İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram sessize alma geliyor

instagram-sessize-alma-geliyor-84

Gelecek güncelleme ile artık istemediğiniz kişilerden gelen bildirimler sessize alınabilecek. Tabi olmuyor hatası çıkabilir. Örnek sessize alma butonu çalışmıyor.

Facebook’ a gelen özellikler yavaş yavaş Instagram’ a gelmekte. Özellikle son yıllarda gerçekten çok önemli güncellemeler aldı. Mesela hikayeler özelliği çok tuttu ve geliştirilmeye haka devam ediliyor. Geçenler de gelen emojilerde anket yeniliği de az da olsa beğeni aldı. Tabi gelen bazı yenilikler geç kalınmış özellikler. Bu geç kalınan bir diğer özellik ise sessize alma. İşte bu özellik içinde yeni bir güncelleme sinyali geldi. Kısa süre içerisinde kullanıcılarına ulaşacak.

 

Instagram’ da beklenen bir güncelleme ile önemli bir özellik kullanıcıları ile buluşacak. Yeni Instagram’ da sessize alma özelliği geliyor.

 

Kullanıcıların artık paylaştıkları, hikayeleri ve takip ettiklerinden gelen bildirimleri sessize alabilecek. Sürekli paylaşım yapan birinden gelen bildirimler rahatsızlık veriyorsa ve takip etmeyi de bırakamıyorsanız bu özellik tam size göre olacak.

Sessize aldığınız hesabı istediğiniz zaman tekrar sessizden çıkarabiliyorsunuz. Bence gayet yerinde bir yenilik. Şu an bu özellik olmadığından genelde instagram bildirimleri kapatarak bu sorunu bu şekilde çözüyoruz. Yeni güncelleme ile artık daha pratik olacak.

Instagram sessize nasıl alınır?

  • Sessize almak istediğiniz kullanıcı profiline gidip üst taraftaki üç noktaya dokunup “sessize al” butonuna dokunun.
  • Sessizden çıkarmak içinde aynı işlemi yapabilirsiniz. iPhone da yukarıdaki adımlarla ve Android içinde aynı olacaktır. 

Instagram sessize alamıyorum sorunu tahmini uygulamasının yeni sürümünü kullanmadığınızdan kaynaklı. Tabi bazı cihazlar uyumlu olmamasından kaynaklı olabiliyor. Yani desteklemiyor ve yardımcı uygulamaların denenmesi gerekebilir. Bazı kullanıcılarda ise sistemsel sorunlardan dolayı oluşmayabilir. Daha önceki bazı yeniliklerde bu yaşandı.

Karşılaşanlar detaylı olarak yorum ile bize ulaşabilir. Detaydan kastımız alınan hata veya sorun. Örnek sessize alma butonu çalışmıyor gibi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2021, 20:3

Son Yazılar