İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram videoları fotoğrafları arşive kaydet nerede

instagram-videolari-fotograflari-arsive-kaydet-nerede-89

Instagram' da hikayeleri arşivleme yapıldığını biliyor musunuz? Arşiv özelliği ile telefonun verilerini otomatik yedekleyebilirsiniz. Peki arşive nasıl yedeklenir?

Paylaştıklarınızı telefona kaydetmeden Instagram’ da arşivleyebilirsiniz. Videoları ve fotoğrafları otomatik arşive kaydedilirse cep telefona kaydetmeye gerek kalmaz. Hikayeler kaybolduğunda video ve fotoğrafı senden başkası göremez. Ama arşivden tekrar yayılayabilirsiniz.

 

Gelen bir özellik ile artık paylaşılan hikayelerin süresi dolduğunda kaybolmayacak. Hikayenin zamanı dolduğunda sonradan erişebilmek için arşivleme devreye giriyor. İsteyen kullanıcı buradan tekrar paylaş simgesi ile paylaşım yapabiliyor.

 

Kullanıcılar hikayeleri arşivlemesine gerek kalmadan otomatik arşivleme açıksa sizin yerinize bu işlemi Instagram yapıyor.

Instagram arşivi kaydetme nasıl yapılır?

  • “Ayarlar” a giriniz. Sağ üstte bulunan saat simgesine dokununuz. Açılan yerin üst tarafındaki 3 noktaya dokunun ve “Ayarlar” a giriniz. Buradan “Arşive kaydet” açınız.

Bu özellik telefonun hafızasını gereksiz meşgul etmemeyi sağlayacak. Önemli hikayeleriniz arşiv halinde kalacak. Bir nevi yedekleme özelliği. Tabi ki giriş bilgilerini unutmaz veya hesabı çaldırmazsanız. 

Açılmayan bölümlerin açılmasını sağlayacak adımlar ise;

Cihazın kapatılması ve eğer işe yaramadığını düşünüyorsanız o zamanda mevcut kaldırılıp önceki bir versiyona geçiş yapınız.

Yine uygulamanın verlerinin ve güncellemelerinin kaldırılmasının iş göreceğini düşünmekteyiz.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 20:55

Son Yazılar