İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

Instagram Şifre Sıfırlama- 2022

instagram-sifre-sifirlama-26
Instagram Şifre Sıfırlama

Instagram Şifre Sıfırlama

Instagram platformu son zamanların en gözde sosyal medya platformu haline gelmiştir. Bir çok kullanıcıyı bünyesinde barındıran Instagram’da Şifre Sıfırlama nasıl yapılır gözden geçirelim.
Instagramda şifre sıfırlamak için şifremi unuttuk kısmından mail veya telefon numaranız yardımıyla şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Telefon ile şifre sıfırlamak için, telefon seçeneğini seçerek hesabınızın telefon numarasını girmelisiniz daha sonra telefon numaranıza gelen doğrulama kodunu belirtilen bölüme girdikten sonra şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz. Mail ile sıfırlama yönteminde ise Instagram hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresini girdikten sonra mail adresinize doğrulama maili gelecektir. Gelen maildeki linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. 
Eğer Instagram hesabınıza giriş sağlayabiliyorsanız ve şifrenizin başkası tarafından da bilindiği düşüncesine kapılıyorsanız profilinizden Ayarlar kısmından Güvenlik seçeneğini seçerek Şifre kısmına girmelisiniz. Daha sonra mevcut şifrenizi ve yeni şifrenizi seçerek şifre sıfırlama işlemini yapabilirsiniz..


Yorum YapSon Yazılar