İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Instagram Takibi Bırakanlar

instagram-takibi-birakanlar-50

Yeni yazımızda Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği konu olan “Instagram takibi bırakanlar nasıl görünür?” hakkında bilgi vereceğiz. Instagram’da sizi takipten çıkaranların kimler olduğunu merak ediyorsanız anlatacağımız yöntemlerle bu kişileri kolaylıkla görebilirsiniz.

Instagram’da takibi bırakanları yani sizi unfollow eden hesapları Instagram uygulaması üzerinden liste halinde takip edebilmeniz mümkün değil. Instagram sizi takip etmeyi bırakan bir hesap olduğu zaman size bildirim de göndermiyor. Instagram kullanıcıları da bu durumdan rahatsız. Siz birini takip etmeye başlıyorsunuz, o kişi de sizi takip ediyor ama daha sonra takipten çıkıyor. Bu durumda birçok Instagram kullanıcısı o kişiyi takip etmek istemiyor.

Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Görülür?

Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları birkaç farklı yöntemle görebiliyorsunuz. Bu yöntemlerden ilki birçoğumuzun bildiği ve kullandığı, tek tek kontrol etme yöntemi. Instagram hesabınızdan takip etmeyenleri bulma yöntemi için yapmanız gerekenler:

  • Instagram hesabınızı açın ve profilinize gelin
  • Profilinizde takip edenler yazan yere dokunun
  • Açılan listede sizi takip eden tüm kişileri göreceksiniz
  • En üstte yer alan arama kutucuğuna kontrol etmek istediğiniz kullanıcı adını yazın
  • Listede o kullanıcı adı çıkmıyorsa, sizi takipten çıkarmış anlamına gelmektedir.

Instagram profilinizde takibi bırakanları kontrol etmek için bir diğer yol da şudur: Instagram profilinizden takip ettiğiniz kişiler listesine gelin ve tek tek isimlere tıklayıp sizi takip edip etmediklerine bakabilirsiniz.

Birçok kişi bu yöntemi okuyunca “Biz bunu zaten biliyor ve uyguluyoruz” diyebilir. Ancak az sayıda takipçiniz varsa ya da belirli hesapların takibi bırakıp bırakmadığını kontrol etmek istiyorsanız, bu yöntem en pratik yöntemdir.

Instagram takibi bırakanlar yukarıda anlattığımız yöntemle güvenli bir şekilde tespit edilebilir. Eğer takipçi sayınız fazla ise elbette ki bu yöntemi uygulamak çok zor hatta mümkün değildir. Instagram hesabını işletme hesabı olarak kullananlar ya da çok sayıda takipçisi olan kişisel blog Instagram hesapları, takipten çıkanları tespit etmek için bazı uygulamalardan yararlanıyor.

Takipçi sayısını artırmak için çalışmalar yapan bu Instagram hesapları çoğu zaman çok sayıda hesaba takip isteği gönderiyor. Hem kendilerini diğer Instagram hesaplarına tanıtmak için hem de o hesapların kendilerini takip etmelerini sağlamak için bu taktiği kullanıyorlar. Daha sonra da kendilerini takip etmeyen hesapları takipten çıkarıyorlar. İşte bu noktada mutlaka yardımcı bir araç ya da uygulama kullanılması gerekiyor. Şimdi, Instagram takibi bırakanları görebileceğiniz örnek uygulamalardan bahsedelim.

Instagram Takibi Bırakanlar için Kullanılan Uygulamalar

Instagram’da sizi takipten çıkaran hesapları bulmak için telefonunuza indireceğiniz uygulamaları da kullanabilirsiniz. Bu yöntemin güvenilir olup olmadığı tartışılır. Çünkü bazı uygulamalar sizden Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi istemektedir. Bazı uygulamalar da telefonunuza zarar verebilir. Biz bu yazımızda Google Play Store ve App Store’dan indirip kullanabileceğiniz bazı uygulamalardan bahsedeceğiz. Ancak siz, anlatacağımız uygulamalar ve diğer takipçi analizi uygulamaları için iyi araştırma yapmalı ve güvenilir uygulamalar olduğundan emin olmalısınız.

Telefonunuz iOS işletim sistemine sahipse Reports Pro uygulamasını, Android ise de FollowMeter uygulamasını indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

  • Uygulamanın kurulumunu yaptıktan sonra açıp Instagram hesabınıza erişmesine izin verin
  • Unfollowers yazan bölümden hangi hesapların sizi takipten çıkardığını görebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu uygulamalar ile Instagram’da sizi takipten çıkaranları görebileceğiniz gibi sizi yeni takip etmiş hesapları da görebilirsiniz. Dilerseniz bu hesapları geri takip edebilirsiniz. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi bu tarz uygulamaları kullanıp kullanmama inisiyatifi ve sorumluluğu size aittir. Bu tarz üçüncü parti uygulamalarda tüm Instagram bilgilerinize erişme izni sağlamış ve kuralları kabul etmiş oluyorsunuz. Bu nedenle bu uygulamaları kullanmadan önce araştırmanız son derece önemlidir.

Sosyal medya uygulamaları arasında en çok kullanıcıya sahip olan Instagram’da, hesabınızı takip etmeyi bırakan hesapları bu yöntemlerle görebilirsiniz. Instagram takibi bırakanlar için anlattığımız bu yöntemler haricinde eğer takipçi sayınız az ise ve destek almak istiyorsanız, web sitemizden Instagram takipçi satın alabilirsiniz. Web sitemizden gerçek ve Türk takipçiler alarak Instagram hesabınızı güvenli bir şekilde büyütebilirsiniz.

Son Yazılar