İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram için savcılığa suç duyurusunda bulunma

instagram-icin-savciliga-suc-duyurusunda-bulunma-4

Verilen bağlantılardan yanıt alamıyorsanız savcılığa şikayet edilmesi için dilekçe vermeniz gerekiyor. Net olmasa da olumlu dönüş olması mümkün.

Instagram, eskiden sadece fotoğraf paylaşımı yapılan bir ağken şimdilerde video paylaşımı, canlı yayın ve çok sayıda yeniliklerle önemli sosyal ağlardan biri oldu. Tabi ne kadar büyürse o denli sorunları da büyümekte. Bunlardan biri kullanıcıları başka kullanıcılara olan saygısızlıkları, tehditleri veya dolandırıcılık durumları. Yazıda şikayet etmek için başvuru URL bağlantısıyla detaylarını paylaştık.

 

Şirket ilk zamanlarda bu ağın istediği başarıyı sağlayamadı. Ama daha sonralarında büyük bir çıkış yakaladı. Şu ana kadar başarılı olmasa da hatırı sayılır bir kullanıcı sayısına sahip. İşte bu büyümenin yanında bazı sorunları getirdiği malum. Örnek özel hayatı gözler önüne serme durumu. Ünlüsünden tutun ünsüzüne kadar çoğu kullanıcıyı etkiliyor. Özellikle çalınan hesapta istemediğiniz görüntülerin paylaşılması büyük bir utanca neden olabiliyor. 

Instagram için savcılığa suç duyurusunda bulunma

Verilen adreslerin zamanla değiştirilmesi sonucu bulunamadı hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda ağın yardım alanında araştırma yapmanızı öneriyoruz. Facebook içinde kullanılan bağlantılarında talep göndermek için bu ağda kullanıldığını söyleyelim.

Son Yazılar