İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram kaydol İnstagram giriş yap

instagram-kaydol-instagram-giris-yap-28

Instagram ağında hesap oluşturmak adına kullanıcıların bazen kullandığı bilgileri kafadan atıp sonra oturum açmama sıkıntılarında ise yardım almaya çalışıyor.

Bilgisayardan Instagram.com sitesine giriniz. Aşağıdaki ekran gelecek ve hesap açmak için e-posta ya da telefon numarasını yazmanız gerekiyor. İstersenizde Facebook kullanılarak bağlama yöntemiyle kullanım yapılabilir. Kullanıcı adı daha önce alınmamış bir hesap adı belirleyeceksiniz. Sonra şifre ve kaydol butonuna tıklayınız.

 
 

Instagram kaydol

Kayıt olurken kullandığınız mail veya numarayı açtıktan sonra kapatırsanız herhangi bir aksilikte hesapla olan bağınız kesilir. Bundan dolayı her zaman alternatif bir yöntem ekleyiniz.

Kayıt olamıyorsum farklı cihaz, bilgisayar ve kural dışı yapılan işlemler içinde farklı bağlantı yerleri kullanılması gerekebilir. Yasaklananlar kısmi veya kalıcı bir engel uygulanır.

Bazı hesaplarda ekli sosyal ağ hesabını kapattığında giriş sırasında zorluk çektiği görülüyor. Bu durumda kullanıcı bilgilerini kullanrak giriş yapmaya çalışınız. Aynı zamanda parola sıfırlama adımlarını uygulayınız. SMS doğrulamasını eklemeniz ek güvenlik sunacaktır. Bu güvenliği açtığınızda farklı bir cihaz veya bilgisayardan instagram hesabınıza giriş yapıldığında telefona doğrulama kodu gidecek. Bu kodla hesabınıza giriş yapılabilecek.
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 16:2

Son Yazılar