İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram takip engeli sorunu [Çözüldü] - Instina.net- TakipMax.com

instagram-takip-engeli-sorunu-cozuldu-instina-net-37

instagram takip engeli kaldırma

Takip isteğiniz engellendi sorunu Instagram'da yıllardır var olan bir durum fakat son zamanlarda bu uyarı sık sık karşımıza çıkıyor. Instagram son güncelleme ile agresif takip işlemlerini engellemek için saatlik 50 - 80 arası kişiden fazlasını takip eden hesaplara bu uyarıyı veriyor. Takip isteğiniz engellendi hatasının çözümünü 2 yöntem ile sizlere sunucağız.

1. Yöntem (Android)

Instagram son güncelleme ile bu sınırı getirdiği için eski bir versiyon kullanarak bu hataya takılmayabiliriz. Bu yöntem sadece android telefonlarda olmaktadır. Verdiğim bağlantıdan Instagram'ın daha eski versiyonunu kullanarak bu engele takılmayabilirsiniz.

İndirmek için tıkla

2. En Etkili Yöntem (Android ve iOS)

Bu yöntemi yıllardır kullanıyorum ve her zaman işe yaramakta. Çoğu kişinin bilmediği ve bilenlerinde sakladığı bir yöntem.

  1. Ayarlara girin,
  2. Güvenlik sekmesine dokunun
  3. Giriş hareketlerine dokunun
  4. Ve giriş yapılan tüm cihazları temizleyin sonrasında kendiniz de hesaptan çıkın.
  5. Wi-Fi kapatın, Mobil veri ile giriş yapmanız lazım ve mobil veriyi kapatıp açın.
  6. Sonrasında giriş yapın ve tebrikler engel kalktı!

Instagram takip engeline neden takılırım?

Takip engeline genelde Instagram takipçi hilesi kullandığınızda takılırsınız fakat artık neredeyse herkes bu engele takılabiliyor. Yani hile kullanmasanızda bu dertten müzdarip olabilirsiniz. Özellikle hesabınız yeniyse saatlik olarak en fazla 30 kişiyi takip etmelisiniz fazlası engele takılmanıza sebep olur. Hesap 1.5 ay boyunca yeni sayılır ve günde 200 kişiden fazlasını takip etmeniz engel yemenize sebep olur. 1.5 ay boyunca dayandığınız takdirde günlük 700 kişiyi takip edebilirsiniz.

Takipçi sayınız da burada çok etkili olmaktadır. Yüksek takipçili aktif hesaplar Instagram takip engeli konusunda çok daha rahattır. Günlük 1000 kişiye kadar takip edebilirsiniz. Fakat bu engele 2 kere takılırsanız uzun süre kimseyi takip etmemelisiniz zira hesabınız incelemeye girer ve sürekli olarak engel yersiniz. Bu engeller çok uzun sürebilir, 2. yöntem bu engellerde etkili olur. Ama kesinlikle 1 hafta hesabınızı dinlendirmelisiniz. Sürekli engel yemek hesabınızın kapatılmasına sebep olabilir. Bu nedenle verdiğimiz bilgilere dikkat etmenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Instagram profil puanı yükseltmek

Instagram'da her hesabın puanı var diyebiliriz. Bu puanlama takipçi sayınız ve beğeni sayınıza göre değişir. Sürekli story atmak ve özgün paylaşımlar yapmak hesabınızın puanını yükseltir. Yüksek puanlı hesaplar engel yeme konusunda çok daha esnektir. Paylaştığınız gönderilerin size ait olması çok önemlidir. Instagram daha önce böyle bir paylaşım varsa bu fark edebilir ve çalıntı içerik paylaştığınız için hesabınız keşfete düşmez.

Ayrıca günlük limitlere dikkat ederek hiç bir zaman engel yemeden takip yapmak için >>> Instagram günlük limitleri yazımıza bakınız.

Son Yazılar