İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Keşfet için İnstagram Profil Ziyareti, Erişim ve Gösterim Paketleri- TakipMax.com

kesfet-icin-instagram-profil-ziyareti-erisim-ve-gosterim-paketleri-79

Instagram'da bir profilin aktif olup olmadığı anlamanın en basit yolu profil ziyaretini kontrol etmektir. Çünkü takipçi ve beğeni sayısında hile yapılsa da profil ziyareti konusunda hile yapılamaz. Ama imkansız diye bir şey yok. Instina ile aylık abonelik Instagram profil ziyareti paketleri mevcut. 

Çoğu zaten profil ziyareti hilesi arıyanlar oluyor fakat bu hizmetin maliyeti beğeni ve takipçiye oranla daha yüksek olduğu için ücretsiz olarak sunulması pek mümkün değildir. Instina olarak sizlere bu hizmeti Türkiye'ni en uygun fiyatlarına sağlamaktayız. 

Instagram profil ziyareti nedir ve nasıl bakılır?

Profil ziyareti haftalık olarak profilinize giren kişilerin toplam sayısıdır. Bu sayıyı öğrenmek için profilinize girin ve en üstte "Son 7 gün içinde ..." şeklinde devam eden alan profil ziyaretinizdir. Bu alan haftalık olarak günlük olarak güncellenir ve son 7 günün toplamını gösterir. 

Profil ziyareti paketleri nasıl işliyor?

Profil ziyareti paketlerinde sistem profilinize her gün belirli miktarda kişi yönlendirir ve bu sayede organik olarak profil ziyareti artışı elde edersiniz. Tamamen organik ve doğal olan bu işlem sayesinde gönderileriniz ve hikaye izlenme sayılarınız da doğal bir artış olacaktır. 

  • Profil ziyareti arttırma hilesi var mı?

Hayır profil ziyareti gibi maliyeti yüksek olan işlemler için ücretsiz bir arttırma hilesi bulamazsınız. Instina ile uygun fiyatlara aylık paketler ile profil ziyareti arttırma işlemi yapabilirisiniz.

  • Instagram profil ziyareti görme 

Bu konuda yıllardır uyarı yapmamıza rağmen hala bu şekilde uygulamara hesaplarını kaptıranlar oluyor. Instagram kesinlikle profilinize giren kişilerin bilgilerini vermemektedir. Bu nedenle hiç bir uygulama profilinize girenlere veya profil fotoğrafınıza bakanları bulamaz ve size gösteremez. Asla bu uygulamalara şifrenizi vermeyin.

Profil ziyareti satın almak  işe yarıyor mu?

Biliyorsunuz ki Instagram'da beğeni veya takipçi arttırma işlemleri gayet basit. Bu işleri bilmeyen kişiler bile kolayca Google'de arama yaparak takipçi veya beğeni arttırma işlemlerini yapabilmektedir. Fakat konu instagram profil ziyareti arttırma olduğunda yaptığınız hiç bir araştırmada kesin bilgilere ulaşamazsınız. 

Profil ziyareti arttırmak ciddi anlamda maliyetli olduğu için kimse bu işlemi ücretsiz sunmaz. Hatta para ile almak isteseniz dahi satışını yapmazlar. Instina olarak sizlere özel hazırladığımız paketler de etkileşim artışı garantisi vermekteyiz.

Instagram profil ziyareti için hazırlanan aylık paketlerden almak ciddi anlamda etkileşim artışı sağlamaktadır. Öncelik olarak gönderileriniz keşfete çıkması olmak üzere pek çok konuda profilinize artısı olduğunu göreceksiniz. 

Instagram profil ziyareti paketleri için tıklayın.

Profil ziyareti paketleri nasıl satın alınır?

  1. Öncelikle yukarıda verdiğimiz Instagram profil ziyareti paketleri sekmesine girin.
  2. Ardından hazır olarak oluşturulmuş aylık paketlerden birini seçin.
  3. "Şimdi Satın Al" diyerek satın alma işlemini başlatın ve sizden istenilen bilgileri doldurarak ödemeyi tamamlayın.
  4. Paketiniz 1 saat içerisinde aktif edilecektir. Bu süreçte bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. 
Son Yazılar