İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır

instagram-hesabin-kosullarimizi-ihlal-ettigin-icin-kapatilmistir-62

Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır yazıyorsa tek bir çözümünüz var ve onunla başvuru yapmanız gerekiyor.

Instagram toplum kurallarına uymadığınız için kapatılmıştır uyarısı alanların çoğunlukla aldıkları şikayet ve kural dışı davranışlarneden oluyor. Hile yapıldığı, spam ve insanların huzurunu bozacak davranışların sergilenmesi gibi. Geri açılabilir mi diyerek soranların ve hatta çözüyoruz diyenlerin yapacakları pek işe yaramayacağını düşünüyoruz. Katı kurallardan birinin yapılmasının sonucu kapatılma olur ve itirazlar olumsuz değerlendirilir.

 
 
  • Genellikle takipçi sayısını arttırmak için yapılan hileler ön plana çıkıyor
  • Çok sayıda kullanıcının haklı yere yaptığı bildirimlerin olumsu sonuçlanması.
  • Sıfırlamada bilgisayardan da yararlanınız belki bir seçenek sunabilir.
  • Hesabın bulunamadığı yazıyorsa bu daha farklı bir durum olabilir.

Geri dönüş yapılmazsa tekrar iletişime geçebilirsiniz. İtiraz etmeniz için kapatılan instagram açmak konusuna göz atınız. 

Öncelikle uyarı alındığında uygulamadan ve tarayıcı kullanılarak giriş yapmaya çalışın. Belki size bir öneri sunulabilir veya itiraz edilmesi için direk ayrı bir kanal açılabilir.

İhlalin boyutuna göre değerlendirme uzun sürebiliyor ve bir kaç kez farklı konularla talep gönderenler olabiliyor. Geri bildirimde bulunulmadığını söyleyelim. 

Birde sistemlerden alakalı bir problem yaşanıyor ve böyle bir uyarıdan kısa süre sonra otomraik engellin açıldığı görülebiliyor.
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 17:34

Son Yazılar