İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram İçin Takipçi Analizi

instagram-icin-takipci-analizi-8

hesabınızda mevcut ya da gelecek takipçilerin sizlerle yola devam edip etmediklerini görebilirsiniz. En yeni özellikler arasında yer alan Instagram takipçi analizi ile kısa sürede takibi bırakan, organik takipçiler ya da yeni takipçileri tespit ederek yol haritanızı çizebilirsiniz. Sosyal medya platformlarının en önemli organı elbette takipçi bölümüdür.

Takipçilerin fazla olması, hesabınıza gelen beğenilerin ve yorumların kaderini belirler. Bazı dönemlerde takipçilerinizin hangilerinin sizleri takip etmeyi bıraktığını görmeyebilirsiniz. Bu durumda siz de takipten çıkmak isteyebilirsiniz. Bunu öğrenmenin en kolay yolu Instagram için takipçi analizi diyebiliriz.

İçindekiler

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Instagram Organik Takipçi Nedir?

Organik takipçi Instagram kullanıcılarının en verim alacağı kişilerdir. Gerçek olan organik kullanıcılardan verimli sonuçlar alınır. Beğeni, yorum, hikâye görüntüleme hatta gerçek müşteri olarak nitelendirilen organik kullanıcılar her Instagram kullanıcılarının hayalidir. Organik takipçiye sahip olmak aynı zamanda o kullanıcının listesinde yer alan organik kişilerden de yararlanmak anlamına gelir. Takipçi satın alırken organik takipçilere kısa sürede ulaşıyor olmanız oldukça avantajlıdır.

Instagram Organik Takipçiler Nasıl Analiz Edilir?

Instagram hesabınızda bulunan binlerce hatta milyonlarca takipçi arasında organik ya da bot hesapların ayrımını yapmak oldukça zor olabilir. Bu nedenle takipçi satın alırken, dilediğiniz takipçi analiz hizmetinden de yararlanmanız mümkündür. Organik takipçiler dışında kalan hesapları silebilir, sadece sayı olarak katkısını kullanabilirsiniz.

Instagram İçin Takipçi Analizi

Instagram Takipçi Analizinin Faydaları

Instagram takipçi analizi ile daha fazla takipçi satın alma kararı verebilirsiniz. Takipçilerinizin hedef kitlesini değiştirebilir ve dilediğiniz kitle için harekete geçebilirsiniz.

Takipçi analizi sayesinde;

  • Organik hesapları görüntüleyebilir
  • Bot hesapları tespit edebilir
  • Takipten çıkanları tespit edebilir
  • Yeni takipçilerinizi görebilirsiniz

Tüm bu hizmetler dâhilinde milyonlara ulaşarak, hesabınıza destek sağlayacaksınız. Dilediğiniz platform üzerinden paylaşım yaparak sayfanızı tanıtmanız mümkün olur.

Neden Takipçi Analizi Gereklidir?

Takipçi analizi, web sitesinde olduğu gibi yapmanız gereken eksik yönleri görmenizi sağlar. Birçok dijital platformda kullandığınız hesapların sizlere ne derece yansıdığını görmek istersiniz. Faydalarını, karlılığını, daha fazla verimliliğini görerek sosyal medya hesaplarınız arasında kullanım etkinliği sağlayabilirsiniz. Reklam vererek ve takipçi satın alarak tüm paylaşımlarınızı Keşfet kısmına taşıyarak, dünyaya hitap edebilirsiniz.

Takipçi Analizi Fiyatları

Takipçi analizi yaptırmadan önce takipçilerinizin olması gerektiğini unutmayın. İlk işiniz hesabınıza takipçi kazandırmaktır. Bunun için çok fazla süre beklemenize, para harcamanıza ya da stres yapmanıza gerek yok. Ürün, kişisel ya da hizmet paylaşımlarınızı yapmadan önce, dilediğiniz sayıda paketlerle takipçi satın almanız gerekir. Kısa sürede takipçilerin hesabınıza yüklendiğini göreceksiniz.

Takipçilerin sayfanızı ziyaret etmesi, beğenmesi, paylaşım altına yorum yapması analiz olarak en iyi seviyeye gelmenizi sağlar. İstatistik ile görüntülenme sayınızı artırabilirsiniz. Hikâyenize yapacağınız paylaşımların görüntülenmesi ve daha çok kişinin sayfanıza giriş yapması için hesap ayarlarınızı herkese açık yapmalısınız.

Bu durumda diğer bir yol ise takipçi satın aldıktan sonra tek tek ürün ya da video içeriklerinizi paylaşmanızdır. Instagram üzerinden ister fotoğraf ister video paylaşımı yapabilirsiniz. Özel çekiliş ve kampanyalar yaparak hikâyenize yerleştirdiğinizde, satın aldığınız takipçiler tarafından takip edilmeye devam edersiniz. Elbette takipçilerin sonsuza dek sayfanızda kalması mümkün olmayabilir.

Bunu da kaybettiğiniz takipçileri tespit ederek belirleyeceksiniz. Hangi paylaşımınız sonrası takipçi kaybı ya da yeni takipçi girişi var ise gözünüzden hiçbir şey kaçmayacak. Kontrol sizin elinizde olurken, yeni takipçilerinize ek olarak daha fazla takipçi satın almak isteyeceksiniz. En uygun takipçi paket fiyatlarından yararlanarak ücretsiz takipçi analizinden yararlanmanız mümkündür. Yeni başlayanlar için takipçi satın alma yöntemlerinden dilediğiniz sayıyı ve paketi tercih edebilirsiniz.

Son Yazılar