İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram reklamları şikayet etme

instagram-reklamlari-sikayet-etme-77

Instagram ve Facebook' ta yayınlanan reklamları şikayet etmek için özel şikayet formu bulunmakta. Bu adresle uygunsuz reklam, dolandırıcılık, yanlış ürün, aldatıcı reklam ve müşteri hizmet şikayetinde bulunabilirsiniz.

Son yıllarda hızla büyüyen sosyal medya ağları iletişimin yanı sıra ticaretinde önemli noktası olmayı başardı. Eski den Facebook ve Instagram gibi sitelerde pek reklam görünmezken şimdi reklamdan geçilmiyor. Sponsorlu reklamlar hem metin hemde video şeklinde yayınlanmakta. Bazı reklamlar sanki normal de birinin paylaşımı gibi görünerek sayfa beğenisi ya da paylaşım beğenisini sağlayabiliyor.

 

Dünyanın en büyük sosyal ağlarında yayınlanan reklamlar büyük kitlelere ulaşmayı sağlayabiliyor. Bundan dolayı iyi niyetli insanlarla karşılaştığımız gibi kötü niyetli insanlarda çok olmakta.

 

Facebook ve Instagram’ da karşımıza çıkan bazı reklamlar satış odaklı olabiliyor. Bu satış firma, şirket ya da bireylerin sattığı ürünü sanki Facebook güvencesinde gibi algılanabiliyor. Pek yanlışta değil. Ürün hakkında kullanıcı Facebook / Instagram’ a haklı nedenle şikayette bulunursa satıcı gerekli yaptırımlar la karşılaşılabiliyor. Bazı reklamlarda özellike cinsel reklamlar kullanıcıları büyük oranda rahatsız ediyor. İşte bu gibi durumlarda şikayette bulunabileceğiniz adresi aşağıda paylaştık. www.andronova.net

Instagram ve Facebook reklamları şikayet etme

Reklam şikayet adresi: Facebook.com/help/contact/515911031928035

Başvuru sonuçsuz kalırsa yasal haklarınızı arayabilirsiniz. Destek içinde önerilen Teknoloji Hattını arayabilirsiniz. 
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2017, 00:43

Son Yazılar