İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram takipçi satın almanın zararı olur mu? - Instina.net- TakipMax.com

instagram-takipci-satin-almanin-zarari-olur-mu-instina-net-7

Son zamanlarda bu konuda çok fazla tartışma ve yanlış bilgiler yayılmaya başladı. Öncelikle bu bilgileri yayanları ifşa etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Instagram takipçi satın almanın zararları tarzı başlıklar açarak internette ve sosyal platformlarda kötüleme yapanlar sosyal medya hesap yönetme işleri yapan firmalar. Bu firmaların işi sizin hesabınızı yönetmek ve daha fazla kişiye erişmenizi sağlamak. Sosyal medya yöneticileri takipçi alıp sizin kişisel çabanızla yükselmenizi istemiyorlar çünkü bunu kendileri yapacak ve bu işten para kazanacaklar.

Takipçi satın almak zararlı diyenlerin kendisi takipçi alması

Evet yanlış okumuyorsunuz internette bu zararlı diyerek binlerce kelime makale yazan kişiler hesaplarınızı yönetmek için sizden çok yüksek fiyatlar talep ediyorlar. 1000 ile 3000 arasında değişen aylık ücret ile sizin için paylaşımlar yaparlar ve hesabınızı yönetirler. Ay sonunda size rapor sunarlar ve bu raporda etkileşiminizin çok güzel arttığını görürsünüz. Peki bunlar takipçi almadan beğeni almadan bu kadar etkileşimi nasıl yapıyor? Böyle bir şey mümkün değildir ve aslında bu kişiler sizin için beğeni ve takipçi satın alarak etkileşimleri arttırırlar ve 100TL maliyet ile en düşük 1000TL ücret talep ederler. Aslına bakarsanız bu tamamen dolandırıcılıktır. 

Bu kadar zararlı diye diye yerin dibine gömdükleri bu işlemleri neden kendileri de yapıyor peki? Olay tamamen kendilerine müşteri çekmek amaçlı bir algı operasyonudur. Bu sayede insanları kandırarak yönetim amacıyla yüksek ücretlere iş yapmaya çalışırlar.

Kimse almasaydı sizde almazdınız yalanı

Günümüzde herkes Instagram takipçi satın alıyor ve bu nedenle rekabet artıyor. Bunun sonucunda bu bahane kullanılarak bizde takipçi almamız gerekiyor deniyor ama aslında bu gerçek değil. Kimse almasaydı da siz alırdınız çünkü takipçi Instagram için çok önemli bir etkendir. Takipçi alıp iyi bir kombinasyon sağlayan kişiler günümüzde önünden geçmeyen dükkanlarda günde 100 kargo çıkarmaktadır.

Tabiki ben takipçi alıcam hemen çok güzel para kazanıcam popüler olacağım diye bir kaide yok. Burada dikkat edilmesi gereken şey inandırıcılık, kalite ve güzel bir kombinasyon.

Ayrıca mobil ödeme ile takipçi satın alma yazımızı okuyabilirsiniz.

Takipçilerden gerçekten fayda görmek istiyorsanız

Takipçi alan 10 kişinin 8'i faydasını göremiyor ve bu işlemin sahte olduğu idda ederek takipçi ve beğeni işlemine küsüyor. Aslında takipçi aldıktan sonra faydasını görmek için yapmanız gerekenler çok basit. Güvenilir takipçi sitesi instina.net dan takipçi aldıktan sonra aşağıdaki aşamaları tamamlarsanız gerçekten faydasını göreceksiniz.

  1. Aldığınız takipçilerin gerçekten sizi takip etmesini gerektirecek bir profile sahip olmak. Bunu paylaşım sayısı, gönderilerin açıklamaları ve genel profil kalitesi ile sağlayabilirsiniz.
  2. Takipçi sayınızın beğeni sayısıyla orantılı olmaması yüzünden profilinize yeni giren kişileri soğutuyorsunuz. Profilinize ilk defa giren birisi beğeni sayısı çok az olduğu için sizin sahtekar olduğunuzu düşünmekte ve güven sorunu yaşamakta. Bu nedenle takipçi satın aldıktan sonra mutlaka beğeni sayınızı orantılı bir şekilde arttırın. Beğeni sayınızı arttırdığınız taktirde zaten organik beğenilerde artacaktır.
  3. Düzenli paylaşım yapmayarak Instagram'ın sizin takipçi aldığınızı anlaması ve bu yüzden hesabınızın görünmez ban yemesine sebep oluyorsunuz. Düzenli olarak paylaşım yapmalısınız neden ban yediğinizi aşağıda anlatıyoruz.

Instagram da ban yemeden güvenilir takipçi almak

Dostlar takipçi aldıktan sonra profilinizle ilgilenmiyor ve sadece takipçi sayınız ile gururlanıyorsunuz fakat bir süre sonra bu takipçilerin hiç bir işe yaramadığını sanıyorsunuz. Aslında böyle bir durum yok. Takipçileri düzgün bir şekilde kullanmak tamamen sizin elinizde. Öncelikle size Instagram'ın profile yaptığı testleri anlatıcağım ve bu doğrultuda siz yapmanız gerekenleri yapmalısınız.

Takipçi aldıktan sonra beğeni sayınız orantılı olmazsa Instagram hesabı incelemeye alır. 10.000 takipçisi olan birisi haftada 5 gönderi atmıyorsa sahte olduğunu anlar. Yüksek takipçi sayısı olan bir profil düzenli paylaşım yapmalıdır. En basit bu iki yönteme bir de yorum eklenmeli. Sitemizden yorum satın alabilir veya arkadaşlarınıza gönderilerinize yorum yapması için ricada bulabilirsiniz. Emin olun arkadaşlarınızın yorum yapması en az beğeni almak kadar etkilidir. Hatta yorumlar için popüler youtuberler bile grup kurup kendi paylaşımları arasında yorumlaşırlar ve bu sayede yüksek etkileşim elde ederler.

Takipçilerin faydası

Sizin için yazdığımız bu yazıdaki önerileri uyguladığınız da,

  1. Daha fazla etkileşim ve yeni takipçiler elde edersiniz.
  2. Hedef kitleniz için daha profilinize ilk bakışlarında güven kazanmanızı sağlarsınız.
  3. En kısa yoldan çok daha fazla kişiye ulaşırsınız.
  4. Kişisel bir profil için 1 haftada bile sponsor veya ürün tanıtımı için teklif alabilirsiniz. (Tecrübe ile sabittir.)
  5. Daha etkili ve otoriter bir profile sahip olursunuz.
  6. Kurumsal bir imaj yaratabilir zaten kurumsal iseniz imajınızı yükseltirsiniz.
  7. Paylaşımlarınızdaki etkileşimler önemli oranda artacak ve bu sayede daha fazla geri dönüşüm alabilirsiniz.

Eğer markalaşmak istiyorsanız güzel bir takipçi hizmeti kaliteli bir profil oluşturarak işe başlayabilirsiniz. Instagram da takipçi satın alma bu yöntemler ile birlikte yapıldığında instina.net garantisindedir ve hesabınız her zaman güvende olacaktır. Takipçi satın alan hiç bir hesap bu nedenle kapatılmamıştır.

Instagram da güvenilir takipçi nasıl satın alırım?

Eğer soru içerisinde güven ve Instagram varsa o zaman instina.net. Yılların verdiği tecrübe ve yaptığımız PR çalışmalarının tecrübesi ile takipçi satışında profesyonel bir çalışma sergiliyoruz. Aldığınız takipçiler yüksek kaliteli Türk kullanıcılardan oluşmakta ve düşme durumuna karşı garantilidir. Üstelik bu kaliteli hizmeti dakikalar içerisinde alırsınız ve anında teslim edilir. Her zaman işinizi kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Güvenilir takipçi satın alma servisi:

Son Yazılar