İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram takipçi satışına darbe vurdu

instagram-takipci-satisina-darbe-vurdu-12

Instagram’ da beğeni, yorum ve takipçi satın almaya büyük bir darbe vuruldu. Artı video görüntüleme sayısının artırmak adına yapılan işlemler anlamsız kaldı.

Büyük bir operasyon başlatıldı ve şirket takipçi satışına el attı. Hemen hemen bilinen tüm sosyal paylaşım ağları için bulunmaktadır. Satıcı, alıcıya sunduğu paketler üzerinden garanti verdiği oran arttırma işlemini 3 günle 10 güne bölerek sunmakta. Ama çoğunda düşüş görülür. 1000 takipçi alırsınız ve belli bir zamandan sonra bir bakmışsınız ki 200 küsür kişi kalmış

 

Instagram bu temizlikle, çöp hesap sayılan hesapları teker teker siliyor. İş böyle olunca çok fazla takipçisi olan fenomenleri bir telaş aldı. Malum çoğu bu yönteme bulaşmıştır. Ya da beğeni ve takipçi hilelerine.

 

Geliştiricilerin zaman zaman kendilerini unutturarak beklenmedik bir anda denetimlere başlayabiliyor. Çıkan sistemlerin etkisini kırarak tekrardan çalışmalara yönetiyor.

Instagram’ ın bu hamlesi reklam odaklı olduğu anlaşılmakta. Şirketin hızlı bir şekilde gelir modellerine odaklandığı ve artık aktif olmayan ve bot hesapları takibe aldı. Özellikle son bir kaç yıldır sürekli güncelleme yaparak hem yenilik hem kötü kullanımların önüne geçilmeye çalışılıyor. Bu hamleleri artık Instagram’ da sık sık görmeye devam edeceğiz.

Şirket sık sık bu yöntemlerle mücadele için büyük denetimler yapacaktır. Darbe yemek istemeyen kullanıcılara duyurulur.

Son Yazılar