İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Reels nasıl kullanılır iPhone kullanımı

instagram-reels-nasil-kullanilir-iphone-kullanimi-88

Instagram Reels nasıl kullanılır iPhone telefonda test edip ekran görüntülerini sizlerle paylaştık. Artı video paylaşımında hangi bölümden yapıldığını gösterdik.

 

Instagram’ dan geçtiğimiz ayda tanıtımı yapılan Reels özelliği Türkiye dahil çok sayıda ülkede kullanıma açıldı. Şu an için 50′ yi geçen ülkede açıldığı yönünde paylaşım yer almakta. Rakibi Tik Tok’ tan esinlenen instagram’ ın bu uygulamanın bu aralar başı dertte olmasından yararlanarak apar topar bu yeniliği aktif etti. Arada çıkan boşluğu kullanan şirketin çok sayıda iyileştirmeleri olacağı bekleniyor.

 

Tik Tok’ u ABD ve bir kaç ülke ile başının dertte olduğunu bilmeyen yok. İş böyle olunca instagram önemli bir pay kapmak için Reels adlı özelliği çıkardı. Özellikle Amerika Başkan’ ı tarafından tehdit edilen uygulama zorunlu satışı ile gündemde. Özgür sosyal medya kavramınız savunanların yurt dışında ne kadar özgürlük sunulduğunu görmesi için önemli bir örnek diyebiliriz.

içeriğimize bakmalarını önermekteyiz.

 

 

  • Sağ kamera simgesine dokunulacak. Bu seçeneğin çıkması için ilk bölümde çıkan paylaşımlardan birine girmeniz gerekiyor.

 

  • Video çekim botuna bastığınızda 15 saniye zaman çizelgesi yukırda açılacak ve dolana kadar çekim yapabilirsiniz. Bu 10 saniye olur veya 12 saniye fark etmez. Bittiğinde ileri botununa dokunulacak. 
  • Hazır sunulan fonksiyonların kullanılmasını öneririz. Görüntü düzenlemesi, ses ekleme ve dahasını inceleyebilirsiniz.

 


Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2021, 01:48

Son Yazılar