İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram Hikaye Sıralaması - Öne Çıkma Taktiği [Garantili]- TakipMax.com

instagram-hikaye-siralamasi-one-cikma-taktigi-garantili-49

Instagram hikaye sıralamasında ilk sizin hikayeniz görülsün. Bu yazımızda hikayelerinizin daha fazla görülmesi için ince detaylara değindik. Instagram hikaye konusunda çokta eski sayılmaz hepimiz hikaye olmadan önceki hallerini biliyoruz. Ama bu hikaye mevzusu öyle meşhur olduki gördüğümüz gibi artık kimse post paylaşmıyor.

0 Gönderili hesapların bile aktif olarak hikaye attığını etkileşimlerde bulunduğunu görebiliyoruz. Hatta artık post atmak yaşlıların işi oldu diyebiliriz. 25 yaş üstü bir profilde 50 paylaşım görürken 30 yaşında bir profile girdiğiniz de 100 paylaşım görebiliyorsunuz. Yani yaş düştükçe post paylaşımı azalıyor.

Instagram da Post Paylaşım özelliği kalkabilir.

Yeni fotoğraf paylaşma, video paylaşma olayı artık sadece popülerlerin ve çok takipçileri olan hesapların işi genel kullanıcı için post paylaşma olayının sıkıcı olduğunu görüyoruz. Çoğu kullanıcının da bizimle aynı kararda olduğunu biliyoruz ve tahmin ediyoruz ki yeniliklerle post paylaşma olayını geride bırakabiliriz. Halbuki Instagram da birini tanımanın en güzel yani onun paylaşımlarına bakmak gezdiği yerleri görmek onun hobilerini öğrenmek ama bu geride kalmaya başlıyor. Bu durum gerçekten bizi üzüyor eski havasını yavaştan kaybettiğini görüyoruz Instagram’ın.Instagram Hikaye Sıralaması Neye Göre Oluyor?

Hikayelerinizi öne çıkartmak istiyorsanız önce Instagram’ın hikaye sıralaması neye göre oluyor bunu bilmelisiniz. Size gösterilen hikayelere bakarsanız hep yakın arkadaşlarınızı görürsünüz bunun sebebi Instagram sizin ilgili olduğunuz sayfaları size göstermesidir. Hikayenizin görüntülenmesini arttırmak istiyorsanız sayfanızla ilgilenen kişileri arttırmalısınız. Bu nasıl olacak derseniz merak etmeyin onun taktiği bizde.

Instagram Hikaye sıralamanızı öne çıkarma taktiği

Öncelikle takip ettiğiniz kişi sayısını yükseltin. Biraz takipleşme yapmanız gerekli bunun için ve takip ettiğiniz sayfaları her gün düzenli olarak paylaşımlarını beğenin. Yalnız atlamayın paylaşım yaptığında takip ettiğiniz sayfaları beğenin bu sayede mutlaka onlarda sizin profilinize bakacaktır. Zaten bir kere bakmaları veya bir kere size beğeni yapmaları bile Instagram algoritmasını sizinle etkileşimde olan sayfaları anlamasını sağlar. Bu sayede bir dahaki hikayeniz o profilde öne çıkarılır. Bu işlemi ne kadar çok yaparsanız görüntülenmeniz o kadar çok artar. Yavaş yavaş yükselen bu görüntülenmeniz sürekli olarak artışta olur.

Hikayelerin daha fazla görüntülenmeye başlaması için ilk adımı hızlandırın. Hemen takipçi satın al ve %400 daha fazla görüntülenme alın. instina.net

Son Yazılar