İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Hizmetleri ve Almanız Gereken Paketler - Güvenli Markalaşma

instagram-hizmetleri-ve-almaniz-gereken-paketler-guvenli-markalasma-3

Instagram hizmetleri sunan bir çok firma olması ve fiyatların her yerde farklı olması müşterilerin çoğu zaman kafasını karıştırmaktadır. Hangi hizmeti hangi durumlarda seçmeniz gerektiğini sizlere açıklıyacağız.

instagram hizmetleri

Büyük hedefler ve markalaşma

Eğer Instagram'dan en büyük potansiyeli yakalamak istiyorsanız markalaşma ve marka bilinirliği çok önemlidir. Doğru bir yönetim ile aslında bu çok basit bir işlem. Çoğu zaman yanlış yönlendirmeler yüzünden doğru sonuca ulaşamamış olabilirsiniz fakat bu yazı sonunda artık hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz. 

1) Instagram paylaşımları

Öncelikle butik veya diğer ürün satıcılarının yaptığı en büyük hata çok fazla paylaşım yapmalarıdır. Sürekli paylaşım yapmanız sizin mevcut takipçilerinizi bile kaybetmenizi sağlayabilir. Sürekli paylaşım yapmak yerine birden fazla ürünü tek gönderi de paylaşın ve bu gönderi için yüksek beğeni satın alın. Yüksek beğeni sayısı aldıktan sonra eğer gönderide yorumlar olmazsa bu güven sarsacaktır bu nedenle ek olarak yorumda almalısınız. Daha az paylaşım yaptığınız da bu Instagram hizmetlerini almak daha düşük maliyetli olacaktır. 

Dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise asla inandırıcılığınızı kaybetmemeniz gerektiğidir. Aldığınız takipçiler ve beğeniler orantılı ek olarakta yorumlarınız bunlara eşlik etmelidir. Bu hizmetleri satın alırken maliyetleri nasıl düşürüceğinizi araştırmalısınız. Unutmayın inandırıcılık her alanda devam etmelidir. Hiç aktif olmayan bir hesabınız olsa bile fenomenler gibi hikaye paylaşımları yapmaya devam etmelisiniz. 

Gerçek ve kaliteli beğeni hizmeti >> Instagram beğeni satın alma

2) Instagram hizmetleri satın almak

Instagram hizmetleri satın alırken çoğu marka Türk ve gerçek takipçi almak için çabalamakta aslında araştırmaya bu şekilde yaklaşmak yanlış. Gerçek ve türk yerine kalıcı Instagram takipçi satın almalısınız. Genel olarak Instagram takipçi hizmetlerinde en büyük sorun takipçilerin daha sonra kaybolmasıdır. Bu nedenle ilk olarak kalıcı ve garantili takipçi satın almanızı tavsiye ediyoruz.

instagram gerçek takipçi alma

Yüksek kaliteli ve Türk takipçi alma >> Kaliteli Instagram Gerçek Takipçi Nasıl Alınır?

Bot takipçi satın almaktan korkmayın. Gerçek takipçiler sizden alışveriş yapmayacaklar eğer böyle bir şey olsaydı zaten takipçi satan kişiler ürün satardı ama ben hiç takipçi satışı yapan ve aynı zamanda her hangi bir ürün satan birisini görmedim.  Bu nedenle Instagram'da ürün satışı yapan sayfaların ne kadar çok takipçisi olursa müşteri potansiyeli o kadar artacaktır. Zira sizin rakipleriniz sizden çok önce bu takipçi işine yatırım yaptılar ve bu nedenle artık müşteriler önce takipçi sayısına bakmakta. Markalaşma ve marka değerini korumak için düzenli olarak takipçi satın almalısınız. Bu aşamayı uygulamaya karar verdiyseniz üçüncü aşamayı mutlaka okuyun.

Kalıcı takipçi satın alma rehberi >> Instagram düşmeyen takipçi satın al

3) Takipçi satın aldıktan sonraki adım "tanıtım"

Evet, takipçi sayımızı düzenli olarak arttırıyoruz ve artık hatrı sayılı bir rakama ulaştıysak sırada sayfayı gerçek anlamda aktif etmeye geldi. 

Reklam konusunda çalışma yapmalısınız. Instagram sponsorlu reklamlarını günlük 10-20₺ dahi olsa düzenli olarak en çok satan ürünlerinizi tanıtım yapmalısınız. 

Sayfa nasıl aktifleşir? Düzenli reklam vermeniz sayfanıza giren kişi sayısını arttıracaktır. Bunun Instagram'da keşfete düşmek için çok faydası olacaktır. Ardından ise yapmamız gereken viral reklam. Instagram'da ünlü kişilerin sizin hesabınızdan bahsetmesini ve etiketlemesini sağlayın. Dikkat komedi hesaplarından bahsetmiyorum daha çok kaliteli takipçisi olan fenomenleri tercih ederseniz paranızın karşılığını alırsınız. 

4) Doğru hesaplara reklam verme

Danışmanlık yaparken bir çok şikayet ile karşılaştık ve genel olarak bu şikayet reklamlarım işe yaramıyor konusuydu. Evet bu doğru çoğu fenomen sanılan profil aslında bot ile şişirilmiş hesaplardır. Dikkat etmeniz gereken şey takipçi sayısından çok takipçilerin profile olan bağlılığıdır. Bazı kişiler meraktan takip edilir bazıları ise sevildiği için. Merak nedeniyle yüksek takipçilere ulaşan kişilerde reklamın hiç bir faydası yoktur. Bunu anlamak için yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Bazen yorumlarda sadece nefret kusulduğunu ve dalga geçildiğini görebilirsiniz.

Takipçi ve beğeni satın almak hesabıma zarar verir mi?

Genel olarak bu konuda çok fazla yanlış bilgi mevcut sebebi ise bazı firmalar kendi müşterilerini kandırma amaçlı yanlış bilgiler vermektedir. Reklam ve danışmanlık sunan firmalar takipçi almanın zararlı olacağını söyler zira takipçi alan kişiler asla danışman ve reklam şirketlerine ihtiyaç duymazlar. Tıpkı Instagram'da takipçi satın alınmaması istemesi gibi. Zira takipçi satın alanlar Instagram'da reklam verme ihtiyacı duymazlar. 

Takipçi satın almanın neden zararı olamaz?

Çünkü takipçi aldığınız da sizden şifre asla istenmez. Şifresiz olarak yapılan bir işlemde Instagram size asla yaptırım uygulayamaz. Instagram'ın yasal olarak asla takipçi ve beğeni satın alanlara yaptırım uygulama hakkı yoktur. Bu nedenle güvenli olarak takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz. 

Nasıl sipariş verebilirim?

Instina ile sipariş vermek çok kolay. Sitemizde sayfanın en üstüne çıktığınıda bir çok kategori karşınıza çıkacaktır. Bu kategorilerden birini seçtiğiniz de karşınıza paketler çıkacaktır. Paketler içerisinde size uygun olanı seçerek ödeme kısmına geçersiniz. Gerekli bilgileri doldurup ödeme yaptıktan sonra siparişiniz hemen işleme alınır.

Son Yazılar