İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Instagram Takipçi Nasıl Arttırılır?

instagram-takipci-nasil-arttirilir-19

Her anlamda popüler olan ve aynı zamanda dünyada bulunan sosyal medya uygulamaları arasında en çok kullanıcıya sahip olan Instagram’da kullanıcılar takipçi sayısına olabildiğince önem veriyor. Hal böyle olunca takipçi arttırmanın farklı farklı yollarını deneyerek kendilerini fenomen hesaplar arasında görmeyi hedefliyor. Her anlamda uygulamanın çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olması takipçi kasma konusunda farklı farklı alternatiflerin başarılı sonuçlar getirdiğini söyleyebiliriz. Bu konuda gerekli olan tüm bilgileri yazımız içerisinde sizlerle paylaşarak başarıya kısa yoldan ulaşmanız için taktikler vereceğiz. Şimdi “Instagram Takipçi Nasıl Arttırılır?” sorusunun detaylı bir şekilde cevaplandırılmasına gelelim.

Instagramda Takipçi Sayısının Arttırılmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar farklı farklı alternatifleriniz olsa da takipçi arttırma konusunda özellikle bazı durumlara dikkat etmeniz gerekiyor. Hesabın yapay olarak takipçi elde etmesi hiç beklemediğiniz sonuçlar doğurabilir ve bundan kaynaklı olarak bir sürü emek verdiğiniz hesabınızın elinizden bir anda uçup gitmesi ile sonuçlanabilir. Burada dikkat edilmesi gerekenleri maddeler halinde açıklamak gerekirse;

 • Hesabınızın şifresini asla üçüncü parti uygulamalar ile paylaşmayın.
 • Hesabınıza takipçi sayısı fazla gözüksün diye bot takipçi göndermeyin.
 • Tamamen gerçek takipçi hizmeti veren sistemlerden destek alın.
 • Takipçi gönderimini şifresiz olarak yapan sistemleri tercih edin.
 • Takibe takip yaparken hızlı işlemler yapmayın.
 • Hesabınızı ikinci kişilere karşı sürekli olarak koruma altında tutun.

Burada maddeler halinde belirtilmiş tüm önerileri dikkate aldığınızda takipçi sayınızın güvenilir bir şekilde artışa geçtiğini göreceksiniz. Hiçbir şekilde tereddütte kalmamak için önerilere önem verin.

Instagram Takipçi Arttırma Taktikleri

Instagramda organik olarak takipçi kazanmak istiyorsanız aynı zamanda güvenilirliği göz önünde bulunduruyorsanız özellikle uygulamanın sizlere sunmuş olduğu fırsatları kullanmanız gerekiyor. Bu sebeple hashtag özelliğini aktif olarak kullanın. Bu özellik ile paylaşmış olduğunuz içeriklerin altına alakalı etiketler ekleyerek içeriklerinizin bu etiketler ile ilgili olan kişilere erişmesini ve bu kişilerden takip olarak geri dönüş almayı hedefleyin.

Her ne kadar mantıklı olarak gözükse de anlık geri dönüşler almak için bu yol pek faydalı olmayacaktır. Hesabınızın takipçi sayısı periyodik olarak artacak ancak hedeflerinize bir süre sonunda rahatlıkla ulaşacaksınız. Etiketle takipçi kazanma konusunda önemli olan bir diğer konu hesabınızın artık bir içerik türü ile bağdaşıyor olmasıdır. Bu kriteri de yerine getirmek için sürekli olarak aynı türden paylaşımlar yapmanız gerekiyor. Hatta ve hatta paylaşım sürelerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Paylaşım sıklığınızda bir rutin yakalayın ve bu rutin üzerinden sürekli devam edin.

Instagram Takibe Takip İle Takipçi Arttırma

Sosyal medyanın varlığından bu yana gerek Twitter gerekse Instagram’da bu taktik her zaman işe yaramıştır. Her fenomen hesabın geçmişinde takibe takip yaptığı ve bu sebeple fenomenliğe ulaştığını söylemek hiçte yanlış olmaz. Hatta ve hatta bazı instagram sayfaları oluşturularak takibe takip organizasyonları düzenleniyor. Belirli bir zaman diliminde sürekli olarak instagram hesaplarını takip ederek onların da sizi geri takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sistemle takipçi kasma konusunda zaman probleminiz olacak ancak tamamen organik etkileşim odaklı takipçiler kazanacaksınız.

Takibe takip ile takipçi kasma konusu özellikle kişisel blog hesapları için uygundur. Herhangi bir markayı temsil eden hesapların bu şekilde takipçi kasması markanın ciddiyetini ortadan kaldıracaktır. Takibe takip ile takipçi kasarken özellikle fenomenlerin takipçi listesinde bulunan takipçileri kullanmanız gerekiyor. Bu takipçiler etkileşim odaklı ve anlık geri dönüş yapma potansiyeline sahip olduğu için tahmin edebildiğinizden çok takipçiniz olabilir.

Takipçi Satın Alarak Takipçi Sayısı Arttırma

Takipçi arttırma konusunda belki de en etkili yöntemlerden biri budur. Her ne kadar böyle olsa da takipçi satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz yer hesabınızın güvenliği açısından çok önemlidir. Bu hizmet yıllardır servisler tarafından veriliyor ancak son zamanlarda şifresiz olarak veriliyor. Bazı dolandırıcılar her ne kadar şifresiz olarak hizmet veren servisler olsa da kullanıcılardan şifre talebinde bulunarak hesapları havuza alıp sonrasında hesaplar aracılığıyla farklı kişilere takipçi ve beğeni gönderiyor. Bu sebeple takipçi satın aldığınız servisin kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat edin.

Takipçi satın alma işlemi ile birlikte başarıya ulaşmanız daha kısa sürecektir. Satın alım işlemini gerçekleştirdiğiniz servise göre takipçileriniz hızlı bir şekilde hesabınıza gelmeye başlayacak ve bu takipçiler özellikle gerçek hesaplardan oluşacağı için etkileşim odaklı da olacaktır. Her alanda kârlı bir takipçi satın alma serüveni geçireceğinizden emin olabilir ve başarıya bir iki adımda ulaşacaksınız. Satın alınan takipçiler belirli aralıklarla düşüşler yaşatabilir. Bu konuda endişelenmeyin çok küçük bir ihtimalde olsa takipçilerinizin tamamı düşebilir ancak takipçi düşüşleri servislere göre değişkenlik göstermektedir.

Fenomen Yaptığı Çekilişlere Katılarak Takipçi Satın Alma

Instagram’da bazı hesaplar kullanıcılarına sponsor olan hesapları takip etmeleri durumunda bazı çekilişler düzenlemektedir. Bu çekilişler sayesinde sponsor olan hesaplara olabildiğince fazla takipçi gitmekle beraber tanınırlıkları da artış gösteriyor. Herhangi bir fenomen hesabın düzenlediği çekilişe katılarak takipçi sayınızda büyük ölçüde artışlara sebep olabilirsiniz. Burada önemli olan noktalar çekiliş yapan hesapların sizin hedeflediğiniz kitleye yönelik olmasıdır. Aksi halde kazandığınız takipçiler birer birer çekiliş sonrasında sizi takipten çıkacaktır. Son zamanların en popüler takipçi kasma taktiği bu diyebiliriz.

Takipçilerin Kalıcı Olması Nasıl Sağlanır?

Instagram hesabınızın kazanmış olduğu takipçi sayısını elinde tutabilmesi için bazı kriterleri yerine getiriyor olması gerekmektedir. Bu kriterler özellikle jenerik bir hesaba sahip olma yolunda sizlere önemli fırsatlar sunacaktır. Bu kriterleri maddeler halinde sizlerle paylaşmak gerekirse;

 • Paylaşımlarınız tek tarzda olsun.
 • İçerik paylaşımını düzenli olarak yapın.
 • Etiket kullanımına özen gösterin.
 • Etiketlerin seçiminde titiz ve başarıya odaklı olun.
 • Paylaşımlarınızı düzenlemek için doğru editörler kullanın.
 • Paylaşımlarda herhangi bir düzene uyum sağlayın.

Her bir maddeyi sizlere detaylı olarak anlatarak ne anlatmak istediğimizi açıkça söyleyeceğiz.

Paylaşımlarda Tek Tarza Odaklanma

Instagramda kazanmış olduğunuz takipçileri elinizde tutmanın en önemli yolu paylaşımlarınızı sahip olduğunuz kitleye göre yapmaktır. Sayfanın tarzı dışına çıktığınızda kullanıcılar paylaşımlarınızı beğenmeyecek ve sizi takipten çıkacaktır.

İçerik Paylaşımını Rutin Hale Getirme

Hesabınızı takip eden kullanıcılar sizden sürekli olarak etkileşim bekleyecektir. Bu durumda paylaşımlarınızın süresini çok esnek tutarsanız takipçi kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu konuya muhakkak özen göstermeniz gerekiyor.

Paylaşımlarınızda Kompozisyon Yapın

Birbiri ardına paylaşmış olduğunuz içeriklerin alakasız olmamasına özen gösterin. Buraya örnek vermemiz gerekirse komik bir video paylaştığınızda hemen arkasından güldüren bir video paylaşmayın. Kullanıcıların beklentilerini karşılama konusunda istenileni vermeye çalışın.

Etiket Kullanımına Özen Gösterme ve Doğru Etiket Seçimi

Hesabınızda yapmış olduğunuz her paylaşımda hashtag kullanmanız gerektiğini sizlere söylememize gerek yoktur diye umuyorum ki bu durum takipçi kazanmanız için olmazsa olmazdır. Tabii ki seçtiğiniz etiketlerin de doğru olması gerekiyor. Paylaşımınızdan farklı bir etiket seçtiğinizde ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşamayacaksınız.

Fotoğraf Düzenlemeleri İçin Doğru Editör Kullanımı

Bir hesabın takipçi kitlesini elinde tutması için en önemli şeylerden biri paylaşımlarının kaliteli olmasıdır. Bu kaliteyi yakalamak için de fotoğrafları ve videoları düzenlediğiniz editörün kaliteli olması gerekiyor. Kaliteli bir editör kullanımı en iyi paylaşımların yapılmasını sağlayacaktır.

Tüm İhtimalleri Kenara Bırakarak Takipçi Satın Almak

Her ihtimali kenara bırakın ve kolay yolu seçin. Belirli ücretler karşılığında satın alacağınız takipçiler sizlere hem etkileşim yapacak hem de kullanıcı kitlesi oluşturmanızda yardımcı olacaktır. Burada tabii ki yazımızın içerisinde bahsettiğimiz gibi takipçi satın alma konusunda önerileri dikkate alın. Bu durumda dolandırılmanız ve hesabınızın farklı kişiler tarafından çalınması engellenecektir.

Son Yazılar