İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram son görülmeyle alakalı yenilik

instagram-son-gorulmeyle-alakali-yenilik-34

Instagram' a gelen yeniliklerden biri kullanıcılarını çok sevindirdi. Mesajlar bölümüne son görülme eklendi. Artık kişinin son görüldüğü zamanı görebilirsiniz.

Ünlü resim paylaşma ağı Instagram‘ a gelen bir yenilik bazı kullanıcılarını memnun edebilir. Direct Message’ da yaptığı güncelleme ile artık listenizde olan tüm kişilerin son görülme zamanını görebilirsiniz. Son görülme özelliğinden yararlanmak isterseniz öncelikle güncel sürümlerden birine sahip olmanız gerekiyor. Şirket bu özelliğini geçtiğimiz aylarda yani 2017 sonunda duyurmuş oldu.

 

Şu an ülkemizde ve çoğu ülkeninde içerisinde olduğu deneme süreci devam ediyor. Özellik büyük oranda kullanımı görüntülendi. 

 

Henüz beta aşamasında olmasından dolayı bölge değiştirerek test edilebiliyor.. Kısa süre içerisinde tam oturmuş olacaktır. Mesaj kısmında arkadaşların son görülme durumu yansıdı. Bu yenilik için çoğu kullanıcıdan olumlu yorumlar gelmeye devam ediyor.

Son görülme nereden bakılmakta? Sağ üst kısımta yer alan uçurtma simgesi yani direk message simgesine dokunun. Mesajlar bölümünde hesabınızda bulunan tüm kullanıcıların son görülme zamanlarını görebilirsiniz.

Göremiyorum diyenlerin bakacağı alanlar şöyle:

  • Uygulamanın güncel olduğundan ve cihazın yazılımıyla uyumuna bakınız.
  • Telefonun yeniden başlatılarak test edilmesi sağlanabilir.
  • Önceki uyumlu versiyonlardan bir kaçı ile test edilebilir.
  • Profilinizde bir şeylerin değiştirilmiyor olması testine göre talep oluşturulabilir.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021, 16:58
Son Yazılar