İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram vefat eden bir kişinin hesabını kapatma silme

instagram-vefat-eden-bir-kisinin-hesabini-kapatma-silme-0

Instagram vefat eden bir kişinin hesabını silmek için başvuru adresi var mıdır? Ölen kişinin instagram hesabı nasıl iptal edilir?

Vefat etmiş birinin Instagram hesabı anıtlaştırılması veya kapatılması için Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. Ölen kişinin birinci dereceden akrabası bu talebi iletebilir. Aynı zamanda bu başvuru adresine sanırız sağlık sorunlarından dolayı karar veremeyecekler içinde başvuru seçeneği sunuluyor.

 

Instagram hesabını anıtlaştırmak: Ölen kişinin yakınları vaya arkadaşları Instagram hesabını anıtlaştırabilir. Tabi ölüm ilanını instagram ile paylaşılması gerekiyor. Ölen kişiyi bildirmek için ölüm ilanı, gazete veya resmi bir belgeyi yanında ekleyip talebi gönderiniz. Şunu da eklemek gerekir ölen kişinin instagram hesap şifresini veya bilgilerini aile dahil hiç kimse ile instagram paylaşmaz. Sadece anıtlaştırma ya da instagram hesap silme talebini alır.

 ve sonrasında olumlu yanıt gelmediği takdirde mahkeme yoluyla işlem başlatmanızı öneriyoruz. Malum artık yapılan düzenlemelerin sonucunda bu ağlar alınan kararları uygulamak zorunda.
Son Yazılar