İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagramda Keşfete Nasıl Çıkılır?

instagramda-kesfete-nasil-cikilir-48

İnstagram'da keşfete nasıl çıkılır? merak ediyorsanız mutlaka uygulamanız gereken yöntemler bulunmaktadır. İnstagram gönderileri eski zamanlara göre çok daha gelişmiştir ve rakipler çoğalmıştır. Kaliteli içerikler üretenlerin keşfette bir hayli fazla rol oynaması gönderilerinizin keşfet almasındaki zorluğunu da arttırmıştır aslında.

Bu yazımızda kolay şekilde keşfete çıkma hakkında bilgiler verilecektir. Konumuza başlamadan önce takipavm.com sitesinde olduğunuzu ve takipavm’nin Türk organik takipçi sattığınıda bilmenizi isteriz. Profillerinizi daha kaliteli ve etkileşimli bir hale getirmek istiyorsanız sizde takipavm.com‘dan hemen türk , türk beğeni, türk abone alabilirsiniz.

İnstagram keşfete düşmek, son zamanlarda zorlaşması haricinde çoğu kişinin eksikleri dolayısıyla bir türlü çıkamadığı alandır.  İnstagram profillerinizde birbiri ile bağlantılı paylaşımlar yapmak her daim bir sonraki paylaşımınızı olumlu etkilemektedir. Bu durumda yaptığınız paylaşımlar günden güne farklılık göstermemeli ve tek bir alana yönelmelisiniz. İnstagram profilinizin herkese açık olması gerektiğini unutmadan gönderilerinizi nasıl keşfete çıkaracağınızı hemen anlatalım.

İnstagram Keşfete Çıkma Yolları

1- Hesabınıza Facebook Bağlayın

İnstagram algoritmaları profillerinde eksik olan kişileri daha az keşfete çıkarmaktadır. İnstagram profilinize girdikten sonra ayarlar bölümünden tüm sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilirsiniz. Bu sayede hem algoritmanın sizi keşfete çıkarmasına yardımcı olmuş olursunuz hemde hesabınızı herhangi bir tehlikede çok daha kolay şekilde koruyabilirsiniz.

2- İnstagram İşletme Hesabına Geçiş Yapın

İnstagram işletme hesabı, sizi bireysel kullanıcılardan ayırarak hangi tür paylaşımlar yaptığınızı kategorize etmeye ve bu paylaşımları keşfette göstermeye yardımcı olur. Örneğin bir blog yazarsınız.. İnstagram işletme hesabına geçişte kategori kısmından blog seçeneğini işaretleyerek devam etmelisiniz. Örneğin video içeriği üreticisisiniz.. Bu durumda ise kategori kısmından video içeriği üreticisi kısmını işaretlemelisiniz. İnstagram profilinizdeki paylaşımların ilgili ve alakalı kişilere gösterilmesini  istiyorsanız mutlaka keşfete çıkmak için instagram işletme hesabına geçiş yapınız.

3- Düzenli Gönderi Yayınlayın

İnstagram’da hiç kimse ilk gönderisi ile keşfete çıkamamıştır. Bunun tek sebebi yine instagram algoritmasınıdır. İlk gün gönderi paylaşım üç gün paylaşmamak instagrama göre ters bir etki yaratmaktadır. Profillerinizde gönderilerinizi zamanlamalısınız. Örneğin: Günlük 3 gönderi paylaşacaksınız diyelim.. Kesinlikle hergün 3 gönderi yayınlamalısınız. Düzeninizi bozmadan istikrarlı bir şekilde devam etmelisiniz. Gönderilerinizi paylaştığınız zaman aralıkları instagram’ın en çok ziyaret edildiği zaman sıklıkları olmalı. Profilinizin istatistik bölümünden sizi takip edenlerin instagram’a girme sıklığını ve hangi saatlerde girdiğini görebilir paylaşımlarınızı o saatlerde yayınlayabilirsiniz. Instagram hesabın için paketlerini incele ve dilediğin ma paketini sipariş ver.

4- Kaliteli İçerik Üretin

Keşfete düşmek, instagram’ın en kaliteli içerikleri süzmesi sonucunda olmaktadır. Aslında profilinzde yaptığınız paylaşımlar ne kadar etkileşim alırsa ( Beğenme, profil ziyareti, yorum, kaydetme) instagram o kadar hızlı şekilde keşfete girmenize yardımcı olur. Yaptığınız paylaşımların hepsini keşfet için değil sizi takip eden kitle için hazırlamalısınız. Sizi takip eden kitle gönderide etkileşim yaratmadığı sürece asla keşfete düşemeyeceksinizdir. Gönderilerinizin özgünlüğüne dikkat ederek kopya içeriklerden uzak durmalısınız.

5- Türk Takipçi Satın Alın

İnstagram’da keşfete düşenlerin çoğunun uyguladığı bir taktiktir bu. İnstagram hesaplarınızı kolay bir şekilde türk takipçiler ile yükseltmek için ‘u ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden ucuz türk takipçi paketleri ile takipavm 7/24 canlı destek vermektedir. 3D Secure ile güvenli ödeme yapabilir, siparişinizi 0-2 saat içinde hesabınıza gönderebilirsiniz. Takipçi ve beğeniniz yoksa keşfete çıkma işide ne yazikki yalan olur. Keşfette sizi takip edenler beğeni yaparlar ve sizin gönderinize beğeni yapan kişinin takipçilerine de gönderiniz keşfette önerilir. Bu taktik ile her gelen beğeni sayesinde bir kar topu misali gittikçe büyür ve yayılır. Keşfete çıkan gönderiden oldukça yüksek takipçiler elde edilir.

İlk yapmanız gereken takipavm’ye girerek hemen takipçi almaktır. Profilinizin prestiji sayfanızı ziyaret edecek kullanıcılar bakımından önemli yere sahiptir.

6- Yedek Hesaplardan Beğenme, Kaydetme

Kendinize paylaşımlarınızı sıklıkla yaptığınız profil dışında  4-5 instagram profili oluşturabilir ve yeni paylaşımlarda bu yedek hesaplardan hemen beğenip, kaydedip ve yorum atıp gönderinin keşfete çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

7- Gruplardan Yardım Alın

İnstagram üzerinde yüksek kitlelere hitap eden profillerin dahi keşfete çıkmak için gruplardan yardım aldığını biliyor muydunuz? Her profil kendi çapına yakın profiller ile bir grup oluşturur ve her yeni gönderide bu profiller hemen beğeni, kaydetme ve yorum atarlar. Bu sayede karşılıklı olarak hızla büyür ve daha fazla kitleye hitap ederler.

8- Hashtag Kullanımı

İnstagram keşfete düşmek için çoğu instagram profilinin kullandığı yöntemlerden biridir. Sizde yapacağınız paylaşımlarla ilgili 30 adedi geçmemek şartı ile hashtag (Örnek: #takipavm) ekleyebilirsiniz.

Arka arkaya paylaşım yapmamaya ve hashtag bölümünü yormamaya dikkat etmelisiniz. İnstagram shadow ban ile algoritme gönderilerinizi keşfetten engelleyebilir. Attığınız etkiketler paylaşımınızla alakalı olmadığı durumlarda da bu geçerlidir. Her paylaşıma aynı hashtagleri eklememeye dikkat etmelisiniz. Bu sayede gönderileriniz daha fazla kişiye görünecektir ve keşfete daha kolay çıkabileceksiniz.

9- Konum Ekleme

İnstagram’da keşfete düşme bir diğer yoluda paylaşım yaptığınız konumu eklemektir. Konum ekle bölümünden bulunduğunuz yeri işaretleyerek o konumdaki kişilerin gönderilerinizi görmesine yardımcı olursunuz.

10- Karşılıklı Yorum

Gönderinizi paylaşacağınız zamana yakın yüksek hesapların yorumlarına ‘’karşılıklı yorum’’, ‘’dönene dönerim’’ şeklinde yorumlar atabilirsiniz. Bu sayede gönderinize gelen yorumlar artacak ve keşfet almanızda bir adım öne geçeceksinizdir. Unutmayın ki ne kadar hızlı ve kısa sürede etkileşimi fazla alırsanız o kadar çabuk keşfete çıkacaksınız.

İnstagram Keşfete Düştüğüm Nereden Belli Olur?

İnstagram işletme hesaplarına profil istatistikleri dışında gönderi istatistiklerini de kullanma olanağı sağlamıştır. Paylaşım yaptığınız gönderinin hemen altında mavi buton ile gösterilen ‘’istatistikleri gör’’ kısmından analiz yapabilirsiniz. Bu kısımda gönderinize gelen beğeniyi, kaydetme sayısını, yorum sayısını, profil ziyaret sayısını, gönderiden gelen takipçi sayısını dahi görebilirsiniz.

Bunların dışında istatistik bölümünden keşfet yazısı çıktığında ve karşısında belirli bir sayı yazdığında keşfete çıktınız demektir.

İnstagram Keşfet Hilesi

İnstagram keşfet hilesi olmasa dahi instagramın engelleyemediği gönderilere beğeni, kaydetme gönderme taktiği vardır. Bu taktiği uygulamak için TakipAvm’den beğeni, kaydetme  ve yorum alabilirsiniz.
Bunun dışında TakipAvm takipçi satın al bölümünden türk takipçi satın alabilir ve hesaplarınızın etkileşimini arttırabilirsiniz.

İnstagram keşfete nasıl çıkılır konumuzun sonuna geldik. Takipavm ekibi keyifli günler diler.

Türk takipçi satın al :

İnstagram keşfete çıkma instagram keşfet engeli instagram keşfete düşme instagram keşfet kapatma instagram keşfet grubu instagram keşfet silme instagram keşfet etiketleri instagram keşfet algoritması instagram keşfet çıkma instagram keşfet grubu 2019 İnstagram'da keşfete nasıl çıkılır? instagram keşfet reklam instagram keşfet satın al instagram keşfet ayarlama instagram keşfet açılmıyor instagram keşfet alakasız instagram kesfet ayari instagram keşfet açma twitter keşfet ayarları instagram keşfet neden açılmıyor instagram keşfet bölümü instagram keşfet banı instagram keşfet beyaz ekran instagram keşfet bölümü temizleme instagram keşfet bozuldu instagram keşfet bölümü nerede instagram keşfet. 

Beğendiğin fotoğraflara göre instagram keşfet beğeni botu instagram keşfet bozulması instagram keşfet canlı yayın instagram kesfet cikma instagram kesfet calismiyor instagram.com kesfet https //www.instagram.com keşfet instagram keşfet çalışmıyor instagram İnstagram'da keşfete nasıl çıkılır? keşfet çıkmak twitter keşfet çalışmıyor instagram keşfet nasıl çıkılır instagram keşfet dünya çapında popüler instagram keşfet sayfasına çıkma instagram keşfet e çıkma instagram keşfet düşme instagram keşfet düşürme instagram keşfet düzenleme instagram keşfet değiştirme instagram keşfet donuyor instagram keşfet değişti mi instagram keşfet etkili instagram keşfet engeli nasıl kalkar instagram keşfet etiketleri 2020. 

İnstagram keşfet engelleme instagram keşfet ekşi instagram keşfet e nasıl düşülür instagram keşfet filtreleme instagram filtre keşfet instagram keşfet nasıl fotoğraf paylaşılır instagram kişileri keşfet facebook keşfet fm instagram instagram keşfet grupları instagram keşfet geçmişi instagram keşfet gelmiyor instagram keşfet geçmişi silme instagram keşfet grubu whatsapp instagram keşfet gizleme instagram keşfet grubu whatsapp 2019 instagram keşfet hatası instagram keşfet hikayeleri kapatma instagram keşfet hashtag 2020 instagram keşfet hilesi şifresiz instagram keşfet hashtag 2019 instagram keşfet hikaye gözükmüyor instagram keşfet hikaye neye göre instagram keşfet ingilizce. 

İnstagram keşfet için instagram keşfet ingilizce oldu instagram keşfet izlediğin videolara göre instagram insanları keşfet neye göre çıkıyor instagram keşfet silme iphone instagram keşfet sıfırlama iphone instagram keşfet kalktı mı instagram keşfet konu etiketleri instagram keşfet kategori instagram keşfet kaldırma instagram keşfet kısmı sıfırlama instagram keşfet kısmı neye göre instagram keşfet kaldırıldı instagram keşfet mağaza instagram keşfet manzara instagram keşfet mantığı instagram keşfet sürekli manzara instagram İnstagram'da keşfete nasıl çıkılır? keşfet neresi instagram keşfet nasıl silinir instagram keşfet nasıl kullanılır instagram keşfet nasıl sıfırlanır instagram keşfet nasıl girilir instagram keşfet otomatik. 

Video kapatma instagram keşfet özellikleri instagram keşfet yabancı oldu instagram keşfet özelleştirme instagram keşfet önerilenler instagram keşfet özelliği instagram keşfet paketi instagram keşfet programı instagram keşfet problemi instagram pc keşfet instagram keşfet ülkende popüler instagram keşfet videoları paylaşma instagram keşfet reklamları instagram keşfet resetleme instagram keşfet r10 instagram kişileri keşfet rehber instagram keşfet story instagram keşfet saatleri instagram keşfet sayfası instagram şifresiz İnstagram'da keşfete nasıl çıkılır? keşfet instagram keşfet alakasız şeyler çıkıyor instagram keşfet temizleme instagram keşfet taktiği instagram keşfet tag instagram keşfet tagları instagram keşfet tagları 2019. 

İnstagram keşfet türkçe instagram keşfet treni instagram keşfet nasıl temizlenir instagram keşfet uygunsuz instagram keşfet videoları instagram keşfet videolar neye göre çıkıyor instagram keşfet video kapatma instagram keşfet video sesi instagram keşfet yenileme instagram keşfet yok instagram keşfet yenilenmiyor instagram keşfet yabancı instagram keşfet yorumları görünmüyor instagram keşfet yemek instagram yeni keşfet instagram keşfet engeli ne zaman kalkar instagram keşfet 2019 instagram keşfet sıfırlama 2019 instagram keşfet etiketleri 2019 keşfete çıkma hilesi keşfete çıkmak için keşfete çıkmak ne demek keşfete çıkmanın yolları keşfette çıkmak için keşfette çıkmak instagram keşfete çıkma instagram keşfete çıkma hilesi instagramda keşfete çıkmak keşfete çıkma hashtagleri instagram keşfette çıkma hilesi keşfete çıkmak tiktok da keşfete çıkmak keşfete çıkma tagları.


TakipAvm Anasayfa

;

;

;

İnstagramda Keşfete Nasıl Çıkılır? | 20.07.2022 Tarihinde Güncellendi.

Son Yazılar