İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram tüm beğenileri görme

instagram-tum-begenileri-gorme-51

Yanlışlıkla beğenilenler bazen virüslü, cinsel ya da çocukça olabiliyor. Beğenilenlere nereden bakılır sorusuna resimlerle cevap vererek anlatmaya çalıştık.

 

Instagram‘ da bazen yanlışlıkla bazende o an için uygun görülen paylaşımı beğenebiliyorsunuz. Daha sonra bu beğenileri beğenmekten vazgeçebiliyorsunuz. Silmek istediğinizde nereden sileceğinizi bulamayabiliyorsunuz. Birde bazen acaba ben neleri beğendim diye şöyle bir göz atmak isteyebiliyorsunuz. İşte bu haberde sizlere resimli anlatımla instagram‘ da beğenilenleri nasıl görebileceğinizi göstereceğiz. Instagram beğenileri nereden görebilirim?

 

Beğenilen bazı paylaşımlar virüslü ise arkadaş listenizdekilere de bulaştırma ihtimali olabiliyor. Virüslü paylaşımlar bazen izinli uygulamalar bölümüne işlem yapabiliyor. Hesabınızda sizin adınıza sakıncalı paylaşımlar yapılabiliyor. Ya da sakıncalı beğeniler ve takipler…

 

Instagram tüm beğenileri görmek mümkün mü?

Instagram tüm beğenilerimi görmek istiyorum: Evet beğendiğiniz tüm paylaşımları, fotoğrafları ve videoları görebilirsiniz. Açık Instagram uygulamasından profil’ e dokunun ve “Ayarlar” yani “Seçenekler‘ e” giriniz. Buradan biraz aşağıya doğru inin. “Beğendiğin gönderiler” yazısına dokunun. Beğendiğiniz tüm paylaşımlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Buradan instagram beğendiklerimi silme sorusuna yanıt buldunuz. Başka sorularınızı iletişim formuyla iletiniz.

Çıkmıyor şeklinde yazanlar için profil alanında bir şeyleri değiştirmeye çalışınız ve kayıt sırasında hata veriyorsa hesap tarafında sıkıntı olduğu anlamını taşır. Bunun dışında uygulamanın eski bir versiyonunu kullanmanızı öneririz.

 

Instagram’ da beğendiklerimi gizlemek istiyorum: Seçeneklerden hareket durumu ve hikaye kontrolleri bölümlerinden işlem yapabilirsiniz. Gizli hesaba geçiş yapabilirsiniz. Ama sizde başkalarının durumlarını göremezsiniz. 

Genel sorularınız ve sorunlarınızı açıklayıcı bir dille yazabilirsiniz. Bilmeniz gereken instagram iletişim resmi kanalları yetersiz.


Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 02:55

Son Yazılar