İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram hesabını geçici olarak kapatma dondurma

instagram-hesabini-gecici-olarak-kapatma-dondurma-59

Instagram hesabını kapatmak yerine geçici olarak dondurma tercihini kullanabilirsiniz. Kapatamıyorum sorunu yaşayanların yapacaklarını paylaştık.

Instagram hesabını geçici olarak kapattığınızda hesabınızda bulunan fotoğraflar, yapılan yorumlar ve hesap bilgileriniz gizli kalacaktır. Dondurma işleminden sonra tekrar açmak istemediğiniz sürece hesabınıza giriş yapmamanız gerekiyor. Eğer hesabınızı tekrar etkinleştirmek isterseniz hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Geçici denilen işlemlerde her hangi bir bilginiz silinmez. 

 

Instagram hesabını geçici olarak kapatma 

 

Instagram uygulaması üzerinden geçici olarak kapatılamaz. Cep telefonu, tablet veya bir bilgisayardan instagram.com sayfasına giriş yapınız ve aşağıdaki sıralamayı uygulayınız.

  • Sağ üst köşede bulunan kullanıcı adına veya simgesine tıklayınız. Açılan bölümden “Profili düzenle” seçeneğini tıklayınız.
  • Gelen ekranın sağ alt tarafında bulunan “Hesabımı geçici olarak kapat” yazısını tıklayınız.
  • Ekrana gelecek olan bölümden “Hesabını neden kapatıyorsun” yazısının yanında bulunan alandan Instagram kapatma nedenini seçiyorsunuz.
  • İşleme devam etmek için “Şifreyi girin” sonra “Hesabı geçici kapat” butonuna tıklıyorsunuz. 

Instagram hesabımı dondurdum ama açılmıyor

Instagram dondurulan hesap açılmıyor ise farklı cihazlardan, internetten ve bilgisayardan deneme yapılması gerekiyor. Şifre yanlış mı veya kullanıcı bilgilerinde bir yanlışlık mı var kontrol etmeniz gerekiyor. Sonra aşağıdaki önerimize kulak veriniz.

Böyle bir şeye maruz kalanlara hazırladığımız instagram dondurulan hesabı açma içeriğindekiler işinize yarayabilir.

Bazen cihaz kaynaklı işlem gerçekleşmeyebiliyor. Bundan dolayı farlı bir telefonda veya farklı internet bağlantısında deneyiniz. Bunun dışında hesap sorunu yaşıyor olabilirsiniz. 

Sosyal medya araçları şuan en çok kullanılan haberleşme araçlarındandır. Sosyal medya insanların görüş ve fikirlerini yayınladığı, arkadaşlarını takip ettikleri bir sistemdir. Dünya genelinde bu uygulamaları kullanan milyonlarca kişi bulunmaktadır. İşte o uygulamalardan biride Instagram uygulamasıdır.

Instagram uygulaması resimlerinizi paylaştığınız bir sistemdir. Bu uygulamayı herhangi bir sebepten ötürü geçici olarak askıya almak dondurmak isteyen kişilerin bu işlemi nasıl yapacaklarını bu haberimizde yayınlayacağız. Bu işlemi yaparken var olan verilerinizi silmeden sadece hesap dondurmanın nasıl olacağı aşağıda yer alacaktır. Bu işlemi adım adım sizlere anlatacağız. 

Instagram uygulaması 2010 yılı içerisinde Ekim ayında kurulmuş bir sosyal medya sitesidir. Bu uygulamada o günden beri kullanıcılar çekmiş oldukları resimleri yayınlama ve bu resimleri Instagram uygulamasının entegre olduğu diğer sosyal medya araçlarında yayınlama imkanı bu uygulamada yer almaktadır. Instagram uygulamasını istemediğiniz bir durum karşısında dondurma işlemi aslında çok kolay yapılmaktadır. Bu işleme geçmeden önce şunu belirtelim, Instagram hesabını geçici olarak durdurduğunuzda ne gibi durumlar karşınıza gelmektedir.

Bu işlemi yaptığınızda hesabınızda yer alan fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz geçici olarak gizlenecektir. Fakat bu resimleriniz silinmeyecektir. Yaşayacağınız durumu anlattıktan sonra şimdide dondurma işlemlerine başlayalım;

  • İlk olarak Instagram uygulaması üzerinden dondurma yapamazsınız. 
  • Mobil telefonunuzdan ya mobil tarayıcı ile veya bilgisayarınızdan instagram.com adresinize giriş yapınız.
  • Daha sonra hesabınıza giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınıza tıklayarak profil düzenlemeyi seçiniz.
  • Ekranda bulunan “Hesabımı geçici olarak kapat” yazısına tıklayarak karşınıza gelen adımları takip ederek hesabınızı dondurunuz.
  • Bu işlemi 7 gün içerisinde bir defa yapabilirsiniz. Ayrıca dondurduğunuz hesabı anında geri açılımını yapamazsınız. 3 saat kadar beklemeniz gereklidir.
Son Yazılar