İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram paylaşımın ne kadar sevildiği testi

instagram-paylasimin-ne-kadar-sevildigi-testi-45

Instagram, kullanıcıların fotoğraflarda yaptığı benzer sayımın gizlemeye çalışıyor. Bir yayının kaç kişi tarafından sevildiğini ve hoşlandığı görülebilir.

 

Instagram, fotoğraflarda bulunan benzer sayıların gizlemesini düşünüyor. Doğal sonucu izleyicilerin tek bir yayının kaç kişinin tarafından sevdiğini görmemekte.

 

Kullanıcılarına açık şekilde gizlenen ve yayınlanmayan özelliği bugün, Wong’ un tespit etmesiyle takipçileriyle paylaştı. Testte takipçiler paylaştığınıza odaklanma ve ne kadar fazla hoşlandığını belirtmekte. Fotoğrafda beğeni sayısının ve bazı detaylara ulaşılması sağlanabilir.

 

Instagram tarafından açıklamaya göre bu şekilde bir testin olmadığı yönünde. Bu şekilde bir testin olmadığını ama üzerimizdeki baskıyı azaltmada bazı yol arayışlarının denendiği söylenmekte.

İngiltere’ de S.chat ve instagram’ da kullanıcıyı paylaşıma teşvikte bulunmak için beğeniler ve bazı özelliklerin kapatılmasının önerildiği belirtiliyor. Aç kapa özelliğinin olması seçenek olarak gündemde. Bu konuda yasal olarak gençler için bilgi güvenliği nedeniyle yasaklanması gerektiği vurgulandı.

Yenilikler bazen moral bozucu hale dönüşebilir. Kullanıcılarını yayınlanan içeriklerin yayınlanmasına teşvik edilebilir bir değişimden söz edebiliriz. Birde otomatik içerik paylaşımından söz edeilebilir.

 


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 01:48

Son Yazılar