İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram reklam çıkmıyor görünmüyor sorunu

instagram-reklam-cikmiyor-gorunmuyor-sorunu-26

Instagram reklam nasıl oluşturulur ya da reklam oluştururken hata alıyorum reklamlarım görüntülenmiyor diyenler oluyor. Bunun olasılıklarını sizin için araştırdık.

Instagram reklamlarını nerede oluşturabilirim ve Instagram reklam yayınlamak için Instagram hesabımın olması gerekir mi gibi soruların yanına birde reklamlarım görünmüyor eklendi. Reklamı yayınlandım çıkmıyor sorun değilde belki robotların reklamı algılaması ve ona göre yayın akışını oluşturması gerekebilir.

 

Instagram sayfasında reklam verme işleminde Facebook şartı bulunuyor. Kısaca bu sistemi kullanılıyor ve bağlantı yapılarak panele ulaşılıyor. Resmi sitenizin veya mağazanızın reklamını yapmanız için güvenilir hesap olması şartı aranabiliyor. Yani durdurulan hesaplarda doğrulanması istenilebiliyor. 

Instagram reklam vermeden önce

Instagram’ da ve Facebook’ ta takipçileri artırmak ve hesap / sayfa güçlendirmek için en iyi yol, Instagram kullanıcılarının akışlarında görmeyi istedikleri kaliteli ve markayı öne çıkaran içeriklerin oluşturulması. Eğer güçlü içerik oluşturursanız, gönderilerinizde ilgi çekici içeriklerin ön plana çıkaran bir algoritma kullanan “Keşfet” sekmesinde yer alan gönderleri beğenen kişileri, takip eden kişileri ve haberler sekmesinde yer alacağı için, sizi takip etmeyenlerinde sayfanızı incelemeleri olasılığı artacaktır.

Instagram’ ı kulanarak, işiniz ve pazarlamalarınızı artık gündelik iş olarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak: Instagram’ da mağazanızı veya mağazalarınızı gösteren bir aviş paylaşın. Aynı zamanda yarışma düzenleyin. Resmi web sitenizde bu paylaşıma yer verin ve etkileşimi güçlendirin. Instagram iletişim için Instagram müşteri hizmetleri haberimizi inceleyebilirsiniz.

Reklam başvurusunda bulunmak için:

  • Instagram reklam vermek için “www.facebook.com/adsmanager” girin
  • Yeni reklam oluşturmadan “Hızlı oluşturma akışına geç” tıklayın
  • Kampanya adını, satın alma türünü ve kampanya amacını belirleyin    

Reklam yayınlamaya çalıştığınızda “Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir şeklinde bir hata aldıysanız, aşağıda ilişkili haberler bölümünde yer alan “Kapatılan reklam hesabını açmak” konusuna bakabilirsiniz.

Son Yazılar