İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram hikayeler son silinenler kısmı

instagram-hikayeler-son-silinenler-kismi-5

Yeni özellik geliyor ve Instagram hikayeler son silinenler klasörü çıkmıyor veya görünmüyor diyenlere şimdiden yapacaklarını söyleyeceğiz.

 

Instagram yine bir yenilikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. En son çıkardığı Reels özelliği büyük ses getirdi ve şimdide silinen hikayeler son silinenler şeklinde bir bölümde toplanacak. Bu yenilik iPhone’ dan etkilenerek hazırlandığını söyleyelim. 

 

Yayınlanan hikayenin silinmesini istemeyenler profile ekleyerek bu şekilde kullanabiliyor. Ama silinmesini istemeyenler için son silinenler klasörü şeklide bir çalışma hazırlanıyor. Paylaşılanlar 24 saat dolduğunda siliniyor ama yeni düzenlemeyle ilgili klasöre eklenecek. Bu yerde 30 gün kadar durabilecek ve sonrasında otomatik silinecek. Tabi artı bir seçenek eklenmezse tahmini böyle olacak.

 

Uygulama ayarlarına eklenmesi beklenen klasör son silinenler çıkmıyor sorunu yaşayanlar için güncel sürüm ve cihaz sürüm uyumluluğu şartı getirilebilir.

Son silinenler çıkmıyor ise;

  • Güncel sürüm kontrolü yapınız.
  • Çıktıktan sonra bir kaç güncelleme geldiyse eski sürümlerle deneyin.
  • Profil kısmındaki gerekli alanlarda değişim yapılabiliyor mu kontrol ediniz. Bir problem varsa hata verecektir.
  • Hesaba ekli bir yöntem varsa doğrulama yapıldığından emin olunuz.
  • Facebook ile bağlanmayı açarak deneyelim.
  • Başka cihazlarda hesabınız denenmesi gerekebilir.
  • Yedek hesabınız varsa onunla test edip duruma göre instagram’ a bildirimde bulunun.

 

Belirli güne kadar istediğiniz zaman hikaye geri alınabilecek ve bu yerde sıkıştırılacak şekilde yer alacak. Normalde paylaşılanlar başka sitelerden kullanıcı adıyla aratıp denk geldiğimiz oluyordu. Bu yerlerden de belli bir süre sonra siliniyordu. Geri almak için yardım alanlara bu yerleri öneriyorduk ama bu özellik çoğunun işine yarayacak gibi duruyor.

Alternatif yöntemler arasında geri alma uygulamalarıyla denenebiliyor lakin bilgisayar üzerinden cihazla yapılan işlemlerde verilere ulaşmak daha mümkün diyebiliriz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2020, 19:23

Son Yazılar