İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Sitenize İnstagram takip et butonu ekleyin

sitenize-instagram-takip-et-butonu-ekleyin-20

Instagram siteye takip kodu ekleyemiyorum takip et kodu nasıl eklenir ? Web sitenize instagram takip kodunu ekleyerek eklentisiz kullanabilirsiniz.

Sitenize Instagram takip et butonu eklemek için neler gerekli ? 
Instagram üzerinden takipçi sayısınızı artırmak için sizlere çok basit bir yöntem sunuyoruz. Instagram takip et butonunu sitenize eklemeniz için sizlerle kısa bir kod paylaşımı yapacağız. Instagram takipçilerinizi artırmak için bu kodu kullanmanız sizler için yeterli olacaktır. Site içeriğinde görünmesini istediğiniz herhangi bir alana ekleme yapabilirsiniz. Instagram takip et kodunu sitenize eklediğinizde takipçileriniz daha da artacaktır. 
Instagram takip et butonu ne işe yarar?
 

Instagram takip et kodunu sitenin içerisinde nereye eklemem gerekiyor gibi sorularınızın cevabı makalemizde. Sizler için Instagram takip et butonununun kodunu paylaşıyoruz. Sitenizin içerisinde header başlığının altına ekleyebilir yada site içerinde görünmesini istediğiniz herhangi bir alana da ekleme yapabilirsiniz. 

Instagram takip et kodu nedir? 

Instagram takip et butonu eklediğinizde takipçi sayınızdaki artışı sizlerde göreceksinizdir. Takip et kodunu eklemek için sitenizin yönetim paneline giriş yapmanız gerekiyor. Yönetim paneline giriş yaptıktan sonra header bölümüne aşağıdaki kodu ekleyerek kalın punto ile belirtilen yere kendi adresinizi yazarak kaydetmeniz yeterli olacaktır. 

Kod çıkmıyor veya aktif olmuyorsa herhangi bir koruma eklentisi kullanılıyor olabilir. Yazma izinlerininde kontrol edilmesi gerekebilir.
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 20:59

Son Yazılar