İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Tiktok Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

tiktok-bakiye-yukleme-nasil-yapilir-71

Tiktok bakiye yükleme işlemi nasıl yapılır? özellikle uygulamadan para kazananlar veya uygulamadan ücretli işlem yapmak isteyenler açısında son derece merak edilen bir konudur. Uygulamaya eklenen bakiyeler ile jeton satın alınması ya da uygulama içerisinde diğer kullanıcılara hediyeler gönderilmesi mümkün olmaktadır.

Tiktok bakiye yükleme nedir, tiktok bakiye yükleme nasıl yapılır, tiktok bakiye yükleme fiyatları kaç tl'dir? Hadi gelin tiktok bakiye yükleme hakkında tüm detaylara tek tek değinelim.

Dolayısıyla  işlemi ile uygulamanın sağladığı olanaklardan en efektif şekilde yararlanarak uygulamanın kullanılması mümkün olmaktadır. Böylelikle canlı yayınlar sırasında ya da uygulamanın sağladığı diğer olanaklar aracılığıyla sevilen ya da beğenilen ve destek göstermek istenilen diğer kullanıcılara katkı sağlamak son derece kolaydır.

Tiktok'ta Bakiye Nasıl Eklenir?

Tiktok bakiye yükleme işlemi aracılığıyla diğer kullanıcılara bağışta bulunmak ve destekleyici bir role sahip olmak oldukça kolaydır. Yapılacak basit işlemler aracılığıyla jeton satın alarak canlı yayınlar esnasında arzu edilen kullanıcıya istenildiği kadar hediye gönderilebilir ve kullanıcının daha fazla video çekerek daha etkili içerikler üretmesine destekte bulunulabilir.

Tiktok bakiye yükleme işlemi için yapılması gerekenler şu şekildedir;

 • Uygulamaya giriş yapılmalıdır.
 • Uygulamanın ara yüzünde sağ üst bölümde yer alan “Ben” kısmına tıklanmalıdır.
 • Açılan sayfada sağ üst bölümde yer alan alt alta üç çizgiye tıklanarak “Ayarlar” bölümüne geçiş yapılmalıdır.
 • Ayarlar bölümünden “Aylar ve Gizlilik” bölümüne giriş yapılmalıdır.
 • Bu noktada oluşan ekranda “Bakiye Yükle” butonuna tıklanması gerekir.
 • Arzu edildiği kadar Jeton satın almak için; satın almak istenen jeton sayısının üzerine dokunmak yeterli olacaktır.
 • Ödeme yöntemi seçilmelidir ve işlem onaylanarak tamamlamalıdır.

Son derece basit olan Tik tok bakiye ekleme işlemi aracılığıyla canlı yayın yapan diğer kullanıcıları desteklemek mümkün olduğu gibi aynı zamanda elde edilen reklamlar ve tanıtımlar ile uygulamada daha ön plana çıkılması da mümkündür. Canlı yayın yapan kullanıcılar çoğunlukla gönderilen hediyelere kayıtsız kalmaz ve buna ek olarak yapılan yayınlarda gönderilen hediyeler de görünü durumdadır.

Tiktok Bakiye Ekleme İşlemi Nedir?

Tiktok bakiye ekleme işlemi uygulamanın bir özelliği olan Jeton Cüzdan hesabına transfer yapılması anlamına gelir. Fakat bu noktada bakiye yükleme işlemlerinde gönderimi yapılan paraların aynı şekilde hesaba geçmesi mümkün olmadığından Jeton adı verilen uygulama içi ödeme seçeneğinin satın alınması gerekmektedir. Kullanıcılar ancak jetonlar aracılığıyla gelir elde edebilir ya da bağışta bulunabilir.

Jetonlar ise çoğunlukla canlı yayınlardan Tik Tok kullanıcılarının gelir elde etmesini sağlar. Aynı zamanda herhangi bir yayını beğenen diğer kullanıcıların da bu yayını yapan kullanıcıya destek olma aracı olarak da Jetonların kullanılması mümkündür. Uygulama kapsamında her bir Jeton 0,7 Türk Lirasına tekabül eder. Bu jetonlar ile Elmas satın alınarak hediyelerin diğer kullanıcılara gönderilmesi işlevine sahiptir.

Dolayısıyla Tiktok bakiye yükleme işlemi temel olarak Jeton satın alınması ve satın alınan Jetonların gümüşe çevrilerek uygulama içerisinde kullanılmasına aracılık eden işlemlere verilen addır. Bu kapsamda uygulamadan gelir elde etmek isteyen ve buna bağlı olarak yatırım yapmak isteyenlerin yanı sıra diğer kullanıcılara hediyeler göndererek destekte bulunmak isteyenler açısından da Tiktok bakiye yükleme işlemi kritik bir öneme sahiptir.

Tiktok Bakiye Yükleme Fiyatları

Tiktok'ta bakiye yükleme fiyatları şöyledir;

 • Tiktok 100 Bakiye Fiyatı; 10 TL'dir.
 • Tiktok 500 Bakiye Fiyatı; 50 TL'dir.
 • Tiktok 2.000 Bakiye Fiyatı; 150 TL'dir.
 • Tiktok 5.000 Bakiye Fiyatı; 400TL'dir.

Tiktok Canlı Yayın Yapabilme Şartları

Tiktok’tan para kazanmak isteyenler için en etkili yöntem uygulamanın kullanıcılarına sağladığı canlı yayın olanaklarıdır. Canlı yayınlar sırasında yayını takip eden diğer kullanıcılar tarafından yayını yapan Tiktok kullanıcısına çeşitli hediyeler gönderilmesi mümkündür. Bu hediyelerin gerekli miktarlara ulaşması durumunda nakit paraya çevrilerek bakiye olarak eklenmesi uygun hale gelir. Bunun dışında uygulamada canlı yayın açabilmek adına Tik Tok canlı yayın yapma şartları sağlanmalıdır.

Tik Tok canlı yayın yapma şartları arasında ön plana çıkan en temel durum 1.000 adet takipçi sayısına ulaşma zorunluluğudur. Kullanıcıların canlı yayın açarak hediyeler elde edebilmesi adına öncelikli olarak 1.000 adet takipçiye sahip olmaları gerekmektedir. Hediyelerin nakde dönüştürülebilmesi için de canlı yayınlar ile hediye kazanan kullanıcının cüzdanında 10.000 Elmasın birikmiş olması zorunludur. 

Tiktok Bakiye Yükleme Ne İşe Yarar?

Tiktok bakiye yükleme işlemi ile kullanıcıların Jeton satın alarak bu Jetonları uygulama içerisinde kullanmak üzere Gümüşe çevirmesi mümkün olmaktadır. Her bir Jeton yarım Gümüşe tekabül eder. Bu durumda 50 adet Jetonun Gümüşe çevrilmesi isteniyorsa 25 adet gümüş elde edilir ya da 100 Jeton Gümüşe çevrilecekse bu durumda elde edilecek Gümüş miktarı 50 olacaktır.

Sonraki Blog: 

Önceki Blog: 

İlgili Yazılar:

Tiktok Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar