektler ve birbirinden farklı müziklerle daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda TikTok üzerinden fotoğraflarınızı video haline getirmeniz de mümkün olacaktır.

Tiktok banka hesabı nasıl açılır? İşlemi hakkında ayrıntılı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tiktok banka hesabı ekleme işleminin nasıl yapılacağını kullanıcılarımız için yukarıda belirttik. Tiktok banka hesabı nasıl açılır? Sorusu için yazımızı inceleyebilrisiniz.

Tiktok'ta para çekme işlemi için kullanıcıların aradığı bazı kelimeler;

 • Tiktok banka hesap numarası ekleme
 • Tiktok banka hesabı silme
 • Tiktok banka hesabı bağlanamadı
 • Tiktok banka hesabı değiştirme
 • Tiktok banka hesabı ekleme
 • Tiktok banka hesabı kaldırma
 • Tiktok banka hesabı nasıl açılır?

İlgili Yazılar:

Tiktok paketleri;
Sonraki blog; 
Önceki blog; 
Tiktok blogları; 
Tüm bloglar; 

TikTok Banka Hesabı Nasıl Açılır? - TikTok Banka Hesabı Ekleme | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar