İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram sfs ne demek ve nasıl yapılır? - Instina.net- TakipMax.com

instagram-sfs-ne-demek-ve-nasil-yapilir-instina-net-52

instagram sfs ne demek

Binlerce takipçi arttırma yöntemi var ama en hızlısı ve en hızlısı hangisi acaba? Eğer instagram sfs ne demek bilmiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bu kelime her yerde karşınıza çıkabilir fakat tek bir anlamı vardır, karşılıklı paylaşım.

  • Instagram sfs ne demek?

Karşılıklı olarak birbirlerinizin profillerini paylaşmanıza tüm sosyal ağlarda aynı isim verilir (sfs). Siz birisiyle anlaşıp veya anlaşmadan onun profilini paylaşıp bu etiketi koymaya Instagram sfs denir.

instagram sfs nasil yapilir

  • Instagram sfs nasıl yapılır?

Sizinle eşit veya yakın sayıda takipçi olan bir profile mesaj atarak karşılıklı profillerinizi paylaşmayı teklif edebilirsiniz. Bu sayede kolayca gerçek ve aktif takipçiler kazanırsınız. Unutmayın sayfanız ne kadar aktif ve büyük olursa kullanıcılar sizinle daha çok sfs yapar.

Sfs türkçe anlamı tam olarak karşılıklı paylaşım demektir. İngilizce de sfs açılımı ise "shoutout for shoutout" olarak karşımıza çıkıyor. Yabancılar genelde "shout out mean" diyerek onların profillerini paylaşmanızı isteyebilir. Eğer yabancılarında takip ettiği bir hesaba sahipseniz bu kelimelerle karşılaşmanız çok normal.

sfs tag nedir

Türkiye için Instagram da sfs

Bu yöntem tamamen takipçi arttırmak içindir. Genelde Türkiye'de çok fazla yapılan bir uygulama olmasa da farklı bir versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Türkiye'de arkadaşlarımızın hesabı çalındığında veya yeni bir hesap açtığında takip etmeleri için onu story olarak sfs yaparız. Tabi bu kelime pek bilinmediği için "takip edin" olarak paylaşırız ve onun takipçi kazanmasını sağlarız. Biz bu kelimeyi kullanmadan da sürekli olarka bir birimizin profillerini paylaşırız. Eğer çok takipçili bir hesabınız varsa size her gün hesabını paylaşması için mesaj atanlar olacaktır.

Kimlerle sfs yapmalıyım?

Dikkat etmeniz gereken bir konu ise kimlerle karşılıklı profil paylaşımı yapmanız gerektiğidir. Sizin aktif ve gerçek takipçileriniz olabilir ama karşınızdaki kişinin de gerçekten kaliteli takipçileri olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer aktif olmayan bir profil ise boşu boşuna ona takipçi kazandırmış olursunuz. Sfs yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise karşıdaki kişinin takipçi sayısının sizinle yakın seviyede olmasıdır. Sizden çok daha az takipçileri olan bir kişiyle karşılıklı profil paylaşımı yapmanızın hiç bir faydası omaz.

Özellikle takipçi artması bazen durmakta oluyor. Kısır bir dönem olarakta adlandırılabilir. Instagram'ın mantığına göre yeterli takipçiyi kazandın bakalım şimdi napıcaksın gibi bir durum diyebiliriz. Bu durumda karşılıklı paylaşım yapmanın çok büyük etkisi olmakta ve profiliniz eski haline gelmektedir.

Bu yazımızda sizlere sfs ne demek ve nasıl yapılacağını konusunda yardımcı olduk. Diğer yazılarımız için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tbt ne demek adlı yazımızı da okuyabilirsiniz

Son Yazılar