İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Reels Anket Özelliği Nedir Nasıl Kullanılır

instagram-reels-anket-ozelligi-4

Instagram yeni bir özellik daha ekledi! Instagram Reels anket özelliği sayesinde paylaştığınız Reels videolarınıza olumlu etkisi olacaktır. Etkileşimleri Instagram Reels anket özelliği ile artıralım!

Yenilikler eş zamanlı olarak tüm hesaplara gelmemektedir. Size henüz gelmemiş olabilir. Günden güne tüm hesaplarda işlevli hale gelecektir. Beklemede kalın ????

son zamanlarda bizlere oldukça fazla yenilikler sunmaktadır. Şimdi sizlere son sunduğu özellik olan Instagram Reels anket özelliğini tanıtıcam.

Instagram Anket Özelliği Nedir?

Anket özelliği sayesinde story paylaşacağınız fotoğraf veya videoya anket çıkartması ekleyin. Takipçilerinizi sorduğunuz sorular ile oylayın. Oylamanın sonucunda çeşitli istatistikler de elde edebilirsiniz. Bu istatistikler yalnızca hangi cevabın daha çok oy aldığını göstermemektedir.
Ayrıyeten şunları da göstermektedir:
  • Hikayeyi kimlerin görüntülediği
  • Kimlerin oy kullandığı
  • Toplam kullanılan oy sayısı
  • Oyların cevaplara göre dağılımı

Markalar bu anketler sayesinde takipçileri ile kolaylıkla etkileşime geçmektedir. Sordukları sorularla kullanıcıları, markalarının karar alma sürecine dahil ederler. Bu anketler sayesinde markalar müşteri memnuniyetini rahatlıklar ölçebilmektedirler.

Instagram Reels Anket Özelliği Nedir?

Instagram, Reels videoları özelliği üzerinde geliştirmeler yaptı. Instagram Reels videolarına eklentiler koyma zamanını başlattı.
 
Teknolojiye yön veren Meta’ya bağlı Instagram, yeni bir özelliği kullanıcılarının hizmetine sundu. Test aşamasındaki özellik kullanıcılarla buluşmayı bekliyordu. Beklenen oldu! Instagram’ın verdiği bilgiye göre artık kullanıcılar Reels videolarına sticker, anket, gif vb. ekleyebilecekler.
 
Instagram, bir süredir Reels kullanım oranını maksimum seviyeye getirmeyi hedeflemektedir. İçerik üreticilerine önemli miktarda para teklif etmeyi planlamaktadırlar. Reels’in kullanım kapsamını da genişletme konusunda adımlar atmaktadır.

Instagram Reels Anket Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram Reels Anket özelliği şu şekilde kullanılmaktadır;

  1. Öncelikle bir Reels oluşturun.
  2. Sağ üst köşede bulunan simgesine dokunun.
  3. Bu bölümde “Anket, Test, Gıf vb.” özellikleri ekleyebilirsiniz.

Sizler için görsel halini de paylaştım. İnceleyebilirsiniz.

 

 

Sonuç

Instagram Reels anket özelliği konusunda bilgilerimi sizlerle paylaştım. Bu özelliği kullanarak etkileşimlerinizi artırabilirsiniz. Instagram bu yeni özellikler sayesinde etkileşimimizi artırmak konusunda bizlere destek oluyor. Bu özellikleri mutlaka kullanın.

 

Instagram Reels Hizmetleriniz Var mıdır?

Evet, hizmetlerimiz arasında Instagram Reels bulunmaktadır. Güvenli alışveriş için bize ulaşabilirsiniz. Link için:
Son Yazılar