İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Threads ile mesajlaşma uygulaması geri dönüyor- TakipMax.com

instagram-threads-ile-mesajlasma-uygulamasi-geri-donuyor-2

instagram threads

Instagram daha önce direct uygulaması ile mesajlaşmayı sağlıyordu. Kullanıcıların zaten uygulamanın içine dahil edilebilecek bir özellik olmasına rağmen başka uygulamada mesajlaşmak hoşuna gitmiyordu ve bu nedenle kaldırıldı. Ama görüyoruz ki bu konuda ısrarcılar ve geri geldiler. Bu sefer çok daha fazla özellik ile beğenileri kazanıcak gibi. Yeni uygulamamızın ismi ise threads. Son üç harfin içerisinde ads olması biraz korkutuyor tabi. Instagram'ın mesajlaşma uygulamalarına bu kadar merakının olmasının altında yatan sebep ise bizi düşündürmüyor değil.


Instagram threads uygulaması aynı direct gibi çalışacak ve uygulama içerisinden mesajlara geçmek istediğimizde açılacak. Bu sefer daha fazla özellik eklemeyi düşünüyorlar. Kullanıcıların birbiriyle etkileşimini arttırmaya çalışan Instagram konum paylaşma özelliğini bu uygumalaya da ekliyor ve yanına pil ve hız gibi ekstra seçeneklerde sunacak.  Bunlara ek olara uygulama içerisinden fotoğraf veya video gönderirken Instagram düzenleme özelliklerinin tamamını kullanmamıza olanak sağlayacak.


Bildiğiniz gibi yakın arkadaş özelliği ile attığınız hikayelerin sadece sizin seçtiğiniz kişilere gösterilmesini sağlayabiliyordunuz. Threads uygulaması da bu yönde bazı çalışmaları olacağı konusunda bilgiye sahibiz fakat şu an sadce test ediliyor. Yakın arkadaş özelliği ile Snapchat'in mesajlaşma özelliklerini kopyalamayı hedefleyen İnstagram düzenli olarak durum paylaşımlarınızı güncellemenizi sağlayacak.


Direct'den farklı olarak paylaşılan hikayelere de Threads üzerinden erişim sağlayabileceksiniz. Aslında İnstagram'ın bu şekilde çabalamasının bir sebebi var. İnsanlar genel olara İnstagram üzerinden mesajlaşmayı tercih etmiyorlar. Bu nedenle bu konuda çalışmalar yapılıyor.


Umarız bu sefer uygulama tutar ve artık bu konuda bu kadar ısrarcı olmazlar. Zira bize illa başka bir uygulama üzerinden mesajlaşmaya zorlayacaklar gibi. Fakat hiç bir uygulama Whatsapp kadar güven vermediği için uzun konuşmalar da tercih edilmiyor. Instagram mesajlaşmanının güven verme konusunda sıkıntıları olduğunu düşünüyoruz. İnstagram'da bunun farkında ve sürekli olarak güvenirlikten bahsediyor. Bakalım Threads ne kadar başarlı olacak?
 

Son Yazılar