İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram yedek alma özelliği geliyor

instagram-yedek-alma-ozelligi-geliyor-23

Instagram uygulamasına gelecek olan bir güncellemenin hesap yedeği alınabileceğini söyleyelim. Otomatik yapılandırma özelliğinin bulunduğu hizmete bakalım.

Yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Söylentilere göre artık uygulamanın içerisinde yedek alınmasınısağlayan seçenek yer alacak.

 

Bazı kullanıcıların başına gelen sorunlardan biri hesaplarının çalındığında giden verilere artık ulaşılamaması. İşte bu yenilik büyük oranda bu sorunu ortadan kaldıracak.

 

Önemli platformalara çok uzun zaman önce gelen bu özellik neden Instagram’ a bu kadar geç geldi bilinmiyor. Belki de daha önemli yeniliklerle uğraşıldı. Ama her zaman destek konusunda bu geliştirici sınıf’ ta kalmış diyebiliriz. Yardım konularının yetersiz olması ve destek formlarının kısıtlı olmasından dolayı sürekli şikayet aldığı biliniyor. Kullanıcılarını uzun zamandır rahatsız etmekte. Düşünün hesap çalındı başvurusu bile doğru düzgün yapılmamakta. Neyse gelelim konumuza. Peki nedir bu Instagram yedekleme özelliği?

Instagram hesap yedekleme

Şimdilik yedekleme konusunda fazla bir detay bulunmazken, hikayeleri arşivleme olarak yer alması bekleniyor. Büyük ihtimal Facebook’ un benzeri hizmeti gibi olabilir. Birde telefonlardaki gibi alınan yedeği geri yükleme gibi bir bölüm olsa ne iyi olurdu.

Yeniliğin testlerinin henüz tamamlanmadığı açıklandı. Bakalım hangi platformlarda kullanımı mümkün olacak. Çıkmayanların ise hesaplarındaki eksik alanların doldurulması ve kayıt edilmiyorsa o zaman hesaba bir yaptırım olma ihtimalini düşünebiliri.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 21:0

Son Yazılar