İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

İnstagram hesabımı Facebook hesabıma nasıl bağlarım

instagram-hesabimi-facebook-hesabima-nasil-baglarim-75

Instagram' ı Facebook hesabına bağlamak için gerekli sırlamayı aşağıda bulacaksınız. Bağlanmıyor şeklinde yazacaklar içinde bir kaç önemli önerimiz var.

Instagram hesabımı Facebook şirket / firma sayfasına nasıl bağlarım diyen meraklılara resimdeki adımları uygulamalarını öneriyoruz. Facebook hesabında veya sayfasında yönetici olmanız gerekmektedir. Android cep telefonundan hesabınızı açınız ve profil alanına geçiniz. Sonrası için aşağıdakileri izleyiniz.

Hesabı bağlayamıyorum diyerek yardım isteyenlere önerimiz farklı bir cihazla test etmeleri. Eğer çok defa bir şeyleri yapmışsanız veya denemişseniz geçici bir süreliğine işleminiz engel yemiş olabilir. Başka bir internetle de deneyebilirsiniz. Birde ceza alan hesapların bazen askıya almak yerine bir kaç özelliğin kullanılması kısıtlanabiliyor. Test etmek isteyenler profilden bir şeyi değiştirmeye çalışması yeterli olacaktır. İzin vermiyorsa ya sistemden ya yaptırımdan problem çıkarır.

Ne yaparsam yapayım durum aynı şeklinde yazanlara şimdiden iki önerimiz daha olacak. Birincisi pro hesabına yükseltmeniz ve diğeri bu çözüm sağlamıyorsa ağın yardım alanından talep gönderiniz.

Instagram Facebook hesabına bağlama

  •  … simgesine dokununuz
  • Bağlantılı Hesaplar 
  • Facebook’ a dokununuz
  • Instagram hesabı varsayılan kişisel Facebook Zaman Tüneline bağlanacaktır
  • Eğer Facebook sayfasına bağlanmak istiyorsanız, Facebook’ a dokunup ve yönetici olduğunuz sayfayı seçiniz.

Şurada paylaş seçeneğine dokunup ve Facebook sayfasını seçiniz. Windows 10 veya Phone telefondan profilinize gidiniz ve … nokta simgesine dokununuz. Ekranda parmağınızı sağa doğru kaydırarak çıkan seçenekten Paylaşım Ayarları> Facebook’ a dokununuz. Yine mevcut hesabınıza bağlanacaktır. Şurada paylaş’ a dokununuz ve Facebook’ ta yönettiğiniz sayfanızı seçiniz.

Profilden ayarlara girerek aşağıdaki adımları uygulayınız.

  1. Hesap
  2. Bağlı hesaplar
  3. Facebook dokunun ve kullanıcı ve şifrenizi yazıp onaylayın
Son Yazılar