İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Reklamları Ne Kadar?

instagram-reklamlari-ne-kadar-83

Instagram sayfanızı işletme hesabına çevirerek daha fazla satış yapabilirsiniz. Bunun için elbette bazı Instagram özelliklerine ve reklam desteğine ihtiyacınız olacak. Hiçbir ürün durduğu yerde insanlar tarafından tanınmıyor. Görsel olarak eski dönemde kullanılan yazılı, basılı ve görsel medya araçları yerine sosyal medya araçları kullanılıyor. Reklam bütçesi için ayıracağınız maliyet minimuma inerken, tanına bilirlik maksimum düzeye çıkıyor. Artık reklam için çok fazla zamana ve bütçeye ihtiyacınız yok. Peki, reklamları ne kadar?

İçindekile

Instagram Reklamları Nasıl Verilir?

Instagram sayfanızı özel ya da işletmeniz için kullanabilirsiniz. Kişisel bir videonuzun reklamını yapmak isteyeceğiniz gibi, sanat galerinize ait fotoğrafların da daha fazla kitleye ulaşmasını reklamlar ile sağlayabilirsiniz. Birçok kullanıcı reklam konusunda yüksek bütçeler olacağı düşüncesine sahiptir. Kullanıcılar deneyimlediğinde ne denli uygun bütçelere devasa reklam verdiğini anlayabilirler.

Instagram reklamı vermek için yapmanız gereken;

  • Instagram hesabına sahip olmanız
  • Reklam yapmak istediğiniz video ya da görsel linkini kopyalamanız
  • Ayarlar bölümünden reklam ayarlarına gelmeniz
  • Reklam ayarlarından belirlediğiniz kriterleri seçmeniz
  • Reklam vermek istediğiniz linki yapıştırmanız
  • Reklam bütçenizi ve günü belirleyerek onaylamanız

Dilediğinizde reklamınızı yenileyebilir, geri dönüş performansına göre diğer paylaşımlarınız için reklam verebilirsiniz. Kısa sürede takipçi, beğeni ve yorum artışı yaşanan reklamlarınızın Keşfet bölümüne eklenmesi kısa sürede oluyor. Küçük bir reklamın kısa sürede nasıl çığ gibi büyüdüğünü gözlemleyeceksiniz.

Instagram Reklam Kriterleri

Instagram reklamı vermek için firma araştırmanız, fiyat teklifi almanız, bütçe ve tanıtım süresi gibi kriterleri belirlemeniz gerekmiyor. Tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap bulacak ve reklamın geri dönüşünü hemen almaya başlayacaksınız.

Instagram Reklam Ayarlarında

Instagram reklam ayarları kısmından yapacağınız bazı işlemler yer alıyor. Reklam merkezinden reklam tercihlerinizi belirleyebilir, reklam konularını inceleyebilirsiniz. Vermiş olduğunuz reklamların hareketlerini gözlemleyerek diğer reklamlarınız için yol haritası seçebilirsiniz. Reklamlar hakkında genel bilgileri okuyarak yapmanız gerekenler hakkında profesyonel destek alabilirsiniz. Üstelik hiçbir danışmanlık ücreti ödemeden, zaman kaybetmeden ve anında dönüşümlü olarak bir hizmet almış olacaksınız.

 

Sponsor Reklam Nedir?

Paylaşımlarda her an karşınıza çıkan birçok reklam bulunuyor. İlk kez gördüğünüz ve gönderi altında bulunan sponsorlu reklam ibaresi, reklam veren işletme ya da kişi hesapları tarafından uygulandığını gösterir. Baktığınızda kısa sürede nasıl etkileşim aldıkları gözlemlenir. Bazen işletme hesabında yer alan bir ürün bazen de bir hizmet tanıtımı ile karşılaşabilirsiniz. Instagram’ın kullanım amaçları oldukça fazladır. Müzisyen, sanatçı, kişisel kullanım ya da farklı sektörlerden kullanıcılar tarafından farklı reklamlar yapılabiliyor. Burada yer alan ortam hedef ve amaç sayfanın tanınmasıdır.

Instagram Reklam Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Instagram’da yer alan size ait birçok gönderiye reklam verilebiliyor. Fotoğraf, video, ürün, hizmet, indirim ya da kampanya gibi birçok duyuru ya da görülmesini istediğiniz paylaşım olabilir. Elbette reklam verirken bazı detayları gözden kaçırmamalısınız. Bazen reklam verir, bütçeyi ve günü belirler ancak bir kişiyi dahi sayfanızda göremezsiniz. Bu olumsuz durum genelde tüm ilk kullanıcıların yaşadığı sorundur.

Herkese açık olmayan bir hesap ancak takipçilerinden ibarettir. Reklamın amacı ise yeni kitleyi hesabınıza çekmek, takipçi kazanmaktır. O halde ayarlar kısmından gizlilik bölümüne gelerek herkese görünür hale getirmelisiniz. Hesabınızı açık olarak yayımladığınızda kriter ve bütçeye göre daha fazla kişiye ulaşırsınız. Bütçenizi belirlediğinizde Instagram bütçenizi gün ve kişi sayısına göre düzenler. Daha fazla kişiye ulaşmak adına ilk etapta düşük bütçe ile başlayarak kazandığınız takipçilere yeni reklamlarla kullanıcı kazandırabilirsiniz. Her reklam sayfanızın geleceğidir.

instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi instagram takipçi
Son Yazılar