İnstagram Takipçi Satın AL

İnstagram takipçi, Beğeni yada video görüntülenme mi istiyorsun.? Hemen istagram kullanıcı adın ile giriş yap...

instagram hesabı kaç günde silinir hesap silme (çözümü)

instagram-hesabi-kac-gunde-silinir-hesap-silme-cozumu-66

Instagram hesabını tamamen veya geçici olarak kapatmak için verdiğimiz adresleri tarayıcıya girerek işlemleri başlatınız. Peki onaylanırsa hesap kaç günde silinir?

 

Bazı kullanıcılar Instagram hesabını tamamen nasıl kapatılır bilmemekte ve durumdan şikayetçi. İşte direk link adresini sizlerle paylaştık.

 

Hesabınızı silmek için birçok neden olabilir bunların başında hesabınızda sizin bilginiz olmadan farklı içerikte resimlerin paylaşılması yada Instagram hesabınızın adının sizin için uygun olmadığını düşündüğünüz zamanda. Yada kendi adınıza ve soyadınıza uygun bir Instagram hesap adı bulduğunuzda diğer hesabınızı kapatıp, yeni hesaba geçiş yapmak isteyebilirsiniz. Bu nedenlerden biride Instagramı sevmemiş olabilirsiniz bu durumlarda hesabını kapatabilirsiniz.

tıklayarak başlayınız.
  • İşlemin nedenini belirtmeniz gerekiyor.
  • Açıklamanız için bir alan açılmıyorsa o zaman parolayı girmeniz istenilecek.
  • …’ i sil butonuyla onayla gerekli metni okuyunuz.

Uyarı eğer sık sık hesabınızı donduruyorsanız bazen bu bazı sorunlara neden olabiliyor. Örnek hesaba girememe gibi. Birde hesabınızı dondurdunuz ve 2 ya da 3 ay net değil hesabınıza giriş yapmazsanız hesabınız tamamen kapatılacaktır. Instagram hesap silme mobil.

 

Görseldeki sunulan nedenlerden bazılarında size seçtiğinizle alakalı bir öneri sunulabilir. Her neye karar verirseniz verin ama verilerin yedeğinin indirilmesini öneriyoruz.

 

Instagram geçici olarak kapatma

Hesabınızı geçici kapatmak isteyenlerin  link ile başvurunuzu başlatınız. Sonrası aşağıdaki resimli anlatımdaki adımları uygulayınız. Sık sık hesap dondurma işlemini yapmayınız.

Yukarıda belirtilen linke tıkladığınızda hesabınız açık değilse sizden kullanıcı adı ve şifrenizi girmenizi isteyecektir. Kullanıcı adı ve şifrenizi giriş yaptıkran sonra hesabını neden kapatıyorsun ? sorusunu cevaplamanız gerekiyor. Hesabınızı neden kapatmak istediğinize dair soruyu cevapladığınızda şifrenizi giriş yapmanızı isteyecektir. Şifrenizi de yazdıktan sonra hesabı geçici olarak kapat butonuna tıklayabilirsiniz.Yaptığınızdan pişmansanız o zaman parolanızla hesabınıza girmeye çalışınız. Eğer ilgili gün süresi dolmamışsa hesabınız açılacaktır. Hesabınızı sildikten sonra fotoğraflarınız, beğenilerini ve yorumlarınız görünmeyecektir. Instagram da gizli olarak kalacaktır. 

Instagram hesabı silinirse aynı kullanıcı adını tekrar alabilir miyim? Şu an için silinen hesap alınamamakta. Tabi bir değişiklik olmazsa şimdilik böyledir diyebiliriz. Yukarıda verdiğimiz kırmızı yazıya tıklayarak işlemi başlatınız.


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 23:40

Son Yazılar