İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram şifre yenileme bağlantısı gelmiyor

instagram-sifre-yenileme-baglantisi-gelmiyor-21

Instagram şifre yenileme bağlantısı e-posta gelmiyor sorunu eskiden beri sık görülmekte. Özellik Hotmail' e gelmiyor ama Gmail' e geldiğini söyleyebiliriz. Burada yapılacaklara bakalım.

 

Instagram şifre sıfırlamada “Şifreni yanileme bağlantısı için hotmail.com adresine gelen e-postayı kontrol et” yazıyor ama bağlantı gelmiyor sorunu sık görülen hataların başını çekmekte. Hesap kilitlendiğinde ve şifre unutulduğunda en çok böyle bir sorun çıkıyor diyebiliriz. 

 

En zor durumlardan biridir böyle bir uyarıyla karşılaşmak. Yıllardır net çözümü olmayan problemlerden biri olan ve bir türlü bağlantı maili gelmiyor diyenlerin sorunu aylarca devam etmiştir. Kullanıcının ya hesaba ulaştırılsın ya hesabın kapatılmasına yardımcı olun şeklinde taleplerle karşılaşıyoruz. Burada en sık yapılacak neler olabilir bunlardan bahsedeceğiz. Şimdiden kesin halledeceksiniz gibi bir iddiamız bulunmuyor.

 

İletişime geçilmeden önce incelenmesi gerekenler şunlardır:

  • Şüpheli bir davranış sergilediyseniz kullanılan cihazdan ve internette işlem yapmayınız.
  • Daha önce kullanmadığınız farklı bir yerden bilgisayarla deneyiniz.
  • Tarayıcıdan giriş yapmaya çalışanlar önce bir sekmeden Twitter.com’ a girilsin ve diğer sekmeden de Hotmail.com’ dan hesabınızı açın. Sonra sosyal hesabınıza giriniz.
  • Hotmail’ i Gmail’ i bağlayarak tekrar sıfırlama bağlantısını gönderiniz. Burada farklı mail panelinden gelen bağlantıya ulaşılabilir.
  • Uygulamadaki yardım merkezini kullanın ve birde tarayıcıyla ilgili iletişim formları üzerinde yardım isteyin. Facebook destek formları da kullanılabilir.

Sonrasında bir yol bulamadıysanız e-posta sağlayıcısıyla görüşmeye çalışınız. Bazen iki tarafta birinde bir engel görülebiliyor. Bir başka sıkıntı ise sosyal hesaba bir yaptırım gelmişse veya tehlike durumu varsa bağlantı gönderilmeyebiliyor. Kimlik doğrulamasından yararlanma gibi çeşitli öneriler çıkabiliyor.

Bunlar yaşananlar ve çoğu kullanıcının yıllardır hesapları açık bir şekilde ama kullanılmıyor durumda diyebiliriz. Ne kapatılıyor ne dönüş yapılıyor.

En sıkıntılı yardım kısmı ve destek ağına sahip olan instagram’ ın uzun zamandır bunla alakalı bir çözüm sunmaması ilginç bir durum diyebiliriz. Şirketin diğer hizmetlerinde daha rahat bir iletişim kanalı var ama bunda sorunlu diyebiliriz. Bizim beğendiğimiz iletişim seçenekleri TikTok uygulamasında var diyebiliriz. Burada da dönüşler çok seyrek olduğundan ara ara şikayetleri görüyoruz.

 


Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 00:54

Son Yazılar