İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Takipçi Arttırma Hilesi - Beğeni Hilesi [Gerçekler]- TakipMax.com

instagram-takipci-arttirma-hilesi-begeni-hilesi-gercekler-76
instagram takipci arttırma

Instagram takipçi arttırmak çok basit Google girin aramaya Instagram takipçi hilesi yazın ve sırayla siteleri gezin takipçi arttırın. Peki ya bu kadar kolay olan bir işlem aslında ne kadar güvenli? Instagram takipçi hilesi yeni bir şey değil çok uzun zamandır takipçi hileleri mevcuttur. Bu hileler %80 tehlikelidir. İyi bir siteye denk gelmeniz çoğu zaman şans işidir. Kötü niyetli birinin sitesine girip girmediğinizi anlamanız mümkün değil. Biz hiç bir zaman hile önermeyip Instina.net profesyonel ve organik takipçi satın alma işlemini tavsiye ediyoruz. Ama illaki takipçi hilesi yapmak isterseniz bazı tavsiyelerimiz olacak.

Instagram Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?

instagram takipçi arttırma işlemini yapacağınız siteyi seçerken dikkat etmeniz en önemli kriter size vaat ettiği takipçi miktarıdır. Sınırsız takipçi arttırma veya beğeni hilesi vaat eden bir site sizin hesabınızı ele geçirmek veya kullanmak istiyor olabilir. Bu nedenle daha mantıklı miktarlar sunan siteler sizin için mantıklı olacaktır. Giriş yapacağınız sitenin eski yani uzun süredir açık olması da o sitenin başarılı olduğunu göstermektedir(Örnek: İnstager) . Güvenilir olmayan bir site uzunca bir süre asla barınamaz.

Peki takipçi hilesi nasıl çalışıyor?

Takipçi arttırma işleminin çalışma mantığı tam olarak sisteme giren kişilerin birbirini takip etmesiyle çalışır. Girdiğiniz siteye göre değişiklikler göstemek ile birlikte en yaygın kullanılan yöntem ise bunu gizli olarka yaptırmaktır. Yani siz siteye girdiğiniz de size başkalarını takip ediceğiniz veya beğeniceğiniz konusunda bilgi vermezler. Direkt olarak sizi hemen giriş yapmanız için yönlendirirler ardından ise hesabınız üzerinden takipçi ve beğeni için izin almadan işlemler yaparlar. Bir diğer yöntem ise sizin kendi isteğiniz ile kendiniz Instagram profilleri ile eşleşmenizdir. Evet tıpkı Tinder gibi. Beğendiğiniz veya istediğiniz profilleri takip ediyorsunuz ardından onlar da sizi sisteme giriş yaptığında geri takip ediyorlar. Match!!! Bu yönteme biz eşleşme diyoruz ve takipçi kazanmak için en kaliteli yöntemlerden birisidir. Zira sizi takip eden profil gerçekten kullanılmaktadır ve hile gibi fake, bot profiller değildir. Bu yöntem ile edinilen takipçiler beğeni, yorum veya görüntülenme gibi etkileşimleri de yaparlar çünki sizin gibi gerçek kişilerdir.

Instagram takipçi arttırma işlemlerinde girdiğiniz siteler hesaplarınızı ele geçirebilirler. Bu nedenle giriş yaparken yeni bir hesap oluşturursanız ve bu hesap ile hile sitesine girerseniz asıl profiliniz güvende kalır. Dikkatli olun bu siteler genel olarak güvenli değildir.

Takipçi hilesi ile satın alım arasındaki fark

Hileler sizden ücret almadıkları için para kazanmak maliyelerini karşılamak amacıyla farklı yöntemler üzerinden sürekli sizi kullanmayı hedeflerler. Bilgilerinizi saklamak veya bilgilerinizin satışa çıkarılması standart bir işlemdir. Hile ile yapılan takipçiler genelde bot veya kullanılmayan hesaplardır. Aralarında çok fazla fake hesap bulunur. Gelen takipçiler bu yüzden otomatik olarak silinebilir. Takipçi silinmesi hesabınızın shadow ban yemesine sebep olabilir.

Buna istinaden Instina'dan alınan takipçilerin silinme ihtimali yoktur. Zira biz bulundurduğumuz kişileri sürekli otomatik olarak denettirir ve aktifliğini kontrol ederiz. Bizim yüklediğimiz kişiler aktif ve gerçek oldukları için kendi istekleriyle takipten çıksalar bile Instagram bu kişileri (yapay zeka) silememektedir. Bu nedenle fazla bir düşüş yaşamazsınız. Olan düşüşte ücretsiz olarak (otomasyon) telafi edilir.

En başta güvenli ve herkesin aradığı kalıcı takipçi için bizi tercih edebilirsiniz. Aldığınız takipçiler ile beğenileriniz artacak görüntülenmeleriniz her zamankinden daha fazla olacaktır. Bizden aldığınız tüm takipçiler garantili!

  • instagram takipçi satın al

 

 
instagram begeni hilesi

Instagram Beğeni Hilesi çalışma mantığı?

Beğeni arttırmak fotoğraflarınızı beğendirmek için farklı siteler veya uygulamalar kullanabilirsiniz. Bu uygulamaların mantığı sizlere de farklı gönderileri otomatik olarak beğendirip havuz sistemi oluşturmak.  Sisteme giren kullanıcılar birbirinin fotoğraflarını otomatik olarak beğenir. Bu nedenle beğeni hilesi tavsiye edilmez.

Dilerseniz sitemizden de ücretsiz olarak beğeni test edebilirsiniz. Şifresiz olduğu için tamamen güvenlidir.Beğeni ile yaptığınız paylaşımların daha fazla kişiye erişmesini sağlayabilirsiniz. Evet bu doğru fakat bunun işe yaraması için paylaşım sonra hemen beğenilerin gelmesi gerekmektedir. Bu da ancak otomatik beğeni sistemi ile yapılabilmektedir.

Instagram beğenilerinizi organik olarak arttırmanın bir diğer yolu ise aktif kullanıcıların gönderilerini beğenmektir. Bir kişinin profiline girerek son 3 fotoğrafını beğendiğiniz de oda sizin fotoğraflarınızı  beğenicektir. Bu yöntem ile organik beğeni arttırabilirsiniz fakat çok zahmetli ve uzun süren bir işlemdir.

Ücretsiz Beğeni Hilesi

Son Yazılar