İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram müzik bulunduğun bölgede kullanılamıyor ne demek

instagram-muzik-bulundugun-bolgede-kullanilamiyor-ne-demek-65

Instagram müzik bulunduğun bölgede kullanılamıyor bir sorun olmadığını belirtelim. Henüz ülkemize açılmayan bu özellik yakında Türk kullanıcılarına açılacak.

 

Instagram müzik özelliği bulunduğun bölgede kullanılamıyor şeklinde bir uyarı ile karşılaşabilirsiniz. Yeniliğin kısıtlı şekilde yayınlandığını ve Türkiye kullanıcıları için henüz kullanıma açılmadığını belirtelim. Lakin son gelişmelere göre çok kısa ama kısa bir zamanda açılacak.

 

Hikayelere müzik ekleme özelliği için çoğu kullanıcı merak etmekte. Arka planda istenilan müziğin çalmasını sağlayan bu yenilik şirketin önemli bir hamlesi olarak görülüyor.

için yapılabilecek adımları sizlere sunduk. Tabi yayınlandıktan sonra eğer sorun çıkarsa işinize yarayacağını düşünmekteyiz.

 

Instagram bulunduğun bölgede kullanılamıyor gibi bir uyarının ekrana gelmesi için çok sayıda sitede çözüm yazıları yer alıyor. Yakında bunlara gerek kalmayacağını belirtelim. Bazı işlemlerde hesap banlanması, hesabın askıya alınması veya kısıtlanması gibi sıkıntıları doğurduğuyla karşılaşıyoruz. 

İşlemleri yapmadan önce risk’ e atabileceğiniz bir hesabınızda işlemleri denemenizi önermekteyiz. Tabi ısrarla denemek istiyorsanız bu özelliği o zaman ikinci önemsiz bir hesapla test edilebilir.

Şunlara dikkat edelim;

  1. Fake bir sayfayla hesabınızı çalabilirler.
  2. Önerilen yöntem sizi geçici kilitlenme ve hesap doğrulanmasına götürebilir.
  3. Profili incelemeye düşürebilir.
  4. Kalıcı veya geçici kapatmaya götürebilir.

Çoğu sitede VPN üzerinden kullanılması önerilmekte. Ama unutmadan kullandığınız VPN’ in müzik özelliğini desteklediği ülkelerden biri üzerinden internete çıkışınızı sağlaması gerekiyor.

 

 

Son Yazılar